Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sllm arkdşlar bnde deniyorum 3aydır hamile kalmayı işte ama korumayı bıraktığımdan 1ay sonra over kisti çıktı sonra 1aysonra doktora gittiğimde kist kaybolmuş dedi şükür şimdi devam ediyoruz çalışmalara:) ilişkiden 3gün sonra ceviz büyüklüğünde açık renkli kan gibi bişe geldi ve karnım sanki adet olcam gibi şişti acaba nedir bu? ayrıca adet olmamada daha 14gün faln var acaba hamileym yoksa başka bişemi yardımcı olursanız sevinirim lütfen...bilmiyorumkismile

16 ekim gercekten cok guzel yazmissin inan okurken evet bende aynen boyleyim dedirtiyorsun gercekten icimizdeki oyle bir umutki insan onun pesinden ayrilamiyor her ay ayni sey sabah test yapiyorum negatif cikiyor bu ayda olmadi derken oglen kendimi bir test daha yaparken bluyorum. allah umarim bizlerede anne olmayi nasip eder

slm kızlar,

evet bende her ay aynı şeyleri yaşadım kızlar 6 ay boyunca ve temmuz adetim gecikti test yaptım pozitifti kan testi de aynı nasıl bir mutluluk yaşandı bizim evde anlatamam ama bebeğimi düşürdüm ne yazıkki :KK43: adet belirtileri ile bire bir aynı dilerim en kısa zamanda bebeğimize kavuşuruz, tek yapmamız gereken şey kafamıza takmamak. ben geçen ay işlerim dolayısı ile yoğundum ve tatil planları derken kafamdan atmıştım bu hamilelik olayını.. kafanızı başka şeylere yorun, yani mümkün olduğu kadar kafanızı başka şeylerle meşgul edin bakın bebeğiniz en kısa zamanda sizinle olacak...

ya bizde 4 aydır deniyoruz olmuyor..antidepresan kullanıyorum acaba oyüzdenmi olmuyor...hamile kalınca bırakıcam die düşünüyorum acaba yanlşmı?

arkadaşlar dun akşam duşta göğüs uclarıma su değdiği zaman sızladığını hissettim bugünde dokunduğum zaman acımaya başladı gebelik belirtisi sayılırmı?

kızlar bende bu ay o kadar çok belirti yaşadımki.
bu ay başta baya rahattım tatile gittim geldim.ve 7 senedir hiç yaşamadığım belirtileri yaşadım.nerdeyse emindim hamile olduğuma ama yinede adetim geçmeden test yapmayacaktım kararlıydım.yapmadımda ama adet oldum.yalnız bu kadar belirtiyle nasıl olmaz diye düşündüm hep.çünkü ilk defa göğüs uçlarım acımıştı şişmişti kocaman olmuştu felaket kasık batmalarım vardı rahmim batıyordu resmen belim ağrıyordu.bi sabah kalkıp kustum hatta durduk yerde.adetten 3-4 gün önce çok çok açık kahve bi leke geldi ve arkasından sarı akıntı başladı.sarı akıntıyıda ilk defa yaşıyordum genelde beyaz olurdu.kime söylediysem bu belirtileri hamilesin dedi.bende emindim hamile olduğuma.bide ilk defa adet ağrısı diye bişey olmadı adet olana kadar hiç olmamıştı hep 1 hafta önceden ağrım başlardı ve ben adet olacağımı anlardım.birkere bile ağrımadı.sonra internette araştırdım biraz ve sanırım kimyasal gebelik yaşadım.farkında olmadan yerleştikten 2-3 gün sonra düşermiş bebek.bendeki oydu sanırım çünkü ağrım olmadan benden kan geldi bi baktım beyaz bi et parçası düşmüş.ertesi gün felaket bi ağrım başladı sanki doğum sancısı gibi bir dakikada gelip giden çok şiddetli bi ağrı.sonrada adet oldum ama az oldum yine 2 gün sürdü bitti.şimdi düşünüyorumda gereçkten hamileydim sanırım.çok uzun oldu ama sizde böyle bişey yaşayan oldumu acaba?

kızlarrr ....bilmiyorumkismileben haziran 22 de en son regl oldum ve ondan sonra da bebek çalışmalarına girdik gün aşırı olarak bi 3 4 gün kadar aramız oldu ve ben temmuz 22 yi geçtim 23 24 25 26 yı da geçtim regl olmadım bu arada bir kaç belirtim vardı gebelik ile ilgili ama çok istediğim için belki öyle sanıyorum dedim kendi kendime bugün test aldım sabah yapmadım ama aç karnına falan öğleden sonra yapabildim sonuç negatifti.acaba erken mi yaptım daha beklemelimiyim sizce ?????:sinifsinif:

kızlar noolur bi cevap versin bilen birisi çarşamba günü gidicem dr a ama o zamana kadar iyi ya da kötü birşey bileyim içim raha olsun istiyorum

günaydın kızlar aranıza yeni katıldım.. inşallah hepimiz en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz. deryas madem çarş dr gideceksin bu sabah istersen bir testdaha yap. belki havalardanda etkilenmiş olabilirsin adet düzeni için.belki de inş hamilesindir. tabi eğer bebek istiyorsan..

