Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi kizlar

İnşallah güzel haberlere gebesinizdir

Neler denediniz acaba

İnşallah güzel haberlere gebesinizdir
İnş canım inş beklemek sıkıntı 21 ekim bat tarihim, 23 Eylül de en son regl oldum. 28 günde bir regl oluyorum. Tam 14.gün yumurtlamayı gördüm 15. Gün sabahtan çatlamıştı. Bekleyince zaman geçmiyor. Daha 10 gün var bata :)

Şöyle söyleyim 26 ayda denediğim herşeyi bir ayda denedim hem eşim hem kendim için aşırı uzun bir listem var takviyeler beslenme macun pekmez yürüyüş Su düzenli uyku hepsini yaptım
Hayırlı olsun inşallah
Bizde 2 yıldır deniyoruz müsait olduğunuzda paylaşırsanız mutlu olurum bende çok şey denedim şimdiye kadar ama nasip tabi sonuç olarak

Hayırlı olsun inşallah
Bizde 2 yıldır deniyoruz müsait olduğunuzda paylaşırsanız mutlu olurum bende çok şey denedim şimdiye kadar ama nasip tabi sonuç olarak
Ben şimdi dersteyim ama bana msj ayayım oradan size diğer yardımcı olduğum bir arkadaşa yazmıştım kopyala yapıştır yapayım ona yazdığımı okur mu

Merhaba hayırlı olsun hamileliginiz. Bir soru soracağım. Goguslerdeki hassasiyet nasıl bir şeydi. Yani üşüyünce böyle tüylerin diken diken olması gibi mi. Bana öyle oluyor ama sonuç nedir bilmiyorum tabi. daha ovulasyondan sonraki 6. Gundeyim. Akıntı dediginiz gibi bazen var bazen yok. Birde göğüs ucu tomurcuk oldu daha sert diyim. Birde kızardı. O sızlama sağlı sollu geliyor gidiyor. Karin ağrısı da o şekilde. :) bu göğüs ucu sızısı nasıl bir durum anlatırmısınız

Göğüsünün sızlamadı göğüste hassasiyet oldu sadece ağrıyor göğüsleriniz ha birde elektrik çarpması gibi bir his arada oldu.ama her hamilelik farklıdır kimisinden olan belirti kimisinde olmayabiliyor buna göre düşünmeyin bence bende çok araştırdım ama herkes farklı yorumlar yaptı bende kusma hariç hepsi oldu

Benimde ihtimalim çok zordu acaba dedim tuttu mu bu sefer. Bakalım kısmet o zaman daha çok erken

O elektrik carpmasi olayi bugün bendede oldu sanki karnimda alt tarafta birsey kımladı gibi ve aşırı yorgunum gögsüm içten ağrıyo sızlama değil baya ağrı ve kasıklarım çok fena adet yolu gözlüyorum üç gün geçti ve testler negatif..

Benim daha 6. Günüm çatlama sonrası. Birde 2 tane yumurtam birden catladi sagli sollu. Burnuma çam kokusu geliyor evin içinde. Ya öleceğim geldi yaďa kendimi kandırıyorum

Valla ben okurken önce gebelik zannettim belirtiler var çünkü ama işte belli olmuyor bence çünkü regli ile çok benziyor

Ben şimdi dersteyim ama bana msj ayayım oradan size diğer yardımcı olduğum bir arkadaşa yazmıştım kopyala yapıştır yapayım ona yazdığımı okur mu
Merhabalar öncelikle tebrik ederim Allah sağlıklı bir gebelik dönemi geçirip sağ salim bebeğinizi kucaginiza almanıza yardımcı olsun. Rica etsem bana da yazar mısınız listeyi

Merhabalar öncelikle tebrik ederim Allah sağlıklı bir gebelik dönemi geçirip sağ salim bebeğinizi kucaginiza almanıza yardımcı olsun. Rica etsem bana da yazar mısınız listeyi
Tabi masala yolayım ama arkadaşım içim yazmıştım ona söyler gibi yazılı o nedenle kusura bakmayın olur mu fikir edinirsiniz yinede

Oo 26 ay uzun süre, ne kadar yıpratıcı di mi?

Neler denedin bu ay? Tum bildiklerimi bi arada denedim derken açar mısın bende cok uzuluyorum 2 yıl olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…