Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

adetıne kac gunun var minimim... bazı kadınlarda adete yakın 1 hafta kala falan yerlesme kanaması olur... ıstersen bı kadın dogumcuya tlf ac sor cnmm

adetim daha yeni bitti sayılır canım 26sında başladı 31 de bitti 5 gün sürüyo zaten bende.ama şu olabilirnisan mayıs ve haziran aylarında adetlerim düzenli geldi geçen ay 26 sında oldum sanırım bu da psikolojik olabilir.bu ay çörekotubaltarçın kullandım 5 gün kadar belki o yine adetimi düzenler ben yine 16 sında falan adet olurum. bilemiyorum.
dediğin gibi olmasını çok isterdim, ama artık deli gibi adet tarihini bekleyip umutlarımın yere çakılmasını istemiyorum. teşekkür ederim ayrıca:teselli:

merhaba aranıza yenı katıldım, çok güzel bir arkadaşlık ortamına aklımdaki bütün soruları sorabileceğimi hissettim.3 YILLIK evliyim bu zamana kadar doğum kontrol hapı ile korunuyorduk.2 Aydır bıraktık.Yumurtlama dönemimi hesaplayarak ilişkiye girdik ama sabırsızlanıyorum ne zaman test yapmalıyım.Sanırım regl olamama 3-4 gün var.Ne olur merakımı bastırın.ŞimdidenTeşekkürler:)
canım ınsallah gonlune gore olurr...
ben adetın gectıken sonra kan testı yapılmasından yanayım cnm... zaten az gunun kalmıs bıraz daha bekle canım... adetın gecınce 4-5 gun sonra ıdrarda cıkar ama kan testı daha cabuk cıkar...
adetim daha yeni bitti sayılır canım 26sında başladı 31 de bitti 5 gün sürüyo zaten bende.ama şu olabilirnisan mayıs ve haziran aylarında adetlerim düzenli geldi geçen ay 26 sında oldum sanırım bu da psikolojik olabilir.bu ay çörekotubaltarçın kullandım 5 gün kadar belki o yine adetimi düzenler ben yine 16 sında falan adet olurum. bilemiyorum.
dediğin gibi olmasını çok isterdim, ama artık deli gibi adet tarihini bekleyip umutlarımın yere çakılmasını istemiyorum. teşekkür ederim ayrıca:teselli:

anladım cnm hayırlısı olsun... hersey olabılır ınsan bıseyde dıyemıyor

ya kızlar benden dün leke geldi ama devamı gelmedi...neydi anlamadım...dün çok üzülmüştüm yine kırmızılar geldi diye...bilemiyorumki nedir...ama rahim ağzı muayenesi yaptım...sertti...her an adet olabilirim yani

ya kızlar benden dün leke geldi ama devamı gelmedi...neydi anlamadım...dün çok üzülmüştüm yine kırmızılar geldi diye...bilemiyorumki nedir...ama rahim ağzı muayenesi yaptım...sertti...her an adet olabilirim yani

duruşah nasıl yani kendi kendine mi yaptın bu muayeneyi nasıl oluyor nasıl anlıyorsun ?
bende dünden beri hastalanacakmışım gibi sancılanıyorum inceden inceye ama bişey yok. bu arada dün doktorumu aradım ovitrelleyi vurunalı 1hafta oldu ne zaman test yapmalıyım diye 1 hafta daha beklemeden sakın test yapmayın dedi
şimdi merak ettim nasıl anlıyosun bu yolla hastalanacağını ????

