Erken membran rüpürü

1aycaaktasssg

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
92
37
34
Herkese merhabalar,

İlk tüp bebek transferimde tutan bebeğimi 17+4 de suyumun erken boşalması sebebi ile geçen hafta bugün normal doğum yaparak kaybettim malesef. Bugün ki doktor randevumda rahim ağzı, enfeksiyon ve diğer nedenlerle alakalı olmadığını su kesesinin erken boşalmasını (yırtılmasının) sebebinin bilinmediğini söyledi bize. Enfeksiyon değerim temmuz 27 sinde 8 iken ağustos 31 deki değeri 48 e çıkmış olmasına rağmen bu durumu enfeksiyona bağlamadı. Ben ilk aylarımdan itibaren her adet dönemimde şiddetli kanamalar veya lekelenmeler yaşamıştım. Ağrısız bir şekilde su kesesi patlamasını ve bir gün sonunda bebeğimi kaybetmek çok acı. Araştırdığım kadarı ile binlerce gebelikte yaşanmış malesef. Ama kimse konunun sonunu getirmemiş malesef.

Başına böyle bir durum gelip hangi tedavileri deneyenler var? Sonuç olarak tekrar gebe kalıp doğum yapan varmı zamanında?

Destekleriniz çok önemli yazacağınız herşey çok önemli benim için.

Çok geçmiş olsun. Bende ilk bebeğimi kaybettim 19 haftalıkken. Bende pıhtılaşma bozukluğu vardı.

Size bir mucizeyi anlatmak istiyorum, biz pıhtılaşma problemini bile bilmiyorken ikinci bebeğim gayet sağlıklı dünyaya geldi.

Ondan sonra 2 bebek daha kaybettik, buna bağlı olarak öğrendik pıhtılaşma bozukluğunu. Şunu demek istiyorum eğer olacaksa oluyor. Biraz dinlenip sonra bakın bu konuya. Daha çok erken zaten Dr size bekleyin diyecektir. Gezin tozun.

Dinlendikten sonra bu konuda tecrübeli bir doktorla yola çıkın. Kolaylıklar dilerim

X