Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım.. Adetime 4 gün var dün idrar testi yaptım hafif pembemsi çıktı sizce bişi varmıdır.

kızlar ben adetim gelmeden önce evde test yaptım negatif çıktı aynı gün doktora gittim gebe olduğumu öğrendim :) erken hamilelik belirtim ise burnumun çok kaşınmasıydı

Son düzenleme:
kızlar ben adetim gelmeden önce evde test yaptım negatif çıktı aynı gün doktora gittim gebe olduğumu öğrendim :) erken hamilelik belirtim ise burnumun çok kaşınmasıydı

burnun mu kaşındı, ay çok ilginç ilk defa duydum. Başka ne belirtilerin vardı, kaç gün önceden doktora test yaptırdın canım. ay çok soru sordum dimi heyecan işte bilmiyorumkismile

Valla cnm tekrardan yapmaya korkuyorum negatif çıkar diye adetime kadar beklesemmi bilmiyorum.. Ayrıyetten oruç tutuyorum bebiş varsa problem olurmu.

lachesis merhaba, ben en son 12 temmuzda adet oldum ve testimi 10 ağustosta yaptım negatif çıktı aynı gün doktora gidip idrar testi yaptırdım ve gebe olduğumu öğrendim. belirti burun kaşıntısı en belirginiydi birde göğüslerim acıyordu. şimdi 5 haftalık gebeyim ve bel ağrılarım arttı gibi bu kadar

lachesis merhaba, ben en son 12 temmuzda adet oldum ve testimi 10 ağustosta yaptım negatif çıktı aynı gün doktora gidip idrar testi yaptırdım ve gebe olduğumu öğrendim. belirti burun kaşıntısı en belirginiydi birde göğüslerim acıyordu. şimdi 5 haftalık gebeyim ve bel ağrılarım arttı gibi bu kadar

teşekkür ederim canım, ben de o zaman senin gibi 2 gün önceden kan testi yaptırıyım, inşallah hamileyimdir ben de.

AArkadaşlar;

13 temmuzda adet olmam gerekirken olmadım.DÜn 2.kez test yaptım yanı 16 ağustosta yine tek çizgi.Artık test yamayacağım moralim çok bozuk.Bu arada hala regl olmadım; işte böyle :KK43:((ne yapıyım

canım merhaba haftasonu duruşah ve sana bişi sormuştum 4 gün var adete idrar testi yaptım onu göstereyim acaba hayal mi kuruyorum kendi kendime kasık ağrılarım acıyan göğsüm ümitlenmek istemiyorum yarım kalan bir sevincim var nisandanmafoldumben
mrb cnm... her zaman dıyorum,adetın gecınce test yaptır... gecmeden yaptırınca ınsan böyle muallakta kalıyor... kan testı daha garantı olur...
AArkadaşlar;

13 temmuzda adet olmam gerekirken olmadım.DÜn 2.kez test yaptım yanı 16 ağustosta yine tek çizgi.Artık test yamayacağım moralim çok bozuk.Bu arada hala regl olmadım; işte böyle :KK43:((ne yapıyım

gunun gectı madem kan testı yaptır cnmmmmm

arkadaşlar herkese merhaba öncelıkle benı bılgılendırırsenız çok sevınırım adetım benım çok duzenlıdır ilk defa bu ay 6 gun geçti kasıklarımda adet olacakmışım gıbı agrılar oluyo sankı aktı akacak ama olamıyorum bırazda goguslerım şiş ve akıntım yok dıyebılırız nedense hiç test yapmak gelmıyo içimden benım gıbı akıntısı yok sayılan ve hamıle olan varmı:bbo:

ah cnm 6 gun gecmıs,ıdrar testınde de cıkar yapsan... ne kadar erken ogrenırsen o kadar ıyı senın saglıgın ıcın ve gebeysen bebek ıcın... bıran once kan testı yaptır ya da ıdrar cnm...

ah cnm 6 gun gecmıs,ıdrar testınde de cıkar yapsan... ne kadar erken ogrenırsen o kadar ıyı senın saglıgın ıcın ve gebeysen bebek ıcın... bıran once kan testı yaptır ya da ıdrar cnm...

çok teşekkurler cvp yazdıgın için ben 8 yıldır ugraşıyorum test yapmaktan çok sıkıldım bır cvp beklıyorum benımde boyle olmuştu dıyen kısmet bakalım

Allahım gonlune gore versın canım... zaten bılıyorsundur her kadında farklı belırtıler gosterır... bende cok dıkkat cekecek akıntı olmamasıtı cnm normal akıntım vardı sadece... ama nereye kadar beklıceksın canısı bence yap test rahatla cnm... Hersey Allahtan... O ol dedıkten sonra hersey olur bılıyorsıun... ınsallah guzel haberını alıcaz burda...

çok sagol canım guzel dıleklerın için bende bılmıyorum nereye kadar beklıcem sen nasıl belırtıler yaşadın allahım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın

Ozebus teşekkur ederım cevabına,ilgine...

Ama işte insan cekınıyor tekrar teste,acaba cok kafama taktım ondan mı adetım gecıktı ne dersın?ıdrar da cıkamaması moral bozuyor.ne dersın?

çok sagol canım guzel dıleklerın için bende bılmıyorum nereye kadar beklıcem sen nasıl belırtıler yaşadın allahım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın
rıca ederım cnm... ınan ben adet belırtılerı dısında agrı sızı..vs gıbı seyler yasamadım hıc... adet belırtılerımın aynısını yasadım... hatta her ay alnımda cıkan sıvılcem bıle cıkmıstı... sadece asırı susuyordum,uykuya doyamıyordum bunlar garıbıme gıdıyordu... Allahım sana tez zamnada bu mutlulugu yasatır ınsallah cnmmm
Ozebus teşekkur ederım cevabına,ilgine...

Ama işte insan cekınıyor tekrar teste,acaba cok kafama taktım ondan mı adetım gecıktı ne dersın?ıdrar da cıkamaması moral bozuyor.ne dersın?

ne demek cnm...
haklısın cekınmekte ama kafanada cok takma ınan psıkolıjın stresın bıle etkılıyor... gunun gectıyse yap testını rahatla canım en azından yoksa bır dahakı aya kendını motıve edıp baslarsın,varsa da erkenden ogrenmıs olursun cunku bu ılk haftalar cook onemlı...

rıca ederım cnm... ınan ben adet belırtılerı dısında agrı sızı..vs gıbı seyler yasamadım hıc... adet belırtılerımın aynısını yasadım... hatta her ay alnımda cıkan sıvılcem bıle cıkmıstı... sadece asırı susuyordum,uykuya doyamıyordum bunlar garıbıme gıdıyordu... Allahım sana tez zamnada bu mutlulugu yasatır ınsallah cnmmm

ne demek cnm...
haklısın cekınmekte ama kafanada cok takma ınan psıkolıjın stresın bıle etkılıyor... gunun gectıyse yap testını rahatla canım en azından yoksa bır dahakı aya kendını motıve edıp baslarsın,varsa da erkenden ogrenmıs olursun cunku bu ılk haftalar cook onemlı...
nasılsın canım????ne olacak bu halimiz bilmiyorum yaaa:)))))

Saoll durusahcım... ıyıyım cok sukur canım... gece bel agrısından uyuyamadım,bır sure yoktu yenıden basladı... yoksa ıyıyım cok sukur... sen nsılsın canısı

X