Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım senin de dört dört ileri atıyor blki bugun yarın olucaksın
hamilelik belirtileriyle regli belirtileri hemen hemen aynı ki
vücudun bize oynadığı oyun bunlar
bende sua kıvranıyorum acabalarla tesr alıp yapsam mı die ama almayacam
çünkü benim eşimde 100 bin sperm var olursa mucize olur hep inandım mucizelere ama beklemek yıpratıyor insanı oyuzden artık kafama takmıcam
geçen ay ne zaman hastalandığımı hatırlamıyorum çünkü

Regli olmadan bir hafta önce göğüslerim şişer ve ağrır.Ağrısı ve şişi indikten 2 gün sonra regli olurum.Bu ay ise bu haftanın başından bu yana göğüslerim ağrıyor ve acıyor.Gün içerisinde belimde kısa kısa ağrılar oluşuyor .Normalde regli olduktan sonra bel ağrısı olurdu. Ve sağ kasığımda ince ince sızı var.Bunlara dayanarak doktora gittim ama sonuç negatif....

Benimde kanımda belli oldu hemde erkenden erken gebeliğe baktılar 2 haftalık hamile cıktım şuan 5. haftamızdayım kesin kanda çıkıor idrar yanıltıyor bazen kaan ver canm sen

ya ne biliyim kızlar bende anlamadım ve 5günüm bugn hala adett görmedimm bana progestan diye bir ilaç verdi anlamadım yani daha 4günlükken idrarda çıkmayabilir yanii bnde öyle biliyorumm off kafam allak pullak olduu ilacı kullansam mı kullanmasam mı bilmiyorumm yardım edin banaa :KK43:(:-)sinifsinif:

evet canım bence kesin kan aldır olurda hamileysen yazıktır ilaç falan vermiş baksana yakın çevremde birinin başına geldi hamileliği görünmedi kontrolde daha çok yeniydi adeti gecikmişti kan falan almadılar hiç direk kist var deyip ilaç verdiler kullandı ilaçları bitirdi yine adet görmedi gitti tabi bebek vardı 5 haftalık olmuştu çok üzüldü ilaç aldığı için

off yaa valla dediğiniz gibi devlet hiç ilgilenmiyor kızlar başlarından savıyorr bben doktora hamilelik süphem olabilir diyorum kalkıp bana idrar testi veriyor bide ultarsonda bişe görmedi bide çatalaaa çıktımm kistt çıkardı başıma yaa anlamadımm progestannn die bi ilaç kullansam mı hamileysem bişe olurmu kanda kesin çıkıyomuki acabaa ya:sinifsinif:

off yaa valla dediğiniz gibi devlet hiç ilgilenmiyor kızlar başlarından savıyorr bben doktora hamilelik süphem olabilir diyorum kalkıp bana idrar testi veriyor bide ultarsonda bişe görmedi bide çatalaaa çıktımm kistt çıkardı başıma yaa anlamadımm progestannn die bi ilaç kullansam mı hamileysem bişe olurmu kanda kesin çıkıyomuki acabaa ya:sinifsinif:

Kan testi yaptır derim.Eğer hamile isen bebeği tehlikeye atma. Kanda da kesin çıkıyor mu bilmiyorum.bende negatif çıktı yanılmasını ümit ediyorum.Okuduklarıma göre kan testinde negatif çıkıpta idrar testinde pozitif çıkan varmış. fisfisfis

evet canım doktorun doğru demiş çünkü birçok kadın aslında gebeliğinin sonlandığının farkına varmaz ve adet oldum sanır bencede iyice tutunsun adetin geciksin sonra yap canım sen nekadar ara verdin düşükten sonra ?????

1 sene zorunlu sebepler yüzünden ara vermek zorunda kaldım malesef canım :gitme:

Kızlar birşey sorucam. ben pazar adet olucam ama herşey gebelik belirtisi. fakatt dün gece çoook az turuncu bişey geldi akıntılı ayrıca bugünde açık çok açık renkte mendille sildiğimde bulaştı. hatta şöyle söyliyim çikolata yedikten sonra ağzınızı mendille silersiniz ya çok açık kahverengi gibi olur. işte öyle birşey. umarım yazdığımdan anşamışsınızdır. bebek rahime yerleşirken gelirmiş sizce böyle birşey mi yaşıyorum

Kızlar birşey sorucam. ben pazar adet olucam ama herşey gebelik belirtisi. fakatt dün gece çoook az turuncu bişey geldi akıntılı ayrıca bugünde açık çok açık renkte mendille sildiğimde bulaştı. hatta şöyle söyliyim çikolata yedikten sonra ağzınızı mendille silersiniz ya çok açık kahverengi gibi olur. işte öyle birşey. umarım yazdığımdan anşamışsınızdır. bebek rahime yerleşirken gelirmiş sizce böyle birşey mi yaşıyorum

Şimdiden tebrik edelim.vereliniortak
Yazılanlardan yola çıkarak en belirgin hamilelik belirtisi olduğunu söyleyebiliriz.

canım yakınında bi özel hastane yokmu git en kısa zamanda kan aldır anlat durumunu devlette sürünme boşuna yazık günah sana hiç ilgilenmiyorlar ya ben yeni evliyken dedim ya enfeksiyonum vardı adama ne yapmalıyım nasıl korumalıyım kendimi diye sordumda gir internetten araştır dedi ben devlette hep kavga ederek çıktım

ay inşallah yerleşme kanamasıdır canım benimde adet günüm 22.haziran ama geçen pazar senin dediğin aynı şey oldu bi baktım günlük pede katı kahve bişe çok ümitliyim inşallah yerleşme kanamasıdır diye

