Eş ve görümce yakınlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu kısmı anlamadım siz tlf konuşmasını sevmiyormuşsunuz ama ısrar mı etsin istiyordunuz o kısmı anlamadım.
Eğer görümce kocanızı fişfiklemiyorsa, sinir bozucu bir insan değilse bir de eşiniz size ilgi alaka göstermesi gereken zamanda konuşmuyorsa bir şey demenize gerek yok. Size zararı dokunursa o zaman konuşursunuz.
Onlar ailecek uzun telefon görüşmeleri yaparlar, ben daha kısa tutarım daha net konuşur kapatırım. Onlar gibi uzun uzun konuşmam diye eşim kafasında öyle kodlamış. Halbuki nişanlısıyla konuşmayı kim sevmez yani
O çok daha genel düşünmüş ama biz hiç konuşmuyoruz dediğimde de çok bir çabası olmamıştı o dönem

Kardeşleri yerine görümce deyince olayı başka yerlere çekmiş oluyorsunuz ama. Böyle bir düşünceniz yoksa rahatsız olmamanız lazım normalde.

İzlediğimiz film sarmazsa benim de elim telefona gider direkt. O da normal bence.
Yani görümcem çünkü 🙄 o eşim o da görümcem. Tanımlarken kendimi baz alarak tanımlama yaptım

Film sarmasa anlarım daha yeni başlarken ya da heyecanlı yerinde de yaptığı oluyor ara sıra. O zaman uyarıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X