Eş ailesi, taşınma konusu

Yok gerçekten saçma. Konu sahibinin ailesinin olduğu mahallede kiraya da satın almaya da uygun evler varmış. Ama şimdiki yerlerinde ikisi de yok, bi ton kira veriyorlar, ev almaya kalksa eski püskü evler bi ton para, üstelik kaynana çocuğa bakmadığı gibi bakıcı tutun yanımda baksın diyor çünkü mini çakal kızının çocuğunu da ona baktırcak. Hem oğluşu beş para harcamadan dizinin dibinde duracak hem de damada yaranırken yorulmayacak. Konu sahibi köle zaten çalışsın para getirsin hizmetçiler tutsun onlara. Ne güzel plan değil mi?
Konu sahibi evlendiğinden beri aile apartmanında oturuyor ve kira vermiyorlar sanirim

Not: o konu bu konu değilmiş 🤣

Son düzenleme:
Konu sahibi evlendiğinden beri aile apartmanında oturuyor ve kira vermiyorlar sanirim
Yok keşke aile apartmanı olsa kira vermese çektiğine değermiş hiç yoktan.😂 Bunca zaman kocası anasının g.tünden ayrılamadı, erko olarak kayın aile mahallesine gitmeye ar etti diye çekiyorlardı. Tonla da kira veriyolardı. İnanılmaz değil mi?

Yok keşke aile apartmanı olsa kira vermese çektiğine değermiş hiç yoktan.😂 Bunca zaman kocası anasının g.tünden ayrılamadı, erko olarak kayın aile mahallesine gitmeye ar etti diye çekiyorlardı. Tonla da kira veriyolardı. İnanılmaz değil mi?
Kız şimdi baktım ben öbür konuyla karıştırmışım, iyi ki durttün 🤣 hee o zaman haklısın sena, sakın geri adım atma, ömür boyu pişman eder bunlar seni

Ah ahh nelere he dedim ben. Kendini akıllı sanan şeytan. Birde hanımefendi takılıyordu kendini belli etmemeye çalışıyordu, kocayı öne sürmeler oğlunu doldurmalar kendisi melek. Çizmiş planı beni kullanacak aklı sıra.

Sen yapıyorsun her şeyi sen dolduruyosun benim kocamı iyiniyetini kullanıyosun kimsenin suçu yok dedim, çıldırdı 😂

Aslında ben ona daha neler sayardım bütün sustuklarımı dökerdim ama iyiki dökmemişim 60 yaşındaki kadın kendine hakim olamadı oğlunun yanında saydırdı bana , ben kendimi bozmadım oğlu da gördü tabi canıma değsin.

Not: o konu bu konu değilmiş 🤣
Aksine 2 katı kira ödedim buruşuk kaynanamın egosu tatmin olacak diye. Üstelik 1 tane ampül almadı evime, takı bile takmadı.

X