kızlarrr ....bilmiyorumkismileben haziran 22 de en son regl oldum ve ondan sonra da bebek çalışmalarına girdik gün aşırı olarak bi 3 4 gün kadar aramız oldu ve ben temmuz 22 yi geçtim 23 24 25 26 yı da geçtim regl olmadım bu arada bir kaç belirtim vardı gebelik ile ilgili ama çok istediğim için belki öyle sanıyorum dedim kendi kendime bugün test aldım sabah yapmadım ama aç karnına falan öğleden sonra yapabildim sonuç negatifti.acaba erken mi yaptım daha beklemelimiyim sizce ?????:sinifsinif:

testler herzaman doğru sonuç vermiyor olabilir..kan testi yaptır canım..hamile olabilirsin..inş hamilesindir:Saruboceq:

testler herzaman doğru sonuç vermiyor olabilir..kan testi yaptır canım..hamile olabilirsin..inş hamilesindir:Saruboceq:

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Kesin sonuç verir değil mi kızlar yani illa 10 günü geçmesi gerekmez

kan testi kesın sonuc verır cnm... ben adetımın gectıgı 3.gun yaptırmıstım... ıdrar tesınde de bazıları yanıltabılıyor... en ıyısı kan testı yaptır... bıran önce yaptır gebelık varsa bıle erken kontrollerıne baslarsın cunku varsa 4 haftalık hamıle olabılırsın....

dayanamadım az önce gittim kan testi yaptırmıştım sonucu da şu 0.160 ...sanırım yok senağlama

ama tüm belirtiler mevcuttu adet gecikmesi de zaten en büyük belirtidir...offf offff...dr a gitmeliyim sanırım bir sorun var

dayanamadım az önce gittim kan testi yaptırmıştım sonucu da şu 0.160 ...sanırım yok senağlama

ama tüm belirtiler mevcuttu adet gecikmesi de zaten en büyük belirtidir...offf offff...dr a gitmeliyim sanırım bir sorun var
degerın 5.0 ın uzerınde olması gerekır cnm... oncelıkle stresten uzak durmalısın cok fazla odaklanmamalısın hamılelıge cnm... bırde adet belırtılerıyle cogunlukla aynı belırtıler olur cnm... coguda bekledıgımız ıcın psıkolojık oluyor ne kadar kabullenmesekte...ama doktora bır görun ıcın rahat etsın... hayırlısı olsun cnmm
bana yardım edebilrimisiniz :KK43:
elımden gelenı yapamaya calısırım cnm

degerın 5.0 ın uzerınde olması gerekır cnm... oncelıkle stresten uzak durmalısın cok fazla odaklanmamalısın hamılelıge cnm... bırde adet belırtılerıyle cogunlukla aynı belırtıler olur cnm... coguda bekledıgımız ıcın psıkolojık oluyor ne kadar kabullenmesekte...ama doktora bır görun ıcın rahat etsın... hayırlısı olsun cnmm

elımden gelenı yapamaya calısırım cnm

teşekkürler canım ..inşallah hayırlısı olur

Kızlarrrrr.......çok üzgünüm....
bugün dr a gittim.hamile kalmak için uğraştığımı fakat olmadığını adet günümün de geçtiğini anlattım dr alttan ultrasonla muayene etti.gebelik vs göremedi.bana farlutal verdi 5 gün kullan bekle adet görmeyi dedi adetin 2 ve ya 3 günü tahlil verdi hormonlarla ilgili fakat biz bu sırada 2 3 kere ilişkiye girdik korunmasız şimdi ben bu farlutalı almaya başlasam mı başlamasam mı ...eğer gebe kalmam sözkonusu olursa farlutal etki eder değil mi.?? ne yapacağımı şaşırdım benim ilk hamileliğim de değil sonuçta hani başka bir sorun olsa eşimde ya da bende ama yok belli ki hormonal birşey ama kafam karıştı

kızlarrrrr merhabaaa....ya benim adetime daha 8 gün var ama ben çatlıcam...hiç böyle olmamıştım ben yaaaa...ne zaman belli oluki en erken...kasık ve bel ağrılarından başka bişey yok bende...

durusahhh sakın adetın gecmeden herhangı bır test yapma,netıce ya negatıf cıkıo ya da dusuk cıkıo bu seferde yok erken mı yaptırdım yok degerım yukselır mı..vs dıye sıkıntıya strese gırıyorsunuz ıyı bırsey deıl cnm benım...Kan testı adete 3-4 gun kala yaptırabılırsın ama ben adetımın gectıgı 3.gun yaptırmıstım daha garantı...hayırlısı olsun Rabbım gonlune gore versın cnmmm

X