Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar meraba sakın canınızı sıkmayın benim eşimin son testinde morfoloji ve ileri hareket 0 dı.. ama Allah a şükür doğal yoldan hamileyim Allah ın mucizesi.. kesin tüp bebek diyorlardı... eşim bi kaç vitamin kullandı onların mı faydası oldu bilmiyorum... ama size tavsiyem ilişkiden sonra ayağa kalkmayın ben pek kalkmadım... hangisi fayda sağladı bilmiyom ama Allah ım ol deyince oluyo... şu anda 8 haftalık hamileyim... geçen hafta eşim tekrar eşim test yaptırdı.. sayı 6 milyon.. ileri hareket %15 morfoloji % 12 olmuş... Allah ım hepinize nasip etsin inş... bu arada eşim sıvı lcarnıtıne kullandı..

Arkadaslar merhaba benim son adet tarihim 31 mayisti bugun test yaptim ve hamileyimm:) Ayardir ugrasiyordum bu ay hic umursamadim,adet gunumun gectiginden bile haberim yoktu size soyleyecegim fazla dusunup strese girmeyin,stres buyuk engel hamile kalmaya ve hicbir belirtim olmadi..darisi hepinizin basinaaa

kızlar bu olması mümkün degil ama benim en son adet 30 haziran bundan biray önce aşılama oldu tutmamıştı dr hormonlar ayakta normal belkiş olur demişti ama mümkün gelmemişti benim adetten bugüne kadar sürekli bir bulantı hali sabah akaşam başka belirti yoık test yaptım ikigün önce negatif ama öglen sonu yapmıştım belkide kan degerleri için dr hap vermişti belki ondandır ama bilmiyorum bu test öglen yapılmasında bir sakınca varmı bu kadar erken olur mu

canım sanırım erken yapmıssın... gebelık varsa sayet vucudun belırtı verıyorsa kandakı beta hcg degerının artısından olur ve ıdrar testınde cıkmaz cunku once bu hormon kana karısır ve adete 4-5 gun kala kanda ögrenebılırsın anca... adetınden 4-5 gun gecınce de ıdrarda gorursun cnm adetten once ıdrarda cıkmaz... hormon once kana karısır daha sonra ıdrara gecer...hayırlısı olsun cnmm kendını cook dınleme olur mu...

hayır dinlemiyorum zaten kasım aralıkta tüp bebek yaptıracagım ama bu bulantı beni öldürecek psikolojik degil daha adet biteli 10 gün oldu ama benim 15 gündür var idrar yolu enfeksiyonu desem sancım yok ara sıra oda normal yanma koku bunlarda yok idrar da ya pazatesi gelseydi bir hastaneye gidecektim

normalde adet donemınde olmayan belırtıler cogunkuktaysa hayırlı haberını alıcas ınsallah cnm... Allah gonlune gore versın cnmmm

slm kızlar bende buraya uzun zamandır üyeyim ve sizi sürekli takip ediyorum. allahım inşallah hepinizin kalbine göre verir.banada yardımcı olursanız sevinirim.
ben 15 günde bir adet olurum bazen 12 günde falan. tedavisinide gördüm. benim adetimin ilk günü 6 temmuzdu.bugun 24 dü çok erken biliyorum ama bende adetim bittiği zaman diğer adetime kadar kahve koyu kahve akıntım olurdu . bu ay hiç akıntım yok . sadece 15i yada 16 sında
kahve rengi akıntım bir kere geldi ertesi günde çok az açık pembe akıntım oda bir kere oldu. ondan sonra hiç bir şey yok.sadece beyaz akıntım geliyor. sağ kasığım ağrıyor adet görecekmişim gibi ama beyaz akıntıdan başka bişey yok birde başım dönüyor. birde ateşim her sabah 36,4 hiç şamıyor ama 1 satt sonra akşam yatana kadar 36,9 - 37, 37,5 çıkıyor ertesi sabah yine 36,4 bunların gebelikle ilgisi varmı sizce lütfen bana da bilgi verir şimdiden teşekkürler.

slm arkadaşlar ben yeniyim burada aranıza kabul ederseniz sevinirim.öncelikle allahımdan dilerimki inşallah biran evvel bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.benim sat 1 temmuz yumurtlama günüm 14/15 temmuz bu tarihten önce ve sonra beraber olduk eşimle.29 temmuz adet olmam gerekiyo.fakat vücudumda değişiklikler oluyo.ilk olarak kasık bölgem ve karnım şiş.kasıklarımda ağrı karnımda gaz var sürekli.idrarım sarı bazen koyu sarı içinde beyaz tortular var.kasık ağrım var.göğüslerim şişmedi normalde adet öncesi şişerdi ama damarlaşma var...akıntım var acık renkli 9 yaşında bir oğlum var ikinciyi düşünüyoruz kısmetse.doğum kontrol hapı kullanıyodum doktorum bıraktıgın ay hamıle kalırsın demişti.inşşş kızlar ya hamilemiyim ben

Yaşadıkların hamilelik belirtileri olabilir canım ve inşallah da öyledir, aynı günü bekliyoruz seninle, ben de aşılama oldum 15 temmuzda sonucu bekliyoruz şimdi hayırlısı olur inşallah :Saruboceq:

