Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

inşallah canım yaa allah gönlümüze göre verir inşallah :Saruboceq:CADIARZUsen ne zaman test yapmayı düşünüosun

Bugün bi geçsin bende cuma günü gideyim o zaman, hatta belki hep beraber alırız güzel haberleri :)))9

ayy inşallah tatlım ya ben yumurtlama günümü bildigimden dolayı ona göre hesaplıyorum yumurtlamadan sona 12 . gün oluo cuma,senin zaten günün geçmiş inşallah pozitif sonucu alır hbr verriz birbirimizeee sevinçleee kaydirigubbakcemile5

valla çok heyecanlıyım aslında her tuvalete gidişimde korku doluyor içim sonra rahatlatmaya çalışıyorum kendimi bi şekilde. Ama belimin ağrısı pek hayra alamet değil gibi hadi hayırlısı bakalım...

ÖNCELİKLE HERŞEYİN HAYIRLISINI DİLEMEK LAZIM CANIM RABBİM OL DERSE OLUR ....:Saruboceq:

kızlar bende umudu kestim iyice bir arkadaşım var ona gösterdim ve ikimizde ikinci çizginin olmadığına kanaat getirdik. çok kızdım kendime hemen heveslendim diye

kızlar bende umudu kestim iyice bir arkadaşım var ona gösterdim ve ikimizde ikinci çizginin olmadığına kanaat getirdik. çok kızdım kendime hemen heveslendim diye

kızma kendine tatlım aynı şeyi hepimiz yapıoruz hepimiz hevesle beklediğimiz için böle şeler oluo kendine çok görme ve kızma lütfen olumunekankayizsmile

Üzülme ben de akşam yaptım kontrol penceresinde çizgi çıkıyor ya bi oraya bir de test sonuc penceresine bakınca insan beyaz zemin üzerinde çizgi var gibi görüyor bende anlayamadım uzun bir süre, sonra kontrol penceresini kapattım parmağımla, sadece sonuc kısmına bakınca anladım ki çizgi falan yok. Ümitleniyoruz ya çok ondan, çölde serap görmek gibi belkide... SAT kaç senin canım?

ne biliyim kızlar ya deminden beri sinirden deliriyorum acelen neydi diye. son adet tarihim 15 marttı yarın en geç cumaya olurum herhalde

oluruna bırakın arkadaşlar bende bıktım her ay beklemekten bu ay hiç umursamadım birde baktım adet olmuşum oh dedim stres yok

kızlar 24 saat bebek düşünmekten nası vazgeçeçez ya ben artık düşünmek ümitlenmek istemiyorumm :1no2::a015::çok üzgünüm:

kızlar 24 saat bebek düşünmekten nası vazgeçeçez ya ben artık düşünmek ümitlenmek istemiyorumm :1no2::a015::çok üzgünüm:

Yok galiba bunun bi yolu ben 28 günlük dönemin ikinci yarısı hep acaba ile yaşıyorum ona göre hareket ediyorum sanırım bu böyle olucak ben de denedim kafamdan atmayı ama olmadı... dönüp dolaşıp geliyorum buralara:)))

aynen bende öle ama inan çok yoruldum beklemekten sinir yapıo bende özel hayatımada yansıyoo:gitme::çok üzgünüm:

canım tek çizgi çıkmaması olmadı-ğı anlamına gelmez kızma lütfen kendine az daha beklee 2 gün daha iinşallah hamişsindir cnaımmm

aynen bende öle ama inan çok yoruldum beklemekten sinir yapıo bende özel hayatımada yansıyoo:gitme::çok üzgünüm:

Ben de tek amacı bebek haline gelecek diye korkuyorum eşimle yaşadığımız şeylerin. Yumurtladığım hafta görevmiş gibi yapıyormuşuz gibi geliyor ondan rahatsız oluyorum ama hesap kitap yapmadan da olmuyor işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…