Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ben ayın 1inde adet oldum cok fazla sancılı oldum 2 gün iğne ile ayakta kalabildim ama bu kadar sancıya ragmen cok az hastalandım normalden azdı suanda sağ göğsümde sislik ve agrı var adetimin bitmesine ragmen gecmedi ayrıca vajiinal bölgemde beyaz lekeler ve pis bir koku var adet oldugum tarihten itibaren hiçbirsey yemiyorum yiyemiyorum daha doğrusu bulantı yapıyor hergün baş ağrım var cok yoruluyorum suanda psikolojim o kadar bozukki hergün bir yerimde sorun cıkması beni delirtiyor sürekli halsizim ve uykuya doyamıyorum bilgisi olan varsa benimle paylassın cok ihtiyacım var kafayı yemek üzereyim doktora gitsem hangisi için gidecem onuda bilmiyorum ne olur yardım edin bana

canım merhaba...
Bende doktora jıenkologuna gıt,bastan asagı yasadıklarının hepsını anlat canım... lekeler ve koku mantar ve ya ıltıhap belırtılerı olabılır...sayet böyle bır durum varsa once bu duruma mudahele edecektır... cunku bunlar gebeleık ıcın problem teskıl eder...sonrasında gebelık ıcın gerekenı söyler doktorun cnm...ıhmal etme canım bu kadar sıkıntı ustuste noırmal degıl...

ne yapacagımı bılmıyorum deme ıste canım benım gıt jınekologa bıran once...ıhmale gelmez...cunku bu dedıklerın her gebelıkte ya da her kadında her zaman olan normal bırsey degıl cnm

canım 3 daha bekle test yap o söylenilen hiç bir belirti bende yoktu adet olcakmışım gibi ağrım vardı 3 gün geçtikten sonra test yaptım hamileymişim şimdi 6 +3 haftalık

hamilelikten mi şüpheleniyorsun canım

benide aranıza alın hanımlarrrrrrrrrr çatlıycam meraktan daha regl e 10 gün var offffffffff of mafoldumben

aynen ben de eyvahedigeldismile 8 gün var, bugün gittim eczaneden test aldım. ama negatif çıktı. sanırım henüz erken. 3 gün sonra yine yapıcam. bende de hiç belirti yok gerçi
gerçi ben de regl olacağım zaman da pek belirtileri fark edemiyorum

adetime 1 gun kaldı ama bılmıyorum; ilk deneme diye fazla taktım kafaya galıba,normal gebelık testı yaptım cıkmadı.Ama adet olana kadar bır umut işte değil mi?

bu merak etme bendede en ust duzeyde hayır yoksa bilip gelecek aya ugrasmak ıstıyor ınsan değil mi_
?
niye illa adet dönemi beklemek zorundayız kı

tatlım ben psikolojiyi dağıttım iyice kendimce belirtiler var ama cidden belirtimi yoksa benmi belirti diye anlamak istiyorum bilmiyorum laelaelaelaelae

benide aranıza alın hanımlarrrrrrrrrr çatlıycam meraktan daha regl e 10 gün var offffffffff of mafoldumben

beni de alın aranızaaaa.. benim 3 gün geçti ama test yapmak için biraz daha bekliyorum. hayal kırıklığından korkuyorum. sanırım dayanamayacağım bu akşam yapacağım testi.

tatlım ben psikolojiyi dağıttım iyice kendimce belirtiler var ama cidden belirtimi yoksa benmi belirti diye anlamak istiyorum bilmiyorum laelaelaelaelae

çok fazla kendini dinlememek lazım o zaman belirtileri insan kendi yaratıyor, ben dün dayanamadım test yaptım 8 gün kala tabi normal olarak negatif çıktı, sabırlı olmak lazım çok zor olsa da. insan heyecanlamadan duramıyor:)

kızlar bende bu ay klomen kullandım ve yumurtam kendiliğinden çatladı çok şükkür. salı kontrole gittim ve doktor bana progestan verdi. salıdan beri sol kasığımda batma oluyor ve halen devam ediyor, dün gecede fena bir batma oldu sanki rahimimden kukuma doğru kocaman bir iğne saplandı. geçen ay 19da adet oldum. anlamıyorum yani adet sancım hiç olmazdı, sizce nedir bu ? hapdan ötürü bir batmamı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…