:1rolleyes:canım inşlah cevap verdiğin için tsk ederim.inşlh sende hamilesindir bir an önce mutlu haberi alırsın.bizimlede paylş ama ...

canım bende senin gibiyim.merak ediyorum benimde sat ım 1 temmuz.29 temmuzda inşlh olmamki adet tarıhım bende test yaptım ama sonuc negatıf hastn. bana erken dedıler kan tahlılını bıle ebe hemşireler adet tarh.gecınce yapmalısın dedıler.benimde kasık agrıyo akıntım var acık renkli bakalım beklıyecegım.inşlh hamilesindir mutlu haber alırsın canımmm

çok teşekkür ederim cevapladığın için umarım allahım seninde gönlüne göre verir ve çok mutlu olursun.

Merhaba arkadaşlar

Ben bu siteye ilk hamileyim acaba diye yazdığımda meğer kızıma hamileymişim. Benim belirtilerim sanki adet olcakmışım gibi kasıklarımda ağrı oldu. Bekliyorum adet olacam diye ama adet günümede daha var bir türlü olamıyorum. 4 yada 5 gün geceleri bile kalkıp dolaştım. Çok şiddetli bir ağrım yoktu ama bilen bilir ağrılı bir adet dönemi öncesi gibi bir ağrıydı. Evde test yaptım negatif çıktı. Ben çok ümitlendiğim için gidip kan testi yaptırdım 7,95 çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam . Laborant bana hamile olbilirsiniz dedi ama emin değilim dedi. Bu anlattıklarımın hepsini adetime 2 hafta kala yaşadım. Sonra tabi malüm son adetim geçikti doktara gittim ve hamileyim. Şimdi kızım 6 aylık :). Doğumdan sonra eşim korunuyor ve hiçbir kazamız olmadı çok şükür ancak son bir haftadır adet olmama daha bir hafta olmasına karşın benim kasıklarımda geceleri uykularımı bölen ağrılar başladı ve dün gece mide bulantısı ile uyandım regl oldum sanıyorum ama beyaz akıntı var. Evde test yaptım negatif çıktı. Doktara gitmeye korkuyorum acaba hamişmiyim yine :)bilmiyorumkismile

6 aydır bebeğim olsun istiyorum.ovulasyonu tutturamadığımız aylar oldu işimiz yoğun.ama her şeye rağmen her ay test yaptım sırf psikolojimi bozmak için!!..bu ay ovulasyon tam uygulamalıydı.adetime 10 gün var ayaklarım üşüyor sadece garip ama tek değişiklik bu.çok mu erken belirti için,hiç ayak üşümesi duydunuz mu??

Arkadaşlar;

Ben hamile kalmadan önce bu başlığa sık sık girer ve adetime bir kaç gün kala her türlü belirti kendimde var mı yok mu kontrol eder, bazen iç kıpırdanması bazen iç sıkıntısıyla ayrılırdım bilgisayarın başından.

Bir seferinde tüm yazılan belirtiler öylesine uydu ki yaşadıklarıma neredeyse emindim hamile olduğumdan. ama gün geldi ve hiç beklemediğim anda adet oldum. o kadar çok ağladım ki, sezilerimin boşa çıkmasına.

Neyse, tam burayı okumayı bırakıp hamile kalma kaygısını bir tarafa bırakmışken, adetim gecikti ve ben test yaparak hamile olduğumu öğrendim. Ve içimden dedim ki, doğumdan sonra bu siteye girip bu başlığa duygularımı yazacağım ki hamilelik umudu olan kişilere bir katkım olsun.

Size söyleyeceğim şu, hamilelik belirtileri ile adet belirtileri hemen hemen aynı, bu nedenle buraları okuyup kendinizi boşa ümitlendirmeyin veya ümitsizlendirmeyin. Çünkü adetiniz gecikmeden yaşayacağınız hiç bir belirti hamile olduğunuzu göstermez. hamile kalsanız bile, adet günüzüe kadar atılabiliyor, boş gebelik olabiliyor, psikolojik olabiliyor. ve insanoğlu kompleks bir varlık.

mesela ben size üzeri mor puantiyeli sarı fili düşünme dersem hepiniz önce gözünüzün önüne mor puantiyeli sarı bir fil getirirsiniz. yani insan bir şeye odaklanmışken algıları onu yanıltabiliyor ve her seferinde

bu sefer çok dua etmiştim çok inanmıştım ama yine olmadı diye hem kırgın hem küskün olursunuz.

bırakın erken hamilelik belirtilerini. adet gecikmesinden önce vücudunuzu dinlemeyin. olacaksa olur.

en hayırlısını veya olup olmayacağını Allah bilir.

sabırsız oluyor insan, kendini dinleyip küçücük bir değişiklik bulunca ümide kapılıyor ve zaman daha çabuk geçiyor çok iyi anlıyorum ama gerçekten bunu kendinize yapmayın.

bende burada yazanların hepsi oldu ama o ay hamile değildim.

hiçbirini hissetmediğim burada yazan belirtilerin olmadığı bir zamansa adetim geçti ve ben hamile kaldım.

Sevgiyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…