Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Ben de tek amacı bebek haline gelecek diye korkuyorum eşimle yaşadığımız şeylerin. Yumurtladığım hafta görevmiş gibi yapıyormuşuz gibi geliyor ondan rahatsız oluyorum ama hesap kitap yapmadan da olmuyor işte...

aaynen hatta eşim bu durumdan çok rahatsız sürekli söleip duruoo ama napiim o kadar ilaçlar tedaviler büssürü acılaar çekioruz mecburuz :a015:

aaynen hatta eşim bu durumdan çok rahatsız sürekli söleip duruoo ama napiim o kadar ilaçlar tedaviler büssürü acılaar çekioruz mecburuz :a015:

Bende tam tersi.Hesap kitap yapıp hadi diyen o oluyor bende ona kızıyorum gerçekten istiyormusun yoksa görev aşkıyla mı diye, gerçi verdiği cevaplar ikna edici oluyor:))))) ama genede ne biliyim işte yaaaaa....

Ben de tek amacı bebek haline gelecek diye korkuyorum eşimle yaşadığımız şeylerin. Yumurtladığım hafta görevmiş gibi yapıyormuşuz gibi geliyor ondan rahatsız oluyorum ama hesap kitap yapmadan da olmuyor işte...
o çok kötü işte ya bizde yaşıyoruz aynısnı Offff :KK43:((

bizde hesap yapıp hadii dien hep ben oluorum hatta eşim dioki günler geçsin yüzüme bakmazsınyalvartırsın demi diyooo kaydirigubbakcemile3

Bende çıkıyorum hadi bu akşamıda kırmızısız atlatalım inşallah, tabi hayırlısıysa....
Hepinize iyi akşamlar yarın güzel haberler bekliyorum herkesten:))))opuyorumnanaktan

slm ben aranıza yeni katıldım.4 yaşında oğlum var ve 2. bebeğimiiz istiyoruz 3 aydır korunmuyoruz. adet tarihime 2 gün kaldı fakat bi haftadır göğüslerimde acayip şişkinlik kasıklarımda hafif ağrı var inşlh hamileyimdir. 2 ay çok sitres yapıyodum bu ay çok rahat oldum düşünmüyücem dedim bakalım inşlh hamile olurum. bu şekilde olupta hamile kalan varmı fikirlerinizi bekliyorum..

Merhaba kızlar nasılsınız,varmı hamişler sensiz hayat,damlam varmı bi gelişme

canım bende hala gelen giden yok ama kasık ağrılarım var biraz bel ağrımda var offff karnım öle sertki anlatamam offffff :KK43:(( inşallah olmam kızlarrrr... jaleex perşembe geleceksin dimi? ben eğer perşembeye kadar olmazsam test yaparım perşembeee hadi kızlar hamiş haberleri verin baanaaaaaaaaaaaaaaa

Canım hadi bakalım senden bari duyalımda sevinelim biraz

slm ben aranıza yeni katıldım.4 yaşında oğlum var ve 2. bebeğimiiz istiyoruz 3 aydır korunmuyoruz. adet tarihime 2 gün kaldı fakat bi haftadır göğüslerimde acayip şişkinlik kasıklarımda hafif ağrı var inşlh hamileyimdir. 2 ay çok sitres yapıyodum bu ay çok rahat oldum düşünmüyücem dedim bakalım inşlh hamile olurum. bu şekilde olupta hamile kalan varmı fikirlerinizi bekliyorum..

hg ne güzel hiç yoktan anneligi tatmışsın sen kafana takma biz gebe kalıp kalmıyacagımızı bile bilmeden aylar geçiriyoruz yanlış anlama lütfen ama sen hiç yoktan hamile kalacagını biliyorsun allah versinde bizlere bir tane versin inşallah hamilesi,ndir sorun mu varda ondan mı olmuor

X