Eş ailesi, taşınma konusu

Konu sahibi evlendiğinden beri aile apartmanında oturuyor ve kira vermiyorlar sanirim

Not: o konu bu konu değilmiş

Son düzenleme:
Konu sahibi evlendiğinden beri aile apartmanında oturuyor ve kira vermiyorlar sanirim
Yok keşke aile apartmanı olsa kira vermese çektiğine değermiş hiç yoktan. Bunca zaman kocası anasının g.tünden ayrılamadı, erko olarak kayın aile mahallesine gitmeye ar etti diye çekiyorlardı. Tonla da kira veriyolardı. İnanılmaz değil mi?

Kız şimdi baktım ben öbür konuyla karıştırmışım, iyi ki durttün hee o zaman haklısın sena, sakın geri adım atma, ömür boyu pişman eder bunlar seni

Ah ahh nelere he dedim ben. Kendini akıllı sanan şeytan. Birde hanımefendi takılıyordu kendini belli etmemeye çalışıyordu, kocayı öne sürmeler oğlunu doldurmalar kendisi melek. Çizmiş planı beni kullanacak aklı sıra.

Sen yapıyorsun her şeyi sen dolduruyosun benim kocamı iyiniyetini kullanıyosun kimsenin suçu yok dedim, çıldırdı

Aslında ben ona daha neler sayardım bütün sustuklarımı dökerdim ama iyiki dökmemişim 60 yaşındaki kadın kendine hakim olamadı oğlunun yanında saydırdı bana , ben kendimi bozmadım oğlu da gördü tabi canıma değsin.

Not: o konu bu konu değilmiş
Aksine 2 katı kira ödedim buruşuk kaynanamın egosu tatmin olacak diye. Üstelik 1 tane ampül almadı evime, takı bile takmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…