Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi kizlar

Adetine 5 gün kala mı sol kasık batması yaşadın?

Benimde bu ay çok tuhaf hallerim oldu bunun üzerine 2 gün önce test yaptım negatif bugün sabah yaptım çok silik cikti bakalım ne olacak reglimin geçilmesini bekleyeceğim. Bence bekleyin henüz erken
Evet bende dünkü mesajımın üzerine bu sabah dayanamayıp test yaptım ama negatif.. Sanırım psikolojik. Düşününce de saçma geliyor ama okuduğum her belirtiyi yaşıyorum resmen
Bekleyip göreceğiz bakalım rabbim hayırlısını versin

Kızlar flo diye telefon uygulaması var. Ordanda bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde adet, ovulasyon tarihlerinizin tahminlerini doğru veriyor. Ücretli üyelik almanız şart degil. Bilginiz olsun.

Merhaba canm nasl oldun sen hamile oldunmu bendede ayni seyler var sadece benm belm cok armyo karnm sol ve sag yeri asaqi hisesi midem bi bulanyo bi bulanmyo basm aryo uyumak istyom benm adetime cok var 9 ekim de olacam adetim 3 aya kadar duzensiz idi gecikmelerim olyodu 2 aydir duzenli gelyo diyorum ki acaba ben hamile kaldm reglm yakn donemine dustu deye adet oldum ?ola bilirmi oyle sey

Yok canım ya regli oldum maalesef

Hayırlı Olsun adına sevindim.
Beraber bekliyorduk, mutlu oldum:)

Yumurtlamadan itibaren tüm belirtileri yazar mısın peyder pey yazdık, toplu olursa daha iyi anlaşılır:)
Tabiki yazayım yumurtalama sonrası ilk başta bende hiç olmayan bir şey 2 gece üst üstüne ani gelen açlık oldu.göğüslerim falan bata yakın şişmeye başladı acımaya başladı ama minnacık oluyordu arada.yumurtlama sonrasındaki hafta biterken göğsümde eleştirin akımı gibi bir şey hissettim sonra aynı olay balenden Rahime doğru olup durdu şimdilerde arada bi oluyor.yumurtlamadan 4 gğn içinde hep küp kuruyorum sonrasında azar azar artan akıntım oldu losyon şeklinde pazar pütürlü.hiç unutmuyorum yumurtlama sonrası 4. Günde sabah aniden terimin çok kötü koktuğunu farkettim oda 2 gün sürdü hatta siz yanıtladınız bende sizi gebe zannettim tüh dedim heralde olmadı.ama içimden bir seste şunu diyor du eğer vücut bebeği rahme düşünce yabancı bir şey gibi algılıyorsa ki öyle savunma mekanizması çalışır hatta bazı gebeler bu nedenle düşük yapar Buda ayrı bilgi burda dursun. Bu savunma mekanızması terde kötü koku yapabilir bakteri üretirsin diye mantığımla bulup Ümit etmiştim.bende 2 şer gün olan şeyler oldu mesela ateş basması aniden sadece eğilip doğrularken kan ter içinde kaldım 2 gün böyle oldu hayatımda yaşamamıştım saatlerce spor gibi bir ter ve vücut yanma hissi.idrarımda tortu 6. Gün falandı ilk haftam belirtiler sinsilesi gibi oldu ikinci hafta netlik haftası gibiydi ben çok erken öğrendim 7. Gün akşam testim de hayalet değil ama hayal çizgi sabah hayalet çizgim oldu.mide yanması ekşime falan oluyor bu hafta biterken bakalım.önceki gğn şiddetli bir ağrıyla uyandım regli olacak gibi yüksek şiddetli ama ztn gebelik öğrendik kuyruk sökümü kemiği alt karın ağrı vajinal batma hepsini. Şiddetlisi oldu ve baştan beri bunlar minik minik oluyordu şuan bat 2 ekim

Ya ne kadar erken öğrenmişsin:)
Yumurtlamanın kaçıncı günü öğrendin?

Bayağıda belirtin olmuş baksana.
Mantıklı düşünmüşsün vucud savunması olabilir o tepkileri,

"gğn içinde hep küp kuruyorum" derken anlamadım canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…