Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kizlar benim de adet gunum yarin. Normalde hep birkac gun oncsinde olurum 4-5 gun gibi bu ay henuz olmadim. Arada kasik agrilarim oluyorum, karin agrisi da olabilir. Adet sancisi mi bilemedim. Test icin daha cok mu erken? Yarin da oruc olucam, onu da dusunuyorum. bilsem de ona gore baslasaydim die

inşallah seninki gebelik belirtisidir canım ve dilerim adetini beklerken bebişin gelir opuyorumnanaktan ...
çok merakta bırakma biziiii

ay kuzum inş ya şu mubarek günde bi ii haber alayım da sizlerle paylaşayım çok isterim benm halen kahve akıntım var 10 gün oldu yerleşme lekesi denen olay bi kez olmuyo mu
hiç adet belirtim de yok acaba benm adetim bu ay böle oldu bitti benm haberm mi yok

çok kötü sancılanıyorum ara ara kızlar adet sancısından da beter
içimden bi ses hastalanıcam ve çok ağrılı geçicek diyor
hemde ramazanın ilk günü
sen bilirsin her şeyin en iyisini güzel Allah'ım

kızlar idrar tstimde silik çizgi çıktı bende bugün kan verrdim sonucu bekliyorum 3 te çıkacak...inşallah yüksek bir değer çıkar...

kızlar idrar tstimde silik çizgi çıktı bende bugün kan verrdim sonucu bekliyorum 3 te çıkacak...inşallah yüksek bir değer çıkar...

canım çok sevindim sabah ilk idrarınla mı yaptın ?
çok sevindim ya inşallahh hamilesindir.
Hakkına hayırlısı olsun habersiz bırakma bizi :))

evet bu sabah ilk idrarımla yaptım...adet günüm yarındı...sonucu öğrenince mutlaka yazarım

ayy bende heyecan yaptım şimdi Allah kalbine göre versin canım ..
bende sabah acayip sancılanıyordum ha oldum ha olucam dedim kendi kendime
ama feci bi sancıydı yaa
şimdi sancıda yok bişeyde yok

merhaba, adetime kaç gün kala test yapmalıyım sizce, çok sabırsızım :kedi:

Arkadaşlar günaydın...daha önce yazmıştım ama bana cevap veren olmadı hiç...son adetim 7 temmuzdu bugün itibariyle hala hastalanmadım.. Göğüslerim acayip şiş ve bastırdığımda acı var. Kasıklarıma giren sancılar da yanında tabiki... 2 gün önce test yaptım negatif ti...ne yapmalıyım bana fikir veririmisiniz???

kan testı yaptırmadıysan kan testı yaptır,ıdrar bazen yanıltabılıyor cnmm...
benide aranıza alın hanımlarrrrrrrrrr çatlıycam meraktan daha regl e 10 gün var offffffffff of mafoldumben
10 gun kala ogrenmen cok zaten canım,beklıceksın maalesef...hayırlısı olsun cnm

selam kızlar...son adetimi 8inde bekliyordum hala olmadım, adet geciktikten sonra 2 kere idrarda denedim çıkmadı. gögüslerin acıyor renk değişimi yok...aşılama raporumu çıkarmıştım...acaba stresten mi olmuyorum raporum 1 aylık ve hamile değilsem zaman geçiyor

canım o zaman hiç durma kan testi yaptır. onda kesin çıkar seninde aklındaki soru işaretleri gitmiş olur kendi yoluna bakarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…