Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi kizlar

cicekperisi12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
720
724
31
Kizlar erken hamilelik belirtileriniz nelerdi benim yumurtalamadan 1 hafta sonra kasık ağrısı ve bel agrisi basladi goguslerimde hassaslaşti adetime 3 gün kaldi acaba hamile olabilir miyim

Kizlar erken hamilelik belirtileriniz nelerdi benim yumurtalamadan 1 hafta sonra kasık ağrısı ve bel agrisi basladi goguslerimde hassaslaşti adetime 3 gün kaldi acaba hamile olabilir miyim
Adet öncesi göğüs hassasiyeti olmuyorsa belirtidir, ama ben de sadece uçları agrimisti 1 hafta kala.
Karnım davul gibi şişti ve ağız tadındaki değişiklik ne yesem geçmiyordu

Bende kasık ağrısı,kabızlık,sarı akıntı vardı öğrenmeden 1 2 gün öncede yere eğildiğim zaman göğsüme sancı giriyordu.

Benim şuan adetime 1 gün kaldı. Ama 3 gün kala test yaptım silik şekilde ikinci çizgi vardı. Kan verdim 5 üzerinden 4.87 çıktı. Adetim geçerse tekrar yaptırıcam test. Ama şöyle belirtilerim var özellikle son bir haftadır geceleri çok usume. Dün resmen battaniye altindaydim :) sağ kasıkta batma oturup eğilirken. 2-3 gündür kesin regl oldum olacağım gibi ağrılar. Aşırı sevdiğim yiyeceklerden bile soğumam yiyememem. Iştahsızlık. Bel ağrısı. Gerginlik :) yüzümde çok fazla aşırı sivilce. Bir de normalde regl ağrılarım 2-3 gün öncesinden başlar. Ama bu ay regl tarihimden 2 hafta önce basladi. Çok heyecanlıyım bakalım :)

Merhaba kızlar bende yumurta tembelliği var 2 aydır klomen kullanıyorum. Bat 12 eylül bende gün hiç şaşmaz bekledigim günde adet olurum ya da leke gelmeye başlar. Henüz lekelenme olmadı. Erken gebelik testi de yaptim negatif idi. Başına gelen var mi

ya benimde tüm yumurtlama günlerini denk getirdik. 23/9 da adet olacağım normalde (inşallah olmam :)) kasıklarım inanılmaz ağrıyor alt karnım ağrıyor ve bacaklarımda aynı şekilde belim zaten kopuyor ağrıdan. 1-2 gündür midem bir tuhaftı boşlukta gibiydi. bugün de göğüslerimde çok hafif dokununca bir acı var. hamile olma ihtimalim var mı yada benim gibi belirti gösteren. birde normal zamanda akıntım çok olurdu bu dönemde bir kere geçen gün böyle dolu dolu akıntı geldi şimdi minik minik süt beyazı yada sarı akıntı geliyor. sizcee durum nedirr

Bende adete 2 gün kaldı göğüs hassasiyeti yok
Anlam veremediğim bir şekilde yüzümü sivilce bastı
Koku hassasiyetim var kokuları keskin alıyorum sabahları gözümü tatlı diye açıyorum hiç olmamıştı arada kasıktan iğne batıyor sanki ama ara ara oluyor bu akşamda nevresimleri sererken eğilince mide bulantım oldu ama istifta etmedim
Bu ay ilk defa çoçuk için denememiz 2 senelik evliyim
Bu ay olsun istiyorum bu belirtiler yaşayan oldu mu aranızda

Merhaba kızlar aynı durumu bende yaşıyorum şuan belim çok fena kasikalrim agiriyor normalde kist var bende adetden önce sadece sağ kaşığim ağırdır şimdi ise iki tarafta agiriyor bugün gebelik testi yapmayı düşünüyorum aranızda hamile kalan oldu mu acaba

Hamile misiniz acaba

meme şişkinliği ve dokununca ağrıması, kasık ağrısı gibi herkeste olan belirtilerin dışında, 30dkda 1 tuvalete gidiyordum, ağızdan sürekli gaz çıkarma ve beyaz losyonumsu bir akıntı. 5+4teyim hala devam ediyor bu belirtiler tuvalet dışında.

Bendede aynı belirtiler vardi ve 4gun önce hamile olduğumu öğrendim sizde bi test yapin

Adet oldunuz mu hamile misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…