Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi kizlar

Benim yumurtlama 16 sıydı 17 pik yaptı aşırı parladı t çizgisi C yi geçti sonra 18 de çatladı 7. Gün öğrendim akşam ama biraz daha erken çünkü 23-24 eylülde bir çok hafif çizgi şüphelerim vardı..çatlamadan sonrası günler alıntım yoktu küp kuruydum 3-4 gün sonra başladı onu yazmak istemişim orada

Bende 9 ekimde adet olacagim simdi gögüslerim büyüdü gibi agriyo uclari sanki kalinlasti kasiklarim sürekli agriyo dünden beri süt kesigi gibi akinti var ve eklemlerim cok agriyo yüzüm yaniyo corona oldum zannettim negatif cikti insallah hamileliktir Lütfen banada dua edin

Bende yumurtlama gecen hafta olmasina ragmen sabah sag kasigimda ve sol arka tarafta sanki çıt diye bi ses geldi hatta dedim bi tuhaflık var sanki minik bi kımırdanma gibiygi

Bende yumurtlama gecen hafta olmasina ragmen sabah sag kasigimda ve sol arka tarafta sanki çıt diye bi ses geldi hatta dedim bi tuhaflık var sanki minik bi kımırdanma gibiygi
Bazen farklı şeyle şüphe ettiriyor bende öyle oldu ve gebelikmiş çok mutlu olduk dilerim dizinde öyle olur

Durumlarınız nedir kızlar acaba adet mi oldunuz yoksa hamile mi inşallah hamilesinizdir

Benimde bat 9 Ekim farklı bir 15 gün geçirdim inşallah güzel şeylerin habercisidir umutlanmak istemiyorum ama kendimi sürekli burda gebelik belirtilerini okurken buluyorum sen ne durumdasın canım

Anladım canım. Benimde yumurtlama geç oldu, adetim gecikti büyüzden.

Bir kaç gün önce beyaz krem gibi akıntı oldu geçti,
Bakalım adet olacak mıyım.

Canım 2 senedir olmuyor, testlerde negatifi çok gördüm, moral bozuyor fazlasıyla ondan.

Sende gecikme olunca belirtiler başlamış mıydı?
Valla benim çok erken başladı ya mesela çatlamadan 4 gğn sonra başladı hala devam ediyor keseyi göremedik ama doktor hamilesin dedi ztn bakalım benim de 26 aydır olmıyordu canım ya biliyorum denemediği şey kalmadı sonunda tüm bildiklerimi hep bir arada denedim oldu bende hala şaşkınım

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

Merhaba hayırlı olsun bebeğin sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim benimde 6ekim saat 17 de yaptığım ovülasyon testinde pik yumurtlama oldu 7 ekim sabahtan baktığımda çatlamış gördüm yumurtamın. Pikten 15 saat içinde çatlama gördüm.6-7-8 ekimi değerlendirdim, bugün sabah tuvalete gittimde sizin gibi akıntı yoğunluğu gördüm kokulu değil beyazsımsı koyu ekru gibi. İki gündür uykumu alamıyorum. Ama başka bir şeyim yok.

siz ne zaman öğrendiniz hamileolduğunuzu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…