esi tarafından aldatıldıgını öğrenen kadın ne yapmalı

Bencede öle Ama Herkes Ayni Değildir. Bence Kesinlikle O Kadinin Kocasinada Sölemeli.. çünkü Her şeyin Bir Bedeli Vardir. O Kadin O Aciyi Nasil çekiyorsa Herkes Başina Gelenlerden Sorumludur... Ve Hemen Boşanmali.... Hemde Hiç Düşünmeden.. çok Zorr çokkk

Cocuk varsa cok zor bir karar tabi, bide aldatilma sekline bagli. Arada duygusal bag olmadan cinsel aldatma olduysa affedilebilir ama SIK SIK oluyorsa cekmemek gerekir. Evlilik bitmistir ozaman zaten ayni cati altinda yasamanin bir anlami kalmamistir bence.

duygusal olmasa bile affedilecek durum degil aslında cünkü kocasını komsusuyla kendi yatagında görmüş kadın zaten ailesiylede konustu onlarda hiç muhattap bile olmayalım avukat tutup bu işi hemen bitirelim demişler babasının henüz haberi yok ama bugun avukatla görüşmeye gideceklerdi

O tarafini okumadim ben ilk yazilan mesaja cevap verdim. Tabiki ben kocami komsumla kendi yatagimda yakalayacagimda daha düsünecek miyim ne yapmaliyim diye. Dünyayi basina yikarim hayatimda yeri olmaz öyle birisinin hic tartismasiz.

:1shok: :1shok: :1shok:
böyle bir olayın affedilir yani yok.inşallah bundan sonrası arkadaşın için kolay ve iyi olur.çocuklarıyla temiz bi sayfa açıp mutlu olur umarım.gerçekten çok üzücü bi durum:çok üzgünüm:

bence en kısa zamanda boşasın o adamı, ondan hayır gelmez bir daha, aslında ibretlik kesecen avucunun ortasınada yapıştırıp çayda çıra oynatacan böylelerine,:roflol::roflol:

bir kadinin basina gelebilek en kötü bir sey galiba hele bir de kendi gözleriyle görmek ve kendi yataginda yakalamak cok zor bir durum afedilir gibi degil allah kolaylik versin derim canim cok üzüldüm helede isin icinde birde cocuklar varsa iyi düsünmek lazim.....

bana göre hiçbirşey eskisi gibi olmaz, o yatakta her zaman yattıkca yada eşi ile barışınca o manzara herzaman gözünün önüne gelecek, en iyisi en mantıklısı boşanması, aldatıldıktan sonra eşlerin tekrar beraber olması bile zina oluyormuş,:1no2:

o yatakta nasıl yatacaksın arkadaşım ,boşanabilir durumdaysan sakın durma hemen boşa ,kadının kocasının da bilmeye hakkı var,Bilen bir arkadaşın senden bunu saklasaydı kızardın değil mi ? aldatılan herkes de kızar .Ve naçizane görüşüm ;parmak kangrense kesip atacaksın ...Kolaylıklar diliyorum

Bu arada çocukları illa ki düşünmek lazım ama babaları düşünmemiş görüldüğü gibi zaten dini nikahınızda iptal tatlım diğer hatunla dini nikahı yoksa tabi ? O seni zaten boşamış ; zaman geçirme bence kendi aileside durumu mutlaka bilmeli,bilmeli ki çocuklarınız büyüdüğünde neden boşandınız sorularına seni karalamadan cevap versinler.Hayat devam ediyor unutma bunu güzelcim

Allah kimsenin başına getirmesin...

böyle olayla karşılaşmadan yazmak kolay tabiki ama şuanki düşüncem eğer çocuklarımda olsa o adamı boşarım, donuna kadar da alırım sengözlerimebaksanab sürüm sürüm sürünsün derim klava:

beni aldatanı affedeceğimi düşünmüyorum ,gerçekten çok kötü ve aşağılayıcı bir olay, beni aldattığı süre boyunca unutan kişi, yine unutmak istediğinde unutacaktır bence kesinlikle affı yoooooooooooooooooooook klava:

bence çok çirkin bir olay eğer aldatıldıgınızı bılıyorsanız (ben olsan kabullenemem) eger bunu dıle getırırsenız bence ayrılmalısınız.eger söyleyıp evlılık yada beraberlık devam ederse bence bu aldatılmak bır kere ıle kalmaz cunkı bir defa tavız verdınızmı arkası gelır dıye dusunuyorum.

nemi yapmali?..... Tabiki yüzüne tükürüp kapinin önüne koymaliÇok üzgünüm çoook

Bi kadinin nefsi nasil kabul edebilirki o kocayi bidaha:1no2:

birincisi hiç bir kadına güvenip eşimi emanet edemem ETMEM. ikincisi gözüm kulağım her yerim eşimin üstünde olur işimi şansa bırakamam.tüm bunlara rağmen fırsat bulup halt karıştırıyorsa beni zaten yeterince sevmiyordur.o zaman tak sepeti koluna herkes kendi yoluna.nekadar seversem seveyim.

bir kere güçlü olmalı kendini bırakmamalı...ağlayıp sızlamak yerine daha çok dik durmalı...ben olsam eşime ''beni aldatmak yerine boşanıp daha sonra başkalarıyla olabilirdin.ama bunu senin pasifliğine ve aptallığına veriyorum.benden daha iyisini bulamıcaksın,vicdan azabından kuduracaksın bense böyle bir insanı sevdiğim için kendimi hiç affetmeyeceğim''der daha sonra tokadı basar giderdim...onu değil gölgeme tozuma bile hasret bırakır intikamımı zamana bırakırdım...bu gün seni birbaşkasıyla aldatan yarın onuda başkasıyla aldatır....

yol ver gitsin...hade hade hadeeeeeeeeeeeeeeeeeelülülülülülü

(allah başımıza vermesin böle bişi)

kızlar ayrılıyor zaten arkadasım hepinize yorum yapıp kendi düşüncelerinizi aktardıgınız için tesekkürler ailesi ile konustu sonrasında mahkemeye basvurdu hepinize canı gönülden tesekkürlerimi belirtmek isterim ilginiz için:) öpüldünüz.

aldatılan kadının gururu zaten feci şekilde incinmiştir biraz empati yapıyorumda Allah kimseye yaşatmasın böyle bir durumu ama başka bir kadını benim yerime koyan eliyle gözüyle ve hatta en feciside yüreğiyle ona dokunan adam benim hayatımdan sonsuza dek çıkar osaatten sonrada etraf ne söyler hiç umrumda olmaz çünkü bu acıyla gözüm hiç bir şeyi görmezdi hatta düşünüyorum canı yanan bi kadın neler yapmazki Allah muhafaza katil eder insanı yaa

bence hiç bişey sormadan terketmeli tabi eminse migde bulandırıcı bişey çünkü bu bunu kimseye anlatmasına da gerek yok çünkü o aldatılan zaten dimdik durmalı ve hayata inadına aşık olmalıama hayata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…