Eşi trafik kazasında öldü bakış açım değişti ben mi hatalıyım

Böyle bir acı yaşamadan, ölen eşiyle ilişkilerinin detaylarını bilmeden yeni biriyle görüşmesine bir yorum yapamam. Belki felaket bir adamdı ve kurtuluğu için mutlu. Bilemiyorum ve susuyorum.

Ama çocukları babaanneye veririm diyen birinin dostluğundan, insanlığından, anneliğinden şüphe ederim.

Bu hızlı evliliği bir başkası, çaresizlik içinde, geçim kaygısıyla, çok olağanüstü sebeplerle, çocuklarını da alıp yapmak zorunda kalsa ona bakış açım farklı olurdu.

Sizin arkadaşınız tamamen hormonlarıyla hareket ediyor. Gündüz kuşağında çıkan azmış kadınlar gibi.

Hali hazirda çalışan bir kadin dükkanı var kuaför
Çalışırken bakması için filan vericem demiştir belki siz yanlış anlamış olmayasınız? Kuaförler çok yoğun çalışıyor bildiğim kadarıyla...Başka adamla evlenip çocugu ölen eşin annesine baktırmak da ne bileyim? O daha saçma... Dümdüz koca delisi bir ş..fsiz olma ihtimali yükseldi bu durumda ...

Evet şok olacak bir durum. Sanırım kadın daha bence ne yaşadığını kavrayamıyor değişik bir şey yaşıyor gibime geldi benim. Ama evet kabul edilecek bir şey değil bende yanlış buldum fakat siz arkadaşsınız yani belli mesafe ile devam ettirebilirsiniz veya bir kahve içerken bu durumlardan anlatırken arkadaş olarak fikrinizi söyleyebilirdiniz. Bu Saaten sonra onun işine karışmak bana doğru gelmiyor yani kısacası şunu demek istiyorum sıcak sıcağına tepki vermedikten sonra o an konuşulması gereken şey konuşulmadıktan sonra , Sonradan gelen tepkinin hiç bir anlamı yok ..

Kafasına koymuş bir boşluk yaşıyor onu öyle kapatmak istiyor belli ki. Birşey demeyin zaten en büyük tokatı kayınvalidesi veya çocuğun Nenesi atacaktır ağzına geleni söyleyecektir ..

Bilemedim doğrusu içinde ne yaşıyor bilemeyiz

Hadi eşini sevmiyordu etkilenmedi o yuzden diyelim. Cocuk bile degil daha bebek o bebegini başından atmayi düşünen biri insan degildir bana göre. Durduk yerde boyle biseyi neden dedi ki? Adam mi istemiomus cocugu?

Hadi eşini sevmiyordu etkilenmedi o yuzden diyelim. Cocuk bile degil daha bebek o bebegini başından atmayi düşünen biri insan degildir bana göre. Durduk yerde boyle biseyi neden dedi ki? Adam mi istemiomus cocugu?
Açıkçası cümle icersinde telefonla konuşurken ölenle ölünmüyor niyeti ciddi olursa çocuğu da babaneye birakirim büyütür dedi o cumleden sonra bende sanki dağlar devrilmis gibi bir etki oldu sormadim ne münasebet o çocuğu dünyaya getiren o yavru doğmayı kendi istemedi beni sinirlendiren şey de o kiminle ne isterse onu yaşasın ama çocuk oyuncak değil ki bugün satin alayım yarin sıkıldım birakayim diyebileceği birsey değil

3 aydır yetim kalmiş çocuğu birakip gitmek eşini aldatmaqdan daha kötüdür bence.

Cocugada ölen eşinede üzüldüm .Evlenme hayalı kuruyorsa 40 i cikmamiş bulmuşdur .3 aydır yetim kalan bir bebeği tərk edib gitmek isteyen anne var gerçi ne beklemek gerekiyodusa .Sizədə hayır gelmez o arkadaşdan .

Biri sana iyi gelmiyorsa zaten görüşmemek icin yeterli bi kriterdir. Illa bi adilik yapmasina falan gerek yok. Ben kazanım gözüyle bakarim görüştüğüm insanlara hep. Biseyler ogrenebiliosam, beni güldürüyorsa, huzurlu hissettiriyorsa kisaca herhangi bir sey katabiliyorsa bana o zaman görüşürüm. Yoksa keser bitiririm onla mi ugrascam. Mesela bizim toplumda devamli dert anlatma kültürü var. Arkadaslar birbirlerini psikolog olarak kullaniyor devamli şu oldu, bu şunu dedi, kocam şöyle vs bu sekilde surekli kafami sisiriyorsa bile silerim. Ki seninki cok gecerli bi sebep bence hic vicdan yapmayın. Arkadasinizin vicdani yok cunku.

Bazilarina utopik geliyor komik, halbuki dolu boyle kadinlar. Benim kaynanam da boyle, kadin 65 yasinda hala koca ariyor. Iki de bir koca bulsam birini bulsam vs teneşire bes kala su muhabbetleri gerçekten cok bos geliyor. Karsi oldugumdan da degil istedigini yapsin cani istiosa da ortada bisey yok kendi kendine boş yapıyor bize. Ne gerek varsa. Keza görümcem de boyle benden bi kac yas buyuk 50 sinde bosanmis bi kadin. Tinderdan birini bulur cocugu evde yalniz birakir gece gider orda kalir falan. Yahu ölüyor musunuz adamsizliktan be. 20 yasinda olsan anlarim gerçekten ölüyorsun çünkü gunde 4 ayri kisiyle yaptigimi bilirim de bu yasta da bi durul artik. Anne olan bi kadının önceliği cocugu olmali zaten. Bu adam cocuguma iyi davranir mi evlenirsem cocugum etkilenir mi diyecekleri yerde adam beni cocuk var diye almazsa cocugu atar da giderim diyolar. Pes yani.. Allah kahretsin bu tipleri komple.

Kendi kendine cocugu birakmayi düşünüyor farkinda misin. Adam sanki birak gel mi diyor da? evlenirsem birakayim diyo. Ayrica kendi annesine bıraksın ne ölmüş adamin acılı annesine birakmayi düşünüyor. Nerden baksan sacmalik.

Bende yeni boşanan ve cocugunu hic dusunmeden 6 ayda evlenem arkadasıma tahammul edememiştim seni anlıyorum

Eşinin cenazesinde kendine kadın bakan dedelere özenmiş belli ki.
Ne diyelim bazıları karşı cins olmadan duramıyor ve meseleyi hiçbir zaman içselleştiremiyor.
Çocuğu da dolayısıyla vefat eden adamla ilişkilendirdiğinden onun tarafına atıp yeni bir beden bulması olağandır.
Kafa bu yani, Allah akıl fikir versin.

Rihanna bile eski tavır ve stiline hayret ettiğini, anne olduktan sonra öyle biri olamayacağını açıkladı
Bazıları kefenine don hazırlıyor tövbe ya…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…