Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

saol allah razı olsun canım.ınsallah herkese verır allah...sımdı napayım sence bı gun daha beklımmı kan testı yaptırıyımmı

saol allah razı olsun canım.ınsallah herkese verır allah...sımdı napayım sence bı gun daha beklımmı kan testı yaptırıyımmı

canım bekle bence ben 11 gün bekledım dahada beklıycektım eşim yap dedı 3 kere yapmışsın zaten ama olmazsa silik sıkmaz olma olasılıgı var sen bir 4-5 gün bekle ondan sonra kandan yap canım güzel haberlerini ver ben genelde bebek özlemi çekenler bölümündeyım oraya gel ordan konuşuruz

amın ınsallah yaaaa..uyuyamııyorum da hıc heyecandan
bırde bugun ozellıkle gogusumu tutunca acaıp batıoo

gögüs agrısı oluyor bendede oldu hala devam ediyor yan tarafların agrımaya başlıyor yogurt kıvamında akıntı oluyor benım gözlerim cok kararıyordu önumu göremıyordum bacaklarım titriyordu halsizlık oluyor bunlar belirtiler:CüvCüv:

bulantı goz kararması felan yok.sadece bellı bı zamandır akıntım sarı renkte.sankı sumuk kıvamında ama resmen sarı gıbı..ılk ondan suphelenmıstım zaten

olabılır canım hele dur bakalım bır kaç gün daha netleşir yaş kaç kuşum eşin kaç yasında

8 sene olcak... yapmadıgım sey kalmadı yaaa esımdede sorun yok bendede gozukmuyor ama olmuyor

canım inşallah hamilesindir silik çıktıysa çizgi sanırım bebek vardır.bende 9 sene bekledim bebişimi bizde de sizin gibi bir sorun yoktu psikolojik diyordu dr ben inanmıyordum sonra şu ekonomik kriz fena vurdu bizi işlerin sıkıntısıyla bebek fikri tamamen çıktı kafamdan ve şimdi Allahıma binlerce kere şükürler olsun ki hamileyim.Allahım isteyen herkese nasip etsin.

canım pazrtesı gidicem dr bır ay 2 günlük falan asagı yukarı subatın 20 si gibi adetım bitti o ara hamile kaldım

kızlar yardım edin ne olur 2 yıllık evliyim bende ilk önce kist vardı sonra ameliyat oldum ama yine gebelik yok sonra dr gittim eşim sperm örnegi verdi siteden bir dr mesaj attım eşimde hareketsizlik varmış daha eşime söylemedim ne olacak bakalım kendi dr a bugün gösterecegim bu gibi durum yaşayan varmı eşim bunu kaldıramazsa allahım yardım etsin hepimize çok kötüyüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…