Evlenmek için

Banada öyle geliyordu ama kimisi cinsel çekimden bi haber evleniyor, evlenince de gayet iyi bir uyum yakalıyor onlar nasıl yapıyor onu çözemedim

Milletin yataktaki uyumunu ne bileceksiniz ki? Cinsellikte cok iyi oldugunu sanip akil verenler daha sekse seks veya sevismek bile diyemiyor "o iş" diyor.
Karanlikta isik olmada iş bitirmeyi cinsellik sanan kadinlar var şu forumda bir sürüü daha yakin zamanda bir tanesine denk geldim de sadece o degil 😀cooook var yorumlarindan anlaşilan. Sorsan cinselligim cok iyi der.
Herkesin bakiş acisi baska, belki sizi mutlu etmeyecek ya da edecek...

Tipine bakmadim oyle sevildim boyle sevildim diyenlerin de o tipine bakilmayan adamlar tarafindan nasil hirpalandigini da okuduk. Tipi kotu olunca otomatik olarak iyi adam olmus olmuyor.
Kendisi duzgun olup tipi de duzgun olabilir.😄 Adam bulamayip tipine bakmadim demeye gerek yok simdi. Herkes ikisi de ister. Bulabileceksen tipine de bak bosver milleti.

Son düzenleme:
Gerçekten sevdikten sonra dış görünüşü yada başka birşeyi dikkat çekmiyor açıkçası.
Eşimle ilk tanıştığımızda karşılıklı anlaşarak 10-15 gün birbirimize asla fotoğraf atmadık görüntülü konuşmadık. Sadece telefonda ve mesajlaşarak. Görüntü etkilesin istemedik ve tabi o mesajlaşma konuşmalar sonrası ilk kez yüz yüze geldiğimizde de sevgimden dolayı hiçbir kusurunu görmedim
Eee nereden bulmuş ki o zaman seni?

Çirkin değil aslında ama işte cinsel çekim mevzusu 🙈 sonradan olur mu diye düşünüyorum
Büyük bir problem yoksa gerisini zamana bırakmak en güzeli.Tanıdıkça durumlar değişir.
Eşimle tanışma aşamasında aramızdaki çekim olayını hatırlamıyorum🙈🙈 cook uzun zaman oldu ama mutlu bir evliliğimiz 2 de çocuğumuz var 😊

Eşimle evlenirken yüzde yüz emin değildim. Hatta o sıralar bu siteyi kullanıyor olsam ve konu açsam herkes bana ayrıl derdi diye tahmin ediyorum. Ama evlendiğim için mutluyum 2 yıl oldu. Bizim evliliğimiz zamanla oturdu ve her geçen gün bence daha çok bağlanıyoruz. Benim de görünce içim kıpır kıpır etmezdi zaten biraz soğukkanlı bi insanımdır, eşim çoğunlukla mantığıma uyduğundan onunla evlendim. Arada zamanla oluşmuş bir sevgi de vardı tabii ki salt mantığımla düşünmedim. Ama içimde kelebekler uçuşmasını da beklemedim açıkçası. Mantığıma uydu, içim ısındı, karakterini beğendim ve evlendim. Kestirip atmadan önce daha iyi düşünmelisiniz bence siz de. Görünce o baygınlık geçirmeler falan ergenlikte kaldı

Ben eşimle tanışmadan önce ‘sarışınlardan nefret ederiiim, asla sarışın biriyle sevgili olmam, evlenmem’ diyip dururdum.
Eşimi gördüğüm an da ben bu adamla evlenicem dedim (eşim sarışın) 🤣
Eşimden önceki birlikteliklerimde aşık olmamışım, sevmemişim bile..
Ses tonu bile içimi kıpır kıpır ediyordu sevgiliyken. Evlendik hala öyle.
İlk gördüğünüz anda ne hissediyorsanız ona güvenin. Bi elektrik almadıysanız ne karşı tarafa ne de kendinize olacağına inandırmayın. Olmaz çünkü.
Tatlı dili, iyi bir mesleğe sahip olması, kibar biri olması sizi yanlış bi tercihe götürmemeli. Sonuçta evlenince aynı yastığa baş koyduğunuzda bunlar arka planda kalıyor 🤷🏻‍♀️

