Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazmamak için çok zor tuttum kendimi. Hayır değilmiş ama bu forum sayfasında böyle yazmıştı ilk tanıştığımızda da bana o italyan restoranı uzun yıllardır eşiyle işlettiklerini söylemişti ama o aile ile benim annem babam ahbaplar o restoran sahipleri tanımıyorlar nihali ve de karıştırmama imkan yok çünkü bahçeşehir göletteki en nezih italyan restoranıdır ben 2022 yılında eski eşimin kanadalı üniv. arkadaşlarıyla o italyan restoranında yemek yedim çünkü eski eşimin favori mekanıydı nikahımız bile orada kıyıldı resimler video görüntülerini silmedim duruyor
o restoran sahipleri beni kızı gibi severler boşandığıma çok üzülmüşlerdi ve nasıl desem..iyi bilinen istanbul un kallavi ailesive 2 kez sordum hatta resmini gösterdim asla tanımıyorlar daha sonra heryerden sildim kendisini

Ama yiğidi öldür hakkını yeme ben boşanma aşamasındayken benim derdimi dinleyip destek olmuştu. Asla kötü bir insan olduğuna inanmıyorum hatta anaç bir kadın vibe ı aldım..Yüz yüze buluşacaktık onlar bir süreliğine Antalya ya gitti istanbul a döndüğümde görüşelim dedi ben de dedim ki nihal abla evim dubleks villa havuzlu hamamı spa spor salonu olan bir yer.. eşim de yine kanadaya gitti evde çok bunalıyorum istersen gel kal al çocuklarını rahat ettiririm seni inan ki başımın üstünde yerin var dedim..Gelmedi müsait olamadı sanırım

Bu kadıncağız başka hayatları özeniyor ve yalan söylüyor. -mış gibi yapıyor reel hayatta farklı bir profili var ..Çok da zor günlerden geçiyor ailesini hiçe sayarak evlendiği için destek göremiyor .. bundan 2-2.5 yıl önce de bana eşinin çalışmayı sevmediğinden, alkol sorunlarından ve kök ailesinin kendisine destek vermediğinden, ablasının kafasına telefon attığından v.s bahsetmişti. Eşinin düzeleceği umuduyla ayakta kalıyor..O adamda sevgi kırıntısı arıyor ..Antalya da içkili mekanlarda düğün salonlarında cemiyetlerde şarkı türkü söylüyor kocası oradan aldığı üç kuruş parayı da içkiye veriyor bunların hepsini kendi anlatmıştı telefon görüşmemizde

Kişi olarak yıldızım hiç barışmasa da haline yürekten üzülüyorum. Nihal abla yuvası olsun istiyor. 2. evliliğinde de aradığı sevgiyi bulamadı bunları asla hak ettiğini düşünmüyorum olan evlatlarına olacak canının kıymetini bilmiyor ateşle oynuyor
Ben de destek vermeyen ailesi için öz annen mi diye ona soracak oluyordum mahkemelik olmuş ya hadi karışmayım beni ilgilendirmez deyip sormadım ama otel doğru onların mı bilemem benden tarhana almıştı tarhana fotoğrafındaki masa ve sandalyeler bu topikte adını verdiği otelin masalarıyla aynı

Ünlüleri iyi tanıyor yıllardır Afyon otellerini iyi takip ederim gideriz NG Afyon'un Nafi Güral Güral porselenlerin sahibinin olduğunu Nihalden öğrendim bu iyiliğini hiç unutmam 🤣
Niloya bu çok bilindik bir şey ama. Hele de otel takip edene. NG Sapanca da aynı adamın ama oraya kimse NG Sapanca demez, Güral Sapanca der. Nihal’den öğreneceğin çok daha entim bilgiler var.

Şöyle 1 özet var ama
Avustralya'da mı bir yerde okuyan üniversite öğrencisi kız vardı. Ailesinin hali vakti yerindeydi. Sevgilisiyle birlikte yaşıyordu. Sevgilisi birkaç kez evlilik teklifi etmiş de o reddetmişti. En sonki teklifi kabul etmişti. Ben böyle birinin bundan 7-8 sene önce durmadan konu açtığını hatırlıyorum. İsmi de sassy li bir şeydi. Herkesin bahsettiği sassy ile benim bahsettiğim aynı kişi mi? Hatırlayan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X