eşim arkadan istiyor napmam lazım

Kendi istemediğiniz hiçbir şeyi yapmak mecburiyetinde değilsiniz, evet kocanız olsa bile değilsiniz!

Tercih etseniz bile sık yapılacak bir ilişki türü değil sağlık açısından, deneyecekseniz hijyen için lavman yapın ve prezervatif kullanın.

Hayvanlar arkadan çiftleşmiyor hanımefendi pozisyon olarak öyle
Şimdi bir kaç video atmak isterdim dinlemeniz için ama hazır espiri yapmissiniz çok da egleniyorsunuz keyfiniz kaçmasın Bu arada konu sahibi bak hayvanlar bile arkadan ciftlesmiyormus kocana ilet bunu o hangi tür de arkadan istiyor acaba

Neyi dinleyelim? Hayvanların çiftleşmesi ayıp bir şey değil ki? Sadece nasıl çiftleştikleriyle ilgili yanlış bilgiye sahipsiniz. O pozisyonda insanlar da çiftleşiyor bilginiz olsun

Neyi dinleyelim? Hayvanların çiftleşmesi ayıp bir şey değil ki? Sadece nasıl çiftleştikleriyle ilgili yanlış bilgiye sahipsiniz. O pozisyonda insanlar da çiftleşiyor bilginiz olsun
Size hayvanların çiftleşmesinin yanlış birşey olduğunumu söyledim ??? pozisyon değil burdaki mesele ne kadar sağlıksız ve dinimizce uygun olmayan bir istek var ortada sakin olun ben kimseye pozisyonu için yorum yazmadım

Hanımefendi dört ayağının üstünde duran varlıklar misyoner yapacak değil ya gece gece pis pis konuşturuyorsunuz insanı.

Dini bir soru sormamiş veya sağlıklı mı diye yanlış konudasınız

Hayır hayvanlar bile arkadan çiftleşiyor püüü diyen sizdiniz. Hayvanın hangi d.liğe ne soktuğunu bilmiyorsunuz. Hayvanlar pozisyon olarak rahat gördükleri, arkadan çiftleşmeyi tercih ediyolar sizin dediğiniz poh yoluyla alakası yok olayın.

Hanımefendi dört ayağının üstünde duran varlıklar misyoner yapacak değil ya gece gece pis pis konuşturuyorsunuz insanı.
Bişi sorucam hadi diyelim ben yanlış biliyormusum ve yeni öğrendim bu ayıp değil ama konu gerçekten bumu şuan konu sahibinin sorduğu soru ve benim demek istediğim anlatmak istediğim şey ortada

İyide ben de diyorum ki sizin uyarınız sonrasında hayvanın bile doğru yolu bulduğu yerde siz neden yanlis yolu tercih ediyorsunuz diyorum konu sahibine ben yanlış biliyor olabilirim bunu şuan öğreniyor olabilirim mesele pozisyon değil bakın her pozisyonu denersin ama mesele birlismenin gerceklestigi yol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…