Aynen öyle yapacağım ama şu an karşı tarafın daha çok sevip istemesi ile kendimi vicdanen rahatsız hissediyorum çünkü 3 hafta oldu hala tam ne hissettiğimi çözemedim.
Üç haftada karşıdakinin çok sevdiğinden emin olamazsın adam lovebombing yapıp öylece kendini geri çekebilir

Ha bir de ben eşimi ilk gördüğümde negatif bi elektrik almıştım, bu adamla birbirimize selam bile vermeyiz diye düşünmüştüm 🤣 başka bir gün içeri girdi gözümü ondan alamadım o gün, inanılmaz yakışıklı gelmişti gözüme. Öyle yani ilk izlenim değişebiliyor

Eşimle evlenirken yüzde yüz emin değildim. Hatta o sıralar bu siteyi kullanıyor olsam ve konu açsam herkes bana ayrıl derdi diye tahmin ediyorum. Ama evlendiğim için mutluyum 2 yıl oldu. Bizim evliliğimiz zamanla oturdu ve her geçen gün bence daha çok bağlanıyoruz. Benim de görünce içim kıpır kıpır etmezdi zaten biraz soğukkanlı bi insanımdır, eşim çoğunlukla mantığıma uyduğundan onunla evlendim. Arada zamanla oluşmuş bir sevgi de vardı tabii ki salt mantığımla düşünmedim. Ama içimde kelebekler uçuşmasını da beklemedim açıkçası. Mantığıma uydu, içim ısındı, karakterini beğendim ve evlendim. Kestirip atmadan önce daha iyi düşünmelisiniz bence siz de. Görünce o baygınlık geçirmeler falan ergenlikte kaldı

Ha bir de ben eşimi ilk gördüğümde negatif bi elektrik almıştım, bu adamla birbirimize selam bile vermeyiz diye düşünmüştüm 🤣 başka bir gün içeri girdi gözümü ondan alamadım o gün, inanılmaz yakışıklı gelmişti gözüme. Öyle yani ilk izlenim değişebiliyor
Sizin adınıza sevindim, üstteki mesajda daha çok mantıklı gelmişte ondan evlenmişsiniz gibi algılamıştım ama alttaki mesajda tipinden de çok etkilendiğinizi yazmışsınız. Ben dış görnüşü için pek öyle düşünmedim. Çirkin birisi değil ama öyle etkileyeceğini düşünmüyorum beni

Ben eşimle tanışmadan önce ‘sarışınlardan nefret ederiiim, asla sarışın biriyle sevgili olmam, evlenmem’ diyip dururdum.
Eşimi gördüğüm an da ben bu adamla evlenicem dedim (eşim sarışın) 🤣
Eşimden önceki birlikteliklerimde aşık olmamışım, sevmemişim bile..
Ses tonu bile içimi kıpır kıpır ediyordu sevgiliyken. Evlendik hala öyle.
İlk gördüğünüz anda ne hissediyorsanız ona güvenin. Bi elektrik almadıysanız ne karşı tarafa ne de kendinize olacağına inandırmayın. Olmaz çünkü.
Tatlı dili, iyi bir mesleğe sahip olması, kibar biri olması sizi yanlış bi tercihe götürmemeli. Sonuçta evlenince aynı yastığa baş koyduğunuzda bunlar arka planda kalıyor 🤷🏻‍♀️
Ya maşallah size inşallah bende sizin gibi hissedeceğim birini bulabilirim :) kaç yaşındaydınız peki o zaman

Milletin yataktaki uyumunu ne bileceksiniz ki? Cinsellikte cok iyi oldugunu sanip akil verenler daha sekse seks veya sevismek bile diyemiyor "o iş" diyor.
Karanlikta isik olmada iş bitirmeyi cinsellik sanan kadinlar var şu forumda bir sürüü daha yakin zamanda bir tanesine denk geldim de sadece o degil 😀cooook var yorumlarindan anlaşilan. Sorsan cinselligim cok iyi der.
Herkesin bakiş acisi baska, belki sizi mutlu etmeyecek ya da edecek...

