Erken hamilelik belirtileriniz nelerdi kizlar

Umarım gönlünüzden geçen şekilde olur sonuç

Aynı belirtiler bende de var. 17 gün oldu ilişkiye gireli ve 4 gündür adetim gecikti. bu ay biraz stresli geçti. Yakınlarımdan vefat edenler oldu. ondan mi yoksa hamileyim emin olamadım. Test için biraz daha beklesem mi yoksa yaptırsam mi kararsızım.

Kızlar aynı durumdayım 13 ünde çatladı yumurtam önceki 2 günü ve çatlama gününü değerlendirdik. Dün dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı. Moralim bozuldu. Ama daha önce hiç olmayan gün içinde ara ara baş dönmesi yaşıyorum daha önceden hiç böyle olmazdı. Adetime 6 gün var sabahtan beri karnımda inanılmaz Bi şişlikle uyandım bu saat oldu geçmiyor

Benimde bu ay çok tuhaf hallerim oldu bunun üzerine 2 gün önce test yaptım negatif bugün sabah yaptım çok silik cikti bakalım ne olacak reglimin geçilmesini bekleyeceğim. Bence bekleyin henüz erken

Adete 8-9 gün kala sağ kasigimda biri eliyle kasigimi çekiyormuş gibi bir his (agri sanci yok gidiklanama gibi bir his- her 1 saatte 5 saniye olup geçiyordu hareket halindeyken)
Adete 4 gün kala ateşlenme 37.5 dereceye kadar ve halsizlik-yorgunluk korona oldum zannettim ve 4 gün kala idrar testi yaptım pozitif çıktı (kaset test)..
Ve bu olan sikayetlerimin hepsi adet günü bitti, baska hic bir sey olmadi, 13. Haftamdayim hala daha midem bulanmadi aş erme durumum olmadi.
Göğüslerim 6. Haftadan sonra ağrıdı.
Allahim isteyen herkse nasip etsin inşallah

eger gebelik varsa çıkar şimdiye diye düşünüyorum genelde ilişkiden 12-14 gün sonra en geç çıkıyor

Kızlaar mide yanmam ve kasıklarımda agrı sarı akıntı var gögüslerim şiş ve çok ağrıyor sol tarafımdada agrı çok regl öncesi gibi agrılar var acaba hamile olabilir miyim lütfen yardımcı olur musunuz

Bu konuda tamamen acemiyim. Kan tahliline aile hekimine gitsem yapar mı? Yoksa özel kadın doğum doktoruna mı gitmem gerekiyor.

Kizlar erken hamilelik belirtileriniz nelerdi benim yumurtalamadan 1 hafta sonra kasık ağrısı ve bel agrisi basladi goguslerimde hassaslaşti adetime 3 gün kaldi acaba hamile olabilir miyim
Benim adet öncesi ağrısı gibiydi, kasiklarim, bacaklarım, belim, göğüslerim çok ağrıyordu ki ben de adet olucam zannetmiştim bu ağrı tam 3 hafta sürmüştü. Sonrasında da bulantım başlamıştı

Kızlar çatlama sonrası 5. Gündeyim sizlerde de terinizin kokusu kötü geliyor mu bana öyle oldu.ve bütün gün belim ağrıdı alt karında iğneleme hissi sizde de oldu mu böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…