Eşi trafik kazasında öldü bakış açım değişti ben mi hatalıyım

Sevgilisi ölümden önce tanıdığı biri olabilir mi, belki de sevgili değildi ama vardı. Değilse yeni tanıştıysa da klasik erkek muhabbeti işte eşi olmayan kadını tavda tutmak için evlilik ayağı yapmıştır. Ama kadının kafaya girmiş yani. Müge anlı olayları gibi planlayıp yok ettiler desen mutlulardı diyorsun. Anlamsız yani.
Çocuğun hatrına doğru karar verdiğini düşünemiyorum sensiz nasıl ayakta dursun önceliğin o olsun nutukları çekmek lazım. sakinleştirici falan kullandıysa kafası yerinde değildir.
Baktınız hala israr kıyamet erkek peşinde görüşmeyin. Kendine çocuğuna faydası dokunmayanın arkadaşına da dokunmaz.

Karakteri yokmuş

Eşiyle arası kötü bile olsa 3 ay çok kısa bir süre, insanın bir yas tutma süreci olur,bence öncesinde aklında varmış bu kişi, yine herkes yaşadığını bilir diyeyim ama çocuk konusu affedilir gibi değil, çocuğundan vazgeçen anne vicdansızdir..yavrucak zaten yetim kalmış bir de annesiz kalacak...vicdansiz kadınmış..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…