Tipine bakmadim oyle sevildim boyle sevildim diyenlerin de o tipine bakilmayan adamlar tarafindan nasil hirpalandigini da okuduk. Tipi kotu olunca otomatik olarak iyi adam olmus olmuyor.
Kendisi duzgun olup tipi de duzgun olabilir.😄 Adam bulamayip tipine bakmadim demeye gerek yok simdi. Herkes ikisi de ister. Bulabileceksen tipine de bak bosver milleti.
Bulsam iyi olacak da adam yok ortalıkta 😅 dışını beğeniyorum karakteri sıkıntılı çıkıyor, neyse dışını boşver diyorum bu sefer de işte çekim hissedemiyorum 😅 bakalım inşallah bir gün bulurum. Siz evlendiniz mi evlendiyseniz eşinizle kaç yaşınızda tanıştınız

Sizin adınıza sevindim, üstteki mesajda daha çok mantıklı gelmişte ondan evlenmişsiniz gibi algılamıştım ama alttaki mesajda tipinden de çok etkilendiğinizi yazmışsınız. Ben dış görnüşü için pek öyle düşünmedim. Çirkin birisi değil ama öyle etkileyeceğini düşünmüyorum beni
Eğer dış görünüşü azcık bile ilginizi çekmiyorsa bence olmaz. Asgari bir beğenme sınırı olmalı diye düşünüyorum ben. Biraz da olsa göze hitap etmeli, sonrasında sevdikçe daha da güzelleşir

Aşırı güzel, felaket yakışıklı olmak zorunda değil tabii ama onu çekici bulman çok ama çok önemli.
Ayrıca, 1-2 kez görmeyle "kadına değer veriyor, çok iyi biri, çok efendi" gibi çıkarımlar yapmak hiç sağlıklı değil. Karısına, sevgilisine ayı gibi davrananların hiçbiri başlarda tekme tokat dalmıyor zaten.
Bence hem mantığa oturmalı hem de aşk sevgi olmalı, bunlar yoksa zaten güzel bir evlilik olmuyor sonuç.

Aynen öyle yapacağım ama şu an karşı tarafın daha çok sevip istemesi ile kendimi vicdanen rahatsız hissediyorum çünkü 3 hafta oldu hala tam ne hissettiğimi çözemedim.
O nasıl seviyor ki bu kadar az gördüğü, neredeyse hiçbir şey paylaşmadığı insanı?
Hoşlantıdır o.
Acele ediyorsa zaten sıkıntı vardır.
Biriyle sadece "iyi biri, düzgün biri, işi iyi" diye evlenilmez.
Enerji tutmalı, çekim olmalı, paylaşım olmalı, en az asgaride sosyal, ailevi, kültürel denklik olmalı. Böyle olmayan evliliklerin sonu genel olarak hüsran zaten.

O ten uyumu dediginiz şey boşanma sebebi bunu bilerek ilerleyin eriyip deli olmaniza gerek yok velakin o iş öyle olmuyor.İlerde git öteye hissini çok fazla yaşar bazı şeyleri kocakarı muhabbeti deriz biz kusura bakmayın bu nikahta keramet var lafı ile görev gibi robot şekline dönüştürürseniz bu evlilikte yanan siz olursunuz.İnsanlarin birbirini her manada istemesi sandığınızdan çok daha fazla önemli .Hem hormonlar hem tıbbi hem psikolojik olarak.

X