Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hiç hamile kalmadım ama gidip başka doktora görün... bu ne ya kolay mı hemen zort diye bunu demek... yada sana hemen bişey demeseydi...saglıksız bu kalbi atmıyor alıcaz bu cocugu diyen doktor yüzünden arkadaşım cok acı yaşadı.. hemen başka doktora gittiler nur topu gibi oglun olacak dedi... kalbide kütür kütür atıyordu cocugun... dogurdu da :)
yani ümitlendirmek istemem ama 2. bir doktora git hatta 3.doktor.

Son düzenleme:
slm kızlar sanırım bende hamile değilim sabah bi uyandım göğüslerdeki sancım gitmiş kasık batmalarım midem bulantılarım hiçbirşey yok neyse sadece uyku hali ve halsizliğim vardı bütün gün böyle geçti akşam yemeğinden sonra tam uzandım tv izliyorum sol kasığıma öyle bi ağrı sokulduki nefes alamadım nyse akabinde lavaboya gittim adet olmuşum ama nasıl bende pek anlamadım günü yrn ama erken davrandı sanırım adet gibide değil sanki yada kendimi kandırmaya çalışıyorum bilemiyorum artık ama hayırlısı ne diyelim....

tatlım tebrik ederim bencede hamilesin çünkü hcg sadece döllenmiş yumurtanın salgıladığı bi hormon diye biliyorum inş. darısı başımıza :))

canım inş.ortada bi yanlışş vardır bence zaman kaybetmeden başka bi doktora git hatta araştırma hastanesine git derim. çok çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun.ne hayal kurarak sabırsızlanarak bekliyoruz meleklermizi allah hepimize hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin inş. sabret üzülme ve peşinide bırakma derim..

bence sen geçen aydan bile hamşiş olabilirsin kardeşim aynı olmuştu hafif silik bi çizgiydi ve hamilelik belirtisi olmadı hiç sonraki ay tam çıktı hamile olduğunu öğrenince dokt. gitti ve ultrasonda kaç haftalık olduğunu söylüyor ya doktor o zaman farkına vardı inş.zannımız doğru çıkar ddarısı başımıza ...

bebeğimi kaybettim bugun çok uzgunum mahvoldum ya kanamam dun basladı napıcagımı bılemıyorum ıkıncı doktorada gıttım aynı seyı demıstı. cok kotu bı duygu bu ya erken ogrendım erken kaybettım allah kımsenın basına vermesın

canım bu durumda ne denirki seninle sevindik seninle üzülüyoruz hayırlısı bu demek ki inşallah arkasından hemen hamile kalırsın daha kötü şeyler de olabilirdi kendini toparla canım offffffff biliyorum çok zor

evet hayırlısı buymus demekkı zaten olsaymısta kromozom bozukluğu olurmus cocugun genelde bu dusuklerın sebebı buymuş. ınsallah ıkıncı ye boyle bıseyle karsılasmam cok heveslenmıstım

14 nisanda adet olmuştum. 23-26 sında olan ilişkiden sonra, hafif lekelenmem oldu 29-30 nisanda. 2 mayıstan itibaren de adet olur gibi az az adet oluyorum. daha halen oluyorum ama öyle çok şakır şakır değil yani.
pıtı pıtı atıyor karnım. bazen sanki fark edilir edilmez türden hafif başımın dönmesi oluyor. sanki kanamanın rengi bordo gibi bişey. bilmiyorum ki.. adetliyim diye test felan da yapmadım, ama aklıma sonra geldi ki hamile olabilir miyim ki ben, üstüne görüyor olabilir miyim? var mı bir bilginiz..
yazarken bile kalbim çok hızlı atmaya başladı yahu...

evet hayırlısı buymus demekkı zaten olsaymısta kromozom bozukluğu olurmus cocugun genelde bu dusuklerın sebebı buymuş. ınsallah ıkıncı ye boyle bıseyle karsılasmam cok heveslenmıstım

geçmiş olsun canım inan çok üzüldüm ve seni çok iyi anlıyorum bende çok üzgünüm bnmde dün başladı kanamam hayırlısı olsun ama bişey farkettimki çok heveslenmek iyi olmuyormuş bizde çok heveslendik isim bulduk hatta bebeğe alışveriş bile yapmaya çıktık sonunda hüsran oldu bizim ilk denememizdi bundan sonra inşallah ne biz nede hiçkimse böyle zor bir durumla karşılaşmaz ben bidahaki ay düşünmüyorum ama eşim bayağı hevesli hayırlısı diyelim ALLAH bütün isteyenlere nasip etsin....