duruşah nasıl yani kendi kendine mi yaptın bu muayeneyi nasıl oluyor nasıl anlıyorsun ?
bende dünden beri hastalanacakmışım gibi sancılanıyorum inceden inceye ama bişey yok. bu arada dün doktorumu aradım ovitrelleyi vurunalı 1hafta oldu ne zaman test yapmalıyım diye 1 hafta daha beklemeden sakın test yapmayın dedi
şimdi merak ettim nasıl anlıyosun bu yolla hastalanacağını ????
nasıl mı canım...dur anlatiiim...tuvalette oturur gibi oturacaksın...sabunla yıkadığın parmağını vajinana sokacaaksın...eğer parmağına sert bişey değerse adet oluyosun tatlım...yok eğer yumuşaksa dokunduğun yerler hamile oluyosun...ama parmağını iyice ittireceksin ha
durusahcım adetin gectı mı?? yerlesme lekesıde olabılır... ınsallah gelmez kırmızılarınnn
inşallah ama sanmam...bekliyorum güzelim..daha adetime 2 gün var...3 gün vardı leke geldi...keşke hamile olsam ama nerdeeee

slm arkadaşlar...ben 2 yıllık evliyim. ilk 6 ayımda eşim korundu.sonra ben hap kullanmaya başladım. 1 ay önce de bıraktım. geçen ay 7 temmuzda hastalanmıştım. bugün ayın 10 u hala hastalanmadım. göğüslerimde şişlik ve hafif bastırdığımda acı var. bir de çok nadir olarak sol kasığıma hafif bir sızı girip çıkıyor. dün test yaptım ama negatifti.ne yapmam gerekiyor bana fikir verirmisiniz?:kedi:

yaptım ama sert bişey hissetmedim. yani vajinanın içinin yumuşaklığındaydı elimin değdiği en son nokta. bu arada adetimin 33. günündeyim ve ovitrelleden sonra 8. gündeyim. yorumların ne olur duruşah ?
ooo yumuşaksa bu çok iyi canım benim...haddi bakalım...güzel haberlerini bekliyoruz şekerim...o sert olan şey burun ucuna yada bir kiraza dokunuyormuşsun gibi bir his uyandıracak sende...öyle bişey olmadıysa çok iyi yaaa

ooo yumuşaksa bu çok iyi canım benim...haddi bakalım...güzel haberlerini bekliyoruz şekerim...o sert olan şey burun ucuna yada bir kiraza dokunuyormuşsun gibi bir his uyandıracak sende...öyle bişey olmadıysa çok iyi yaaa

dur bakalım hakkımıza hayırlısı haftaya ptesi salı yaparım testi.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar..

bu arada ovitrelleden dolayı haftaya yapmam gerekiyor ya testi acaba bu yumuşaklığı veya sertliğide etkiler mi ovitrelle ?

FORTEL DİYE BIR ERKEN TESHİS GEBELIK TESTI VARMIŞ?O KONUDA NE DIYORSUNUZ?ŞİMDİ ORUÇ TUTSAMMI DIYE DERT ETTIMDE YANI BUGUN YARIN OGRENIP YOKSA BOŞUNA ORUCUM GITMESIN :) UFF SAÇMALADIM GALIBA İŞİN ÖZUNDE ILK KEZ İSTEDİİMİZ İÇİN HEYECANLANIYORUM GALIBA.HAYIRLISI ARTIK.İLGİLENEN HERKEZE TEŞEKKURLERolumunekankayizsmile...

PARDON AMA BEN BU SERTLIK YUMUŞAKLIK MUAYENESİ OLAYINDAN TAMAMEN BIHABERIM.BANADA BILGI VERIRMISINIZ ANLAYAMADIM DA :eek: TEŞEKKURLER

ciddimisin canm çok üzüldüm senn adına çok geçmiş olsun allahm çok bekletmeden sağlıklı sıhhatli güzel bi evlat nasip eder inş en kısa zamnda
şimdi dr aradım anlattım gebelik olabilir gibi bişi demedi benm günüme 2 gün war bekleyelim dedi iltihap olmuş olabilir adet olunca gel dedi bakalım adet olacak gibiyim bu ayda olmadı galiba senağlama

inşallah seninki gebelik belirtisidir canım ve dilerim adetini beklerken bebişin gelir opuyorumnanaktan ...
çok merakta bırakma biziiii

X