Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba bayanlar..bu ay korunmasız ılıskıye gırdık..en son sat 14 temmuz..bugun ıdrarımın ardından kanlı su ve kanlı akıntı gıbı az mıktarda bısey geldı.karnımda agrı yok ama goguslerımde acıma var..ve kanın devamı falan gelmedı..sizce hamılelık olabılır mı?? inş. hamıleyımdır ::))

ay kuzum inş ya şu mubarek günde bi ii haber alayım da sizlerle paylaşayım çok isterim benm halen kahve akıntım var 10 gün oldu yerleşme lekesi denen olay bi kez olmuyo mu
hiç adet belirtim de yok acaba benm adetim bu ay böle oldu bitti benm haberm mi yok:KK1:

gittinmi doktora ????????? ihmal etme sanırım kimyasal gebelik benimde aynen tam 0 gün sürdü sonra normal adete döndü :KK43:offfffffffffffffffffffffff

slm kızlar size bişi danışmak istiyorum tecrübelerinize dayanarak benm 14. günümden bu yana kasık ağrılarım sağlı sollu devam ediyor ama bunu tatilde belki enfk. kapmışımdır yada üşüttüm diye yormaya çalışıyorum bugün 22. günüm adete 6 gün var göğüslerimdolgun ve çevresindeki kabarcıklar aşırı belli sanki su toplamış gibi toplu iğne boncuğu gibi böyle bişi yaşayan var mı hiç?bilmiyorumkismile

slm kızlar size bişi danışmak istiyorum tecrübelerinize dayanarak benm 14. günümden bu yana kasık ağrılarım sağlı sollu devam ediyor ama bunu tatilde belki enfk. kapmışımdır yada üşüttüm diye yormaya çalışıyorum bugün 22. günüm adete 6 gün var göğüslerimdolgun ve çevresindeki kabarcıklar aşırı belli sanki su toplamış gibi toplu iğne boncuğu gibi böyle bişi yaşayan var mı hiç?bilmiyorumkismile

hamilelik belirtisi bunlar normalde, ama tabi test yapmadan emin olunmaz. adet gününüz geldiğinde ya da geciktiğinde idrar testi yapabilirsiniz. sanırım şuan testte çıkmaz.

sanırım hamilelik belirtisi bunlar...inşallah yanılmayız canım...opuyorumnanaktan

sanırım hamilelik belirtisi bunlar...inşallah yanılmayız canım...opuyorumnanaktan
ümitlenmek istemiyorum ama ilk kez böyle tomurcuk oldu geçen ay olmadı geçen ayda acaba dedim kan testi için beklesemmi bilmiyorum 6 gün var ama yoksa muayene için doktora gideceğimbilmiyorumkismile

o tomurcuklar genelde kadınlarda olur cnm bende hep vardı ama hamıle kalınca daha da belırgınlestı... ınsallah hayırlı haberlerını alırızzzzz

merhaba hanımlar bende dün okumaya başladım yazınızı okadar sardırmışımki sabah oluverdi:bbo:benim reglim 13ünde olmuştu temmuzda hala regl olmadım ama şöyle bişeyde var ben kendimi üç aydır sürekli hamile sanıyorum kafamçokkarıştı.süreklide çişim geliyor ama bukadar çabuk böyle belirti vermesi normalmi yada ben busefer şeytanın bacağını kırmış olabilirmiyim.:lepi:

hamile değilim :) evde test yaptım
ama adetim 6 gün geçti ve hala olamadım. ne yapacağımı bilmiyorum. bugünde olmazsa yarın doktora gideceğim..

X