yahu ben anlamıyorum canımcıgım kanaman var diye neden test yapmıyorsun veya yaptırmaya gitmiyorsun kan tahlili yaptır bir hastanede gebeysen ve düşük tehlikesi varsa? git hemen vakit kaybetme..

cnm bgn kan testi yaptrdm beta hcg 295 sizce durum nedir????????????

cnm hayırlısı olsun uzulme her şerde vardır bır hayır...Allah tez zamanda saaglıklı bır gebelık ve saglıklı bır bebk nasıp etsın sana...

yani doktor degilim ama bu sonucun ne oldugunu tahlili veren görevli bile sonucu sölemedi sana? ayol bi doktora gösterir?ilginçsiniz arkadaşlar ne diyeyim ...
eger bilgim dogru ise yanıltmak istemem 3 haftalık gebesin
aksi ise söle bilgimi düzenleyeyim....

işten zar zor yetişip yaptrdgm bır testtı..aksam....dr hanımda ızınlıymş göremedm..oradakı arkdsların dedgne de tam guvenemıosn..ilk denesı olan tecrubesz bır genc olarak degerlerden hbr olmadgndan sdce bu degerın adet tarıhıne göre uyumlu olup olmdgnının merakı bır soruydu....

allah allah ben mi yanlış anladım test yaptırdın bhcg 295 ve durum ne diye mi soruyosun hala, heyecandan şoka mı girdin hamilesin işte :)))) gözün aydın bu hormon başka şekilde artmayacağına göre!!! darısı başımıza inş..anladığım kadarıyla jinekologa gitmedin bence git ve ultrasona gir ilk 1-2 ay çok çok önemli oluyo sen hamile olduğunu öğrenene kadar bebeğin organları oluşmuş oluyo(biraz araştırmıştım özellikle ak ciğerler) annede vitamin vs. eksikliği oldumu ya bebek zayıf düşüyo ya anne bünye besleyemiyor yani o yüzden folik asit çok önemliymiş..tabi bizim sana vereceğimiz bilgiler ya internet araştırmaları ya kitaplar en doğrusu doktorda acele etmen de yarar var canım ..

Son düzenleme:

canım tebrik etmek çok güzel çokta kolay da böyle durumlarda insan kötü oluyo elden gelebilecek birşey yok allah sabır versin ama sonraya yansıyacak kadar çok stres verme bedenine herşey bizim için olmamasıda bizim imtihanımız olup kaybetmekte sabırlı olmakta her zaman yarar var allaha sığın ve hayırlısını iste unutmaki bu yaşadığın da günahına kefarettir..içini ferah tut hakkında hayırlı olan en tez saatte inş. tekrar hamile kalıp kavuşman dileğiyle önce sen sonra biz inş..

selam kizlar,
ben yeni uye oldum kadinlar kulubune, esimle 7 ay denedik olmayinca dr. a gittik. Klomen verdi asilamami yapti fakat hastalandim, ertesi ay da kist yaptigi icin asilamayi tekrarlayamadi dr bu ay kendiniz calisin dedi, gecen hafta prs gunu 2. asilamam oldu:) haftaya prs regl gunum, bekliyorum.... ama bu asilamada dr. uma neden en bastan rahim filmi istemediniz benden diye sordum o da ' rahim filmi hastaya zahmetli bi prosedur o yuzden istemedim ' dedi ben de ' bu 2. asilamam da tutmazsa ben istiyorum rahim filmi cektirmek ' dedim, ok dedi, alka adli bi yere gonderecekmis beni mecidiyekoyde. Bugun ise gidemedim belim felaket agriyo bir de sanki regl olmusum gibi rahmimde bi acilar var kasilma, kramp gibi... ama reglime daha 1 hafta var, catlatma ignesinin yan etkileri mi bilemiyorum cunki gecen asilamda boyle agrilarim olmamisti, sadece midede siskinlik, gaz olmustu, beni de araniza alir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…