Eşi trafik kazasında öldü bakış açım değişti ben mi hatalıyım

Delirmekuzereyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
1.240
2.358
7 yillik arkadasim 5 sene sevgili üç senedir de evliydi genel olarak mutlu bir evlilikleri vardı 1 bucuk yaşlarında da çocukları var esi üç ay önce talihsiz bir kazada vefaat etti maalesef Allah rahmet eylesin iyi de biriydi hep görüşürdük eşli olarak falan arkadaşımızdi ama garip bir durum var arkadaşım daha üç ay olmadan birileri ile görüştü şuan sevgilisi varmış bekar mis ciddi düşünürse de çocuğu babane ye verir evlenirim dedi daha ilk şoku atlatmadan ikinci lafi ile ben resmen yıkıldım açıkçası neye üzüleceğimi bilemedim ilk başta psikolojik olarak esi öldü iyi değildir diye düşündüm ama ölenle ölünmüyor diyip gülüp yeni sevgilisini anlatması ben kaldıramadım yani midem bulandı mesafe koydum baya da yakındık simdi ariyor sabah akşam açmıyorum sitemli msjlar atıyor yanlış mi yapıyorum bilmiyorum ama gerçekten benim bile söyledikleri ağrıma gitti yedi sene nasıl arkadaşlık etmişim diyebildim kızlar sizce psikolojisi mi iyi değil yoksa karakteri mi leş mis ben çözememisim

Ben utanmıyor musun çocuğunu nenesine vermekten daha 3 ay olmuş,bebek ya daha vicdansız daha da beni arama derim..Evladına bunu yapan bana neler yapmaz diye güvenilmez biri olduğunu söyler asla konuşmak istemezdim bende
Bende şuan şok içerisindeyim hic böyle birsey beklemezdim acaba kafasi tamamen gitti delirdi mi yoksa karakteri mi böyleydi farketmedim diye kendimi yiyorum

Eşi yeni vefat etmiş. O yüzden en az 1 sene hayatına birini almasa iyi olurdu. Ama bu benim şu anki fikrim. Yaşamadan bilinmez elbette.

Bir de belki sen onları mutlu biliyordun ama kocası çok çektirdi belki, evin içini nereden bileceksin.

Ben bu konuda en çok çocuğa üzüldüm. Arkadaşın kendi doğurduğu çocuğu babaannesine vermeyi düşünüyor, çocuk açısından kahredici bir durum. Yazık günah!

Ben olsam ben de senin gibi olurdum. Görüşmek istemiyorsan görüşme. Çocuğunu düşünmeyen seni hiç düşünmez. Sana ne faydası olacak ki?

Yuh artık 3 ayda çocuğunun babası kaç yıllık kocasının daha toprağı kurumamıştır. Ne ara yasını atlatmış da sevgili yapmış da babasız çocuğu bi de anasız bırakma hayalleri peşinde k.şar! Ay sinir oldum. Görüşmeyin çocuğuna faydası olmayanın kimseye faydası olmaz. Vicdansız yaratık

Bende şuan şok içerisindeyim hic böyle birsey beklemezdim acaba kafasi tamamen gitti delirdi mi yoksa karakteri mi böyleydi farketmedim diye kendimi yiyorum
Eğer böyle düşünüyorsanız ve yakın arkadasınızsa önce acele etmemesini söyleyebilirsiniz. Ben olsam biraz durup beklemesını söylerdim saglıklı düşünmediğini farkedıyorsanız terapi almasını saglayın mesela. Belki eşini sevmıyordu bilemeyiz ama çocuğu için mantıklı davranmak zorunda.

Büyük ihtimal birbirlerine saygıları sevgileri bitmiş bir evlilikleri vardı. Bu yüzden yas süreci yaşamamış olabilir. Hayatına yeni birisini bu kadar hızlıca alması şaşırtmadı beni bu yüzden.

Ama çocuğu bırakma düşüncesi çok ilginç. Çok garip buldum.

Benim çocuğum yok ama olsaydı evladımı asla asla bırakmazdım hele ki bir erkek için, arkadaşınızın gözü dönmüş bence yazık o minik bebeğe içim yandı, herkes anne olamıyor maalesef

Ya benim aklım hep sekse çalışıyo olabilir belki ama kadın belki nefroman gibi bi şey ama toplumsal değerlere de saygılı. Bu yüzden kocaya ihtiyacı var olabilir. Çocuk kız mı? Belki yeni kocadan da kızı sakınmak istiyo aklınca.
Savunmaya çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın. Manyakça da olsa bi sebep uydurmaya çalışıyorum sadece.

Kadın el kadar çocuğunu gözden çıkarmış yeni koca icin yahu bunun kadar aşağılık az şey vardır sanırım. Tepkimi gösterir, görüşmeyi azaltırdim bende.

Kendi evladını bırakmayı düşünen birinden de ölen eşe vefa beklenmez. Bunun için kötü bi evlilik yaşamasına gerek yok, karakteri ortada çünkü.

Ben birini bulmasına bişey diyemem belki eşini sevmeden evlenmişti, belki eşiyle arası kötüydü, belki şiddet görüyordu belki belki bir sürü şey sayılabilir bununla ilgili.

Amaaa biri için evladını bırakacak benim gözümde bırak anneyi insan bile olamaz. Arkadaşlığı sadece bunun için bile keserdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…