eşim arkadan istiyor napmam lazım

Anal sex bir kültürdür hanımefendi siz seversiniz sevmezsiniz beni ilgilendirmez

Okey ama bu da konu sahibini ilgilendiren nokta. Olayın ahlaki, cinsel yönü onu ilgilendirir. Ben yanlış bildiğiniz konu hakkında sizi uyardım. Yoksa konu sahibi nasıl çiftleşirse çiftleşsin yav benana

Okey ama bu da konu sahibini ilgilendiren nokta. Olayın ahlaki, cinsel yönü onu ilgilendirir. Ben yanlış bildiğiniz konu hakkında sizi uyardım. Yoksa konu sahibi nasıl çiftleşirse çiftleşsin yav benana
Bende dedim ya size bunu yeni öğrenmiş olabirlirim hatta konu sahibi bak hayvanlar bile arkadan ciftlesmiyor dedim ben sizi anladım siz sanırım benim inatla arkadan ciftlestiklerini iddia ettigimi sandiniz

Işıklı plug takacaktı en son Bibi, tam adamına denk gelmişsiniz ajdksksksks.
Az çok kk daki yorumlarıyla kendisini biliyorum oyuzden çok takilmiyorum ne yazdigiyla pek ilgilenmiyorum herkesin doğrusu kendine fikrimi beyan eder kenara geçerim bibi sever sevmez beni ilgilendirmez şimdi buna da kızar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…