Eşim bana vurdu

Ne yapacağımı bilmiyorum. Kendi kendime çıkılmaz bir yola soktum.

Hazır kuku açılışı da gerçekleşmemiş ivedi BOŞAN.

Boşanmaktan başka çareniz var mı sizce bu durumda? Adam sizi daha 2 aylık evliyken dövmüş bunun ilerisi ne olacak belli. Sizi sevmeyen biriyle nasıl evli kalacaksınız.

Ne yapacağımı bilmiyorum. Kendi kendime çıkılmaz bir yola soktum.
Cıkılmaz yol neresi? Ardında düşüneceğin cocuk yok beraber geçirilmiş yıllar yok ortada bölüşülemeyecek mal mülk para yok.Dayak atmış sana daha ne yapacagını da bilmiyorsan niye konu acıyorsun?

Seninde mi böyle başlamıştı? Ne yaparım daha 2 aylık evlilik ve biz daha önce nişan atıp barıştık kimse istemiyordu evlenmemizi... Ben okulumu 2 yıl uzattım omun yüzünden... Çok çaresizevim..
Bazı şeyleri görmemişsin ya da görmek istememişsin, ya da adam maskeyle dolaşmış, kısa sürede mi evlilik kararı aldin? Kimse evlenmeni istemediyse kesin sen birşeyleri fark etmemişsin. Asla fedakarlik yaptim şimdi yolun başındayız kafasına girme, çok yanlış yaparsın.
Unutma şunu, daha 2 aylık evliyken seni sorup çaresiz bırakacak bir adam hayat arkadaşın olabilir mi? İyi düşün biraz uzaklaş ona hissettirmeden kararını vermiş olacaksın

Ben çok uzun süre tanımadan evlenmiştim, aynı senin olay gibi evlenir evlenmez hatta benim düğün gecesi olayım olmuştu. Ben şoka girmistim gercekten bu lafları bende duydum, ilerde senin yüzünden böyleyim, sen beni bu hale getirdin falan diyecek, kadın misin falan lafları.. aynı yani, çok üzgünüm daha çok yeni evlisin eminim böyle şeylerle karşılaşınca şok olmussundur ama çok erken daha biseyler yapmak için emin ol ve ilerde sana şiddet uygulayıp beni sen zorladım vs deyip biseyler bile uydurabilir.

Daha 2 aylık evlilik ve hem psikolojik hem fiziksel şiddet. İlerisi çok daha kötü olabilir. Sevgiliyken görmediniz mi bu huylarını? O zaman görmediyseniz bile şimdi gördünüz ona göre bir karar verin bence.

Daha 2 aylık evlilik ve hem psikolojik hem fiziksel şiddet. İlerisi çok daha kötü olabilir. Sevgiliyken görmediniz mi bu huylarını? O zaman görmediyseniz bile şimdi gördünüz ona göre bir karar verin bence.
Sevgiliyken şiddet olmadı asla.. Hatta ağlıyorum diye ağladığımda lütfen ağlama canım yanıyor derdi... Nişanlıyken de bir kere olmuştu ama ben vurunca karşılık vermişti

Cok afedersiniz ama "çüş" demek istiyorum.
Sizi üzmek istemem ama gercegi de soylemek lazim ki, seven biri asla boyle davranmaz. Size vurmasi tek basina kabul edilemez bir durumken, uzerine hakaretleri birbirinden buyuk.
Dikkat edin yakinda kendi kendinizi "kadinlik yapamiyor olmakla" suclarken bulmayin.
Vajinusmus u ben de yasamistim. Esimin anlayisiyla doktora gitmeden cozduk. Tabii onceleri uzuldu, stres oldu ama bana hep dedi ki, "bu konuda hep sorun yasasak bile, ben seninle cinsellik icin evlenmedim, boyle de mutlu oluruz seninle" ve bu anlayisli cumleler benim rahatlamama sebep oldu.
Simdi dusundum de belki de boyle bir adamla birlikte olamiyor olmaniz, Allahin size bir lutfudur?

bunu görmezden gelirseniz tekrarlanmasına izin vermiş olacağınızı biliyorsunuz değil mi?

bir şakalaşma nasıl şiddete gidebiliyor ben anlamıyorum. çok sağlıklı görmedim ilişkinizi
Wvet biliyorum. Amacım vunu yutup savah yada bir iki gğne hiçbirşey olmamış gibii devam etmek değil... Bir çıkmazdayım baba evine de dönemiyorum. Kolayca dönebilsem zaten bir dk beklemem.

Wvet biliyorum. Amacım vunu yutup savah yada bir iki gğne hiçbirşey olmamış gibii devam etmek değil... Bir çıkmazdayım baba evine de dönemiyorum. Kolayca dönebilsem zaten bir dk beklemem.
kendinizi düsünün su an. daha bu kadarlık evlilikte bunlar oluyorsa ileride neler olur. kimseye mecbur değilsiniz. bence kendinizi düsünün ve ayrılın. ben gece rahat uyuyamazdım korkudan valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…