Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bakalım ben haziranda başlıyacaktım ama dr la görüştüm mayısın ilk haftası tedaviye başlıyoruz birşey soracagım bilgisi olan varsa dr rapor çıkartacagız dedi ne için bu sormadımda içim içimi yiyiyor

bakalım ben haziranda başlıyacaktım ama dr la görüştüm mayısın ilk haftası tedaviye başlıyoruz birşey soracagım bilgisi olan varsa dr rapor çıkartacagız dedi ne için bu sormadımda içim içimi yiyiyor

canım ilaçlar içindir. bende çıkartmıştım. tedaviye göre değisir gerçi.benimki tüp bebekti o yüzden çıkartmıştık. ilaçlar çok pahalı çünki. raporla eğer sigortan varsa biraz düşüyor fiyat.Allah yardımcın olsun. bana da duacı ol.benim tutmadı.

canım ilaçlar içindir. bende çıkartmıştım. tedaviye göre değisir gerçi.benimki tüp bebekti o yüzden çıkartmıştık. ilaçlar çok pahalı çünki. raporla eğer sigortan varsa biraz düşüyor fiyat.Allah yardımcın olsun. bana da duacı ol.benim tutmadı.

ben inanıyorum kucagımızda bebiş olacak bize anne diye seslenen yaramazlar allah tez zamanda sanada versin birde bu normel yolla gebelik için mi yoksa aşılama için mi rapor bakalım benim dr ne kadar isteyecek fazla maddi gücümde yok hayırlısı ayın 8 inde başlıyoruz o zaman dr la daha iyi konuşurum

arkadaslar ben bugun ıkı tane ıdrar testı yaptım ıkısındede ıkıncı cızgı cıktı ama cok pembe değil bu pozıtıf demekmı? sonra gıttım kan testı yaptırdım yarın sonucunu alıcam ama korkuyorum hamıle değilim dıye oyle olsaydı testte cıkmazdı dımı acıl cevappp

arkadaslar ben bugun ıkı tane ıdrar testı yaptım ıkısındede ıkıncı cızgı cıktı ama cok pembe değil bu pozıtıf demekmı? sonra gıttım kan testı yaptırdım yarın sonucunu alıcam ama korkuyorum hamıle değilim dıye oyle olsaydı testte cıkmazdı dımı acıl cevappp

canım ikinci çizgi çıktıysa hamilesindir ama niye yarın hemen veriyorlar 5 dakika sonra hastanedemi yaptırdın

canım ikinci çizgi çıktıysa hamilesindir ama niye yarın hemen veriyorlar 5 dakika sonra hastanedemi yaptırdın

ozel bı hastanede yaptırdım saat dort bucukta belkı ondandır yarın sbaah verıcez dedıler ya ıkı tane yaptım bıde ıkısndede cızgı sılık boyle olupta husrana ugrayanlarda varmıs korktum sımdı kan testı sonucunu olumsuz almaktan korkuyorum:KK43:

yu
ozel bı hastanede yaptırdım saat dort bucukta belkı ondandır yarın sbaah verıcez dedıler ya ıkı tane yaptım bıde ıkısndede cızgı sılık boyle olupta husrana ugrayanlarda varmıs korktum sımdı kan testı sonucunu olumsuz almaktan korkuyorum:KK43:

korkuyu bırak en kötüsüne hazırlan eşinide hazırla ki hüsrana ugramayın benimde 4 gün gecikmişti test yapmamıştım eşimde bekle diyor du tabi bu arada kendimi ve eşimi bebek yok kelimesine alıştırdım tabi hüsran dı seninki olumlu gibi geliyor ama işte bekle bakalımstres yokkkkkkkaydirigubbakcemilenaniknanik

yarabbim sineme kalbindekini ver onun yüzünü sonrada bizlerin yüzünü güldür neyse hayırlısı ver yarabbim burdan sesli yapıyorum duamı inşallah güzel olacak şimdi kapat açma bu sayfayı haberi alınca aç

cnm hayırlı olsun.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.bende ölüorum sabırsızlıktan en gec pzr günü adet olmam lazım ama elim şimdiden sürekli gebelik testine gidiooo:KK43:

teşekkur ederım canım valla ben evde ıkı tane almıstım gebelık testı oyle duruyordu yapmaya korkuyordum 7 gun fılan gectı artık adet olmıcam heralde yapıyım dedım yaptım bırıncısınde ıkıncı cızgı cıktı ama dıgerıne gore daha az pembe sonra 10 dakıka sonra ıkıncı testıde yaptım ondada aynı esım le ınanamadık dedık bunlar bozuk heralde gıttık kan testıı yaptırdık bugun sonuc cıktı orda pozıtıfmiş

teşekkur ederım canım valla ben evde ıkı tane almıstım gebelık testı oyle duruyordu yapmaya korkuyordum 7 gun fılan gectı artık adet olmıcam heralde yapıyım dedım yaptım bırıncısınde ıkıncı cızgı cıktı ama dıgerıne gore daha az pembe sonra 10 dakıka sonra ıkıncı testıde yaptım ondada aynı esım le ınanamadık dedık bunlar bozuk heralde gıttık kan testıı yaptırdık bugun sonuc cıktı orda pozıtıfmiş

hayırlı olsun dualırımız kabul oldu şimdi sende bana dua et hamilelerin duaları gerçek olurmuş allah yüzünü güldürdü işte dedim sana

kızlar merhaba öncelikle hamile olan arkadaşları kutluyorum ALLAH bütün isteyenlere nasib eder inşallah.Bende de kaç gündür hamilelik belirtileri vardı ama bu sabah bi kalktım ne mide bulantısı var nede başka bir belirti:KK43: acaba diyorum psikolojikmiydi?test yaptırmadım çünkü adet günüm daha geçmedi beklemekten başka çare yok anlaşılan ama çok üzgünüm.....senağlama

kızlar bu ay söz vermiştim kendime test adet gecikmeden yapmıcam die daha adetime 5 gün varken yaptım negatif çıktı belki bi kaç gün sonra pozitif olcak bilemem ama sinirlerim bozuldu gene:KK43:

X