Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Arkadaşlar üzmeyin kendinizi. Eninde sonunda mutlaka olacaktır, sağlıklı olsunlar da... Ben de bugün tavsiyeleriniz üzerine hayatımda ilk kez gebelik için kan testi yaptırdım. Özel bir polikliniğe gittim 3 saatte belli oldu. Hamile değilim. Rahatladım açıkçası, iyi oldu, böyle muallakta kaldıkça insan strese giriyor. Sanırım mevsim değişimleri yüzünden regl günümde sapmalar oldu. Sizin de öyle olmuş olabilir. Bir de bu stres insana kilo aldırıyor onun da etkisi olabilir. Bebek yapma çalışmalarımızdan bu yana kilo aldım. Her ay kendimi hamile sanıyorum da :). Bugün test dönüşü üst baş alayım dedim 2 beden artmışım, yuh! Sığmıyorum dünyaya dar geliyor. Öğrendim, rahatladım ve bence yarın regl olabilirim. Şöyle önümüzü görelim değil mi?:) Spora başlayacağım ben de. Öğrendiğim kadarıyla hamilelikleri öncesinde spor yapanlar hamilelik sırasında da yapabilirlermiş. Yapmayanlara ise doktorlar tavsiye etmiyorlarmış. Doktor demişken Ankara'da işini iyi bilen birini arıyorum. Bir gidip öğrenelim artık neymiş problem. Tam 1 sene olmadıysa da deniyoruz olmuyor, olmadığını anladıktan sonra doktora gitmeyi uygun gördüm ben. Hem tırstığımdan hem de pek güvenmediğimden.

Bu arada bazılarımızın o mutlu haberi aldıklarını okudum. Umarım doğrudur ve sağlıklı çocuklarınız olur. Çocuk yapmak, yetiştirmek gerçekten zor bir şey olmalı. Herkese sabır diliyorum.

Sevgiler...

bende ankaradayım canım ben büyük dogum dr larından mustafa beye gidiyorum çok ilgileniyor ben tdv aşamsındayım bence bir görün hak vereceksin bana işinde ehli bir dr ameliyatımıda o yaptı bakalım ne olacak bekliyorum konuşarak bile beni rahatlatıyor sters yok artık bende bir bakmışım bu ay kalmışım komik ama olabilir stres çokdu bende gitmeni tavsiye ederim istersen numarasını veririm nerde oturuyorsun

hayırlı olsun canım tutunur inşallah annesine dualarım seninle bende şimdi dr geldim eşimi ikna ettim sperm örnegi verdik yarın alacagız bakalım sonuç ne

giz hadi hayırlısı cnmn.inş.iyiidr sonuçlar .değilsede tedaviye nerden başlayacağınız bilirsiniz o da iyibenimde başladı yumurtlama dönemleri bizde çalışıyoruz bakalım

giz hadi hayırlısı cnmn.inş.iyiidr sonuçlar .değilsede tedaviye nerden başlayacağınız bilirsiniz o da iyibenimde başladı yumurtlama dönemleri bizde çalışıyoruz bakalım

canım ilk nasıl oldu hangi testle yapıldı da yumurtlama takibine başlandı benim eşimin sperm sonuçları yarın

yaren test yapıldımı eşine yada sana benim adetin üçüncü gününü beklemem lazım yani daha belli süre beklemem gerekiyor ama yinede biryerden başlamak umut verdi bana artık umutsuz degilim saolsun ailem ayrdımcı oluyor ama eşim beni çok strese sokuyor dün tahlil vermeye gitti zorla şükür dedim artık burdan birbirimizi bilgilendirelim lütfen beni cevapsız bırakma hayırlısı canım

cnm biizm daha korunmayı bırakmmaızn 2.ayı.doktora gitmedik daha.yumurtlama hesaplayıdan hesapladığıma göre 25-30 mart arası en yoğun çıöıyor

Kızlar sohbete burda devam etsek sayfalar çok geç açılıyor :emir_bebek: kaydirigubbakcemile5:dance:

Kizlar birsey soracagim, bu mide bulantilari ve bas dönmeleri nezaman olusuyor? gebeligin 1. - 2. ayinda mi yoksa hemen 2-3 hafta sonra basliyor bu belirtiler? Ugrasiyorum ugrasiyorum birtürlü olmuyor hicbir belirti olusmuyor birgün kussam sevincden oynayacagim herhalde kaydirigubbakcemile3

Kizlar birsey soracagim, bu mide bulantilari ve bas dönmeleri nezaman olusuyor? gebeligin 1. - 2. ayinda mi yoksa hemen 2-3 hafta sonra basliyor bu belirtiler? Ugrasiyorum ugrasiyorum birtürlü olmuyor hicbir belirti olusmuyor birgün kussam sevincden oynayacagim herhalde kaydirigubbakcemile3

bulantılar genelikle 2 veya 3 ayda başlıyormuş ilk hafta mümkün degilmiş belirti arama olacagına varsın

cnm biizm daha korunmayı bırakmmaızn 2.ayı.doktora gitmedik daha.yumurtlama hesaplayıdan hesapladığıma göre 25-30 mart arası en yoğun çıöıyor

sen daha çok yenisin canım ya ben 22 aydır deniyorum bıkmadan devam sabah ilişkiye girilince daha iyi oluyormuş spermler kaliteli yani

