Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar bence gelin facebook ta birbirimizi görelim ailece hiç yoktan daha gerçekci olur yoksa iş uzun sürer sensiz hayat ben ekledim davet gönderdim bende demetevler deyim birgün seçelim buluşalım havalarda güzel

Haklısın Damlam123 ;hem bu ihtimal aklımdan gitsin hem de ilaç alıp toparlanıyım diye test yaptırıyım dedim. Ama biraz daha bekleyebilirim :) Teşekkür ederim cevabın için
Dayanamadım tabii ki hem ona hem de sorunlu prolaktinime baktırdım cuma günü. maalesef kanda betahcg yokken prolaktinim bir miktar çıkmış durumda.Çalışmalara devam ediyorum ama sanırım bu ay pas geçmiş olacak...zemuszemus

Dayanamadım tabii ki hem ona hem de sorunlu prolaktinime baktırdım cuma günü. maalesef kanda betahcg yokken prolaktinim bir miktar çıkmış durumda.Çalışmalara devam ediyorum ama sanırım bu ay pas geçmiş olacak...zemuszemus

arkadaşım birşey sormak istiyorum benim kan degerlerim biraz yüksek çıktı bu çok mu büyük bir sorun

kızlar bende hamileyimmmm sonunda allahıma binlerce şükürler olsun rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallahhhhh

X