Eş ailesi, taşınma konusu

Bu erkek aileleri niye böyle ya. Yok yanımda otursun yok gözümün önünde olun, ya kızın ailesi yok mu niye evlenince sizin dizinizin dibinde oturulsun siz kimsiniz ki yanınızda olunsun.
Gerçekten bu ego sıktı artık. Eşlerinden görmedikleri sevgiyi ilgili oğullarından beklemeleri ve bu oğullarında gerçekten annelerinin ağızlarının içine bakması tiksindirdi.
Bebeğiniz olmuş artık kendi aileni düşünmen gerekirken hala anne de anne. Bu kadar anneci erkekler evlenmesin yazık mi değil bu kıza kucağında bebeğiyle anne evine dönüyor.
Bas tekmeyi, gitsin annesiyle yaşasın.

Kapattım telefonumu zaten, engelledim yani. Konuştukça ruh sağlığım bozuluyor yenilenip duruyor. Davanı aç dedim, hâlâ bana sende akıl yok yiyip içip gezmek varken kaynana gelin muhabbetine bitiriyosun diyor. Hiç anlamıyor benim yaşadıklarımı bencil. Bende konuşmak istemiyorum ne düşünüyorsan düşün avukatın iletişime geçer dedim.

Kaba tabirle horozlanıyorsun da davayı açan senin olman gerekmiyor neden onun açmasını bekliyorsun?

Beklentilerin mevcut.
Boşanmak isteyen ben değildim çünkü ben yapıcı taraftaydım, çocuğum için de çok uğraştım kurtarmak için bu evliliği. Şimdi o vicdanı el vere vere açsın davayı. Ben olacakları kabul edecem.

Oğlumu o kadar çok seviyorum ki bana güç verecek inşallah, benim ahım da kimseye kalmaz bu kadar detay anlatamıyoruz Burda ama ben gerçekten kalbim de hiç kötülük beslemedim anne baba diye gittim geldim. Sadece hakkımı savundum

Boşandınız mı ? Çocuk var mıydı
Kuzenim avukattı gelsin protokol imzalasın bitsin dedi çağırdım babaevime geldi, barışalım ne istiyorsan dedi bende taşınmak dahil tüm seçenekleri sundum kabul etti. bir Bir tanesini kabul etmeseydi boşanırdım ben…
Taşındık ailesiyle çok nadir görüşüyorum, aileler görüşmüyor…
Bir ay sonra evladımıza kavuşuyoruz inşallah.
Toparladık anlayacağın.

Seninde toparlamak istediğin bir durum varsa davayı açma teşebbüsünü gösteren yine sen olmalısın.

Hayırlı olsun bebeğiniz sizin için sevindim. Sanırım dik durmak en doğrusu eğilip bükülme olunca olmuyor.

Bakalım açmaz ise ben açarım. Biraz da zaman geçmeli diye düşünüyorum kafalar biraz yerine gelsin olaylardan uzaklaşılsın çok yıprattık.

Hemen mi protokol hazırlandı ne kadar zaman geçti?

Gerçekten istemeyen davasını açar. İstemiyorum diyip davayı onun açmasını beklemek neden?

Gülüm benim anlamadığım davayı neden sen açmıyorsun karşı tarafı bekliyorsun ? Adam sana dava açmak istemiyor ki ..

Gerçekten istemeyen davasını açar. İstemiyorum diyip davayı onun açmasını beklemek neden?
Bu zamana kadar ikna etmeye anlaşmaya çalıştım bekledim sabrettim. Düzelir anlar beni diye artık bunların hiç birini yapmayacağım zaten olup olmaması onun elinde bir konu benimle ilgili değil. Boşanalım ben ailemden vazgeçemem diyen oydu şuan ben tamam boşanalım diyen taraf oldum. Söylediğim cümlenin arkasında durucam. Ama ne gerekiyorsa o yapacak

Gülüm benim anlamadığım davayı neden sen açmıyorsun karşı tarafı bekliyorsun ? Adam sana dava açmak istemiyor ki ..
Neden istemesin, sanırım bunu söylemedim ben sürekli çözümler sunarken sık sık boşanalım diyordu bende şimdi tamam dedim

3 ay içerisinde oldu bunlar ben bastım gittim aileme ilk ay iknalar ama boş laflar ikinci ay asla açmadım telefonları felan üçüncü ay bitsin diye görüşülmüştü.
Ben zaten inanmıyorum geleceğine iknalar etmesine o yüzden beklemiyorum boşanmayı düşünerek aldım kararı , olurda gelirse o zaman düşünürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…