eş ailesi yüzünden bebeğimin cinsiyet korkusu

İki isim koyun. Siz diğer isimle çocuğunuza seslenirsiniz erkek olursa.
Bir arkadaşım hem kendi babasının hem kayınpederinin adını koymuştu, onlar kendi rızalarıyla isteyerek koymuştu ama bu da bir seçenek olabilir sizin için.

Son düzenleme:
Şu çocuklara miladdan kalma isimler koymayın lütfen.Yaşadıgımız çağa uygun isimler koyun. Bu çocuklar büyüdügünde sosyal ortama girdiğinde ismini bile söylemekten utanan bireyler oluyor ya da sırf bu yüzden özgüven eksikliği yaşıyorlar.Ebenizin,dedenizin,babanızın ismini koymazsanız ölmezsiniz, hayırsız evlat olmazsınız korkmayın.

Sen ne kullanırsan çocuk onu benimser. Yeterki sürekli aynı çizgide olun. Hatta bence direkt öyle olsun. Kocanın ailesi de izlesin.

bu kadar geri cahil kafalı bi adamdam 2 ci cocuk bu kafada insan seni zaten her konuda elestiren ve yanlız bırakan bir tiptir

9 ay sen karsında tasıyorsun 9 senedir nasıl ben senin babanın adını istemiyorum diyemiyorsun ki yarın oglunun hayatını kocan daha fazla etkilice bunun farkında degilmisin

her seyine karısıcaklar isim la kalmaz bu iş

Çocuğa isim koyma hakkı yasal olarak anne ve babanın ortak hakkıdır. Yani birinin istemediğini diğeri koyamaz. Koyarsa isim tahsis davası açma hakkınız var hatta boşanma davası için bile gerekçe. Bence kesinlikle istemiyorsanız haklarınızı bilin ve savunun.

Çok sevgi pıtırcığısınız galiba. Konu sahibine muhteşem sevgi dolu yaklaşımınızdan farkettim

ne yaptınız isim konusunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…