Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi kizlar

Benim de beklenen adet tarihim 26 eylül
Ama erken yumurtladlm galiba bu ay, akıntıdan yola çıkarak böyle düşünüyorum. O yüzden ilişki üzerinden hesaplayıp test yapcam, sabırsızlıkla bekliyorum ilişkiden sonra 5ci günden sağ yumurtalığım ağrıyor, ağrı belime bacağıma vuruyor. Gece 3te bile uyansam ağrıdığınl görüyorum. Göğüs ağrım da aynen 5ci günden başladı. Şuan 8 günüm . dünden beridir sıcak basması oluyor, sabah uyandığımda yüzüm yanıyordu. Akıntımsa krem gibi ve beyaz, bekliyorum 3,4 gün de geçsin

Benim de bat 26eylul ve adet bittikten snra 6.gun yumurtlama gördüm 2gun sonrası da çatlama.hayirlisi olsun inşallah herkes icin

Benim de bat 26eylul ve adet bittikten snra 6.gun yumurtlama gördüm 2gun sonrası da çatlama.hayirlisi olsun inşallah herkes icin
İnşAllah canım , siz daha erken yumurtlamışsınız , yumurtlama üzerinden kaç gün geçti?
Ben öylesine testler yapiyorum daha çook erken evet ama dayanamıyorum Dün akşam yaptım negatif
Bugün sabah daha 9 gün o da negatif

Daha 4_5gun geçti üzerinden bnde geçen aylarda hemen yapmaya başlamıştım testleri .bu ay geçmesini beklicem

Bde benim çatlamadan sonra hafif kasıklarımda ağrı olmaya başladı neden oldu anlamıyorum .inşallah enfeksiyon degildir

Benim tüp bebek oldu. Çok enteresan ama ben saç dökülmem kesilince şüphelenmiştim iki sefer de öyle oldu. Başka ağrı batma gibi hiç bir belirtim olmadı. Tek belirtim saçlarımın kuvvetlenmesi ve vücut tüylerinin uzamaması oldu :)

Kizlar erken hamilelik belirtileriniz nelerdi benim yumurtalamadan 1 hafta sonra kasık ağrısı ve bel agrisi basladi goguslerimde hassaslaşti adetime 3 gün kaldi acaba hamile olabilir miyim
Benim adet belirtilerim ile aynı idi asla anlamadım. Sol kasıkta batma oluyordu. Ve kahve leke gelmişti. Acile gittim mide bulantısı kusma ishal asla hamile olduğumu anlamadım doktor test yaptır dedi yaptırmadim kalamiyorum diye ertesi gün eşimin zoruyla yaptım adetten 4 gün önce erken gebelik ve normal gebelikte pozitifi gördüm. Göğüs ağrısı falan da olmadı hiç. Üstelik adet belirtilerim gibi leke de geldi

Benim yarın adet olmam lazım bugün gebelik testi yaptım negatif yumurtlama günlerimi degerlendirdim hamile miyimdir acaba 1 haftadir bel ağrım var ve son bir kaç gündür vajinamda ağrım var

Merhaba test yaptınız mı acaba

Bu akıntı ve diğer belirtiler yumurtlamadan kaç gün sonra başlamıştı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…