Şimdiden tebrik edelim.vereliniortak
Yazılanlardan yola çıkarak en belirgin hamilelik belirtisi olduğunu söyleyebiliriz.

ay inşallah yerleşme kanamasıdır canım benimde adet günüm 22.haziran ama geçen pazar senin dediğin aynı şey oldu bi baktım günlük pede katı kahve bişe çok ümitliyim inşallah yerleşme kanamasıdır diye

kızlarrrr gerçekten mi ümitleniyim mi zaten hiçbir adet öncesinde ne böyle sızım sızım sızılarım oldu nede küçük akıntı gibi renkli bişey geldi. Allahım duyuyor sesimizi. pazar günü herşey belli olacak. mehtap sendede aynı şey olmus ben pazar günü hamileysem sende salı günü hamile olduğunu öğrenirsin. inşallaaaaaaaaaaaaah. kuzucum inşallah dediğin gibi bu belirtiler doğrudur hihoyyythihoyyythihoyyyt

benim ayın 6. yine bi pazar az bi kan geldi yumurta çatlamıştı galiba bide işte geçen pazar yine lekelenme bakalım hayırlısı adetime var biraz daha salı gününü bekliyorum günlerde bi türlü geçmiyor

ah kızlar bugun çok halsizlilk vardı üzerimde baş dönmesi uyku falan dayanamadım doktor gittik eşimle ilk gebelik testi falan yapmadılar idrar yollarında iltihaplanma olabilir dediler sonra gebelik şüphemin olduğunu söyletince kadın doğuma yönlendirdiler gittik adetim 4gün geçtiğini söyledim falan idrar testi yaptı sonra ultasonla kist olabilecğine baktı ultrasonla birşey göremedi sonra çatala çık dedii:KK43:( hayatımda ilk defa çıktım korkunçtuuuuu baktı felann sol yumurtan iyi dedi sağ yumurtanda bi kist gözüküyo dedi iştee idrar sonucuda negatif çıktı ilaç verdi 15gün kullan bitince adet görürsün dedi sonra tekrar gel dedi ve eşinle ilişkiye girmiceksin dedi kist gidesiye kadar over kistiymiş hamileliğe engel olurmu dedim hayır dedi amaa ben hasta olmadım halaa ve hamile olabilirim diyorum idrarda çıkmammış oalbilirmi yanii yardımcıı olun banaa başınaa böyle bişe gelen varmııı..........:sinifsinif:

canıım ben başımdan geçen olayı yazayım sana. ilk gebeliğimde adetim 4 gün geçti gittik özel hastanede kan verdim ve dedimki hamileyi galiba dedim. onlarda kan alıp 1 saat sonra gelin dedi sonuç hamilelik yok dediler. güvenmedim içimden bir ses yanlışlık var dedi, herkes kızdı bana koskoca özel hastane yanlış yapmaz psikolojin bozulmuş dediler. bende 2 ytl lik idrar testi yaptım saniyede hamile çıktım. tekrar aynı hastaneye gittik eşim orayı başlarına yıktı çünkü kanın içine tespit edilecek serumu katmamışlar veeee ben 5 haftalık hamile çıktım. bazen doktorlara hastanelere güven ama bazende tek doktorla kalma. başka yere git muhakkak kan testi iste başka doktorda aynı şeyi söylerse o zaman kist ilaçlarını kullan. en büyük örnek benim 5 haftalık bebeği göremeyen pahalı bir hastanenin kocaman yanlışı belkide hayatıma malolacaktı....

eylülcüm yazdıklarını okurken gözyaşlarımı tutamadim inş hemen hamile kalırsın bende şuan ümitle adet günümü bekliyorum gebelik varmi diye eğer benimde negatif çikarsa çok üzülücem

eylülcüm yazdıklarını okurken gözyaşlarımı tutamadim inş hemen hamile kalırsın bende şuan ümitle adet günümü bekliyorum gebelik varmi diye eğer benimde negatif çikarsa çok üzülücem

canım hoşgeldin inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin
adet günün ne zaman kaç günün kaldı?

daha varmış baya bence birazcık daha dişini sık beklemede kal burda biçoğumuz 22haziranı bekliyoruz bakalım ne çıkacak
ben 3 gün önce dayanamadım merakımdan test yaptım ama çıkmadı bişe tabiki daha çoook erkedi şimdi düşünüyorum acaba pazartesi gidip kan testi yaptırsammı diye
hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir
hiç belirtilerin varmı?

daha varmış baya bence birazcık daha dişini sık beklemede kal burda biçoğumuz 22haziranı bekliyoruz bakalım ne çıkacak
ben 3 gün önce dayanamadım merakımdan test yaptım ama çıkmadı bişe tabiki daha çoook erkedi şimdi düşünüyorum acaba pazartesi gidip kan testi yaptırsammı diye
hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir
hiç belirtilerin varmı?

mehtapcım bizim 2-3 günümüz kaldı. dayanamıyorum valla hastaneye gidesim var ama kendime engel oluyorum. bişey sorucam dünde bu sabahta benden yine bişey geldi. hani adet biterde 5-6. gün sildiğinde kahverengi olur hala geliyor ama her sildiğimde değil. senindemi öle gelmişti

X