Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi kizlar

@gulada arkadaşlar bu benim uyguladıklarım bunu bir arkadaşıma yazdığım için böyle kopyaladım uzun olduğu için.denemek isteyenler olursa buradaki fikirlere bakabilirler.ben giremediğim oluyor kimseyi yanıtsız bırakmak istemem o nedenle aklıma bu yöntem geldi
-Clife macun sipariş vereceksin onu kullandım ki 3 ay derler ben birini bitirmeden oldu daha önce düzenli kullanamamıştım buradaki Dr kullan deyince Türkiye’deyken aldım ama birinci kutu yetti.
2-Ovulasyon testi (birgebeningünlüğünden al onunkini okumaya alışkınım onca aydır ☺️ Kaset olanını al )
3 evde mutlaka kırmızı pancar bulunsun taze haşlanmış veya suyu veya pancar kwası yoksa bile instgramdan bulutsun bulunuyor kolayca
4 hergün 3-4 tane kuru incirini ağır ateşte 15 dk kaynat sabah dik kafaya
5 her gün mutlaka 2 tane havuç ye ( testini hergün ben takip edeceğim için incirle havucu yemeyi ne zaman bırakacaksın ben söyleyeceğim
6 avakado herzaman evde olacak bu süreçte sürekli kullanıyoruz
7 ceviz çok önemli her sabah her akşam
8 ıspanak
9 keçiboynuzu özü yada pekmezi ve arı sütü birde ben bir marka kullandım onun shotı var bee&you diye te markası onun gınaengli shot eşinizin altında duracak yumurtlama dönemi öğlenleyin birer tane içeceksiniz
10 eşinde sperm ile ilgili bir şey barsa keçiboynuzu arı sütü shot hepsini oda kullansın
11 çiğ kabak çekirdeğini alışkanlık edin evde olsun hergün 2 avuç yiyin
12 sperm canlandıran jel (birgebenin günlüğü)
13 hergün eşler beraber yiyecek bir salata var birgebenin günlüğünde salatanın tarifi var mutlaka yapılacak yenilecek önemli malzemeleri yaZdım devam ediyorum
14 keten tohumu Buda mucize bi şey
15 hergün 3 litre su
16 hergün 1 saat yürü mutlaka yada 45 dk lessli yada zımba yap ama bu çok çok önemli kesin yapılacak
Zor gibi görünüyor ama çok kolay yapması bunların sadece liseye uzun pratikte alışmadın ama kolay olacak
Yazdıktan sonra gördüm 😂

X