arkadaslar sızlere bu ay basıma gelenlerı anlatayım.mart ayının ilk haftası 2 gunlugune kaplıcaya gıttım. normalde 31 gunde adet oluyorum. yumurtlama donemım ayın 10 una gelıyordu ama akıntım yoktu ayın 10 da deneyemedık.martın14 unde birliktelık oldu.aksam akıntım oldu.ve akıntı 2 -3 gun surdu.ilişkiye gırdımız aksam kasıklarımda agrı basladı 5 gune yakın devam ettı.ve ayrıyeten bel agrısıda vardı.adetıme 2 3 gun kalana kadar devam ettı agrılar.bugun adet olmam gerekıyordu ama hala tık yokkasık agrım yok denecek kadar az arasıra bel agrım var ne dıyosunuz bu ıse acaba hamıle olabılırmıyım

tatlım oluyunca alla içimde bi heyecan oldu. bende adetimi bekliyorum tuttumu tutmadımı diye inan meraktan ölücem. çıkıyomu hemen böle kanda

canım sen beni baz alma
benim kullandığım ilaçlardan pozitif gösterebilirmiş
anlayacağın hamile olamayabilirim:gitme:

ah cnm bnmm uzulme nolur dur bakalım dr sonucta basta öyle dedıyse vardır bısey uzme kendını...

dün çok fena moralim bozuldu eşime çattım bağırdım kızdım sonra başladım ağlamaya sonra kuzu gibi eşime yanaştım bir güzel ağlaya ağlaya içimi boşalttım bugün de çok rahatım eşimi çok seviyorum içimi çok rahatlattı
canım kk da pozıtıf ıdrar testı orneklerı dıye topık var,bence oraya bır göz at yok artık dedıgım test örneklerı var neredeyse cızgı yok gıbı...

kıyamam sana bennnn

canım hayırlısı olsun....

ben bugün kendimi çok iyi hissediyorum olmazsa da olmaz ne yapayım

arkadaslar sızlere bu ay basıma gelenlerı anlatayım.mart ayının ilk haftası 2 gunlugune kaplıcaya gıttım. normalde 31 gunde adet oluyorum. yumurtlama donemım ayın 10 una gelıyordu ama akıntım yoktu ayın 10 da deneyemedık.martın14 unde birliktelık oldu.aksam akıntım oldu.ve akıntı 2 -3 gun surdu.ilişkiye gırdımız aksam kasıklarımda agrı basladı 5 gune yakın devam ettı.ve ayrıyeten bel agrısıda vardı.adetıme 2 3 gun kalana kadar devam ettı agrılar.bugun adet olmam gerekıyordu ama hala tık yokkasık agrım yok denecek kadar az arasıra bel agrım var ne dıyosunuz bu ıse acaba hamıle olabılırmıyım

canım kiminde belirti oluyor kiminde oluyor sık idrara çıkma vb belirtiler ama oabilir yalnız şubat 28 çekti onu baz alarak hesapla benim dörtgün geçti ve adet oldum umutlanma hayal kırıklıgı olur bence pazartesiye kadar bekle ogün test yap kimseye söyleme ben herkesi hayal kırıklıgına ugrattım

ben bugün kendimi çok iyi hissediyorum olmazsa da olmaz ne yapayım

pozıtıf olmak en guzelı cnm zaten..Ama ben ınanıyorum tekrardan guzel haberlerle döneceksın bıze cnm..Umdunu kaybetme yeter ki...

Ben bırsey soracagım hamıle kaldıgınız ılk ay regl olacagınız gun yıne her zaman kı gıbı adet agrıları yasayanınız oldu mu acaba??? Gününüz gectiğinde yani...

Canım benım bıldgım mantar gebelıge ters etkı eder cnm ama yıne de Allahın işi bellı olmaz...Ama su da bır gercek kı mantar ve ıltıhab gebelıge engel derler gecıcı olarak...

merhaba kızlar lutfen yardımcı olun
3 gundur her gun gebelık testı yapıorum hepsındede sılıkte olsa ıkıncı cızgı cıkıo ama hemen degıl.ekran kurududktan sonra cıkıo..sızce napım esım bıraz daha bekleyelım dıo ama ıcım ıcımı yıyoo napsam kanda baktırsammı

merhaba kızlar lutfen yardımcı olun
3 gundur her gun gebelık testı yapıorum hepsındede sılıkte olsa ıkıncı cızgı cıkıo ama hemen degıl.ekran kurududktan sonra cıkıo..sızce napım esım bıraz daha bekleyelım dıo ama ıcım ıcımı yıyoo napsam kanda baktırsammı

canım kaç günün geçiyor

ya sole bı durum var yumurta takıbı yapılıordu bu ay ccok erken catladı hemen adetten sonra oldu.hanı dıyorlar ya catlamadan 14 gun sonra adet olursun ona gore 22sınde yanı pazartesı olmam gerekıyordu ama olmadı...ama en son 25nde yanı bugun hasta olmam gerekıyor

ya sole bı durum var yumurta takıbı yapılıordu bu ay ccok erken catladı hemen adetten sonra oldu.hanı dıyorlar ya catlamadan 14 gun sonra adet olursun ona gore 22sınde yanı pazartesı olmam gerekıyordu ama olmadı...ama en son 25nde yanı bugun hasta olmam gerekıyor

canım senı ümitlendırmek istemem bende dün öğrendım hamile oldugumu 11 günüm geciyordu benım çizgi net cıktı ama silik cıkanlarda genelde hamıle oluyor

X