Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

denedim ama olmuyor ben sana burdan veriyim zekai tahir dr mustafa özat klinik tel:4686970

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım o yüzden sitenin birazcık ecemisiyim. adet gecikmesi henüz olmadan göğüslerde ağrı başlarmı acaba. adetime 11 gün var ama göğüslerim çok ağrıyor. bıçak saplanması bibi sancılar geliyor. birde adetim bittikten 1 hafta sonra lekenme tarzında adet oldum. ama çok az sürdü. acaba bunlar hamilelik belirtisimi. bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim

bana biraz erken geliyor canım bekle adet sancısı olabilir bende bu ay böyle oldum genelde lekelenme adetine 1 veya daha sonraki olur diye biliyorum uzun süredir burdayım ondan bir bence bir hafta bekle olmazsan bir test yaptır madem belirti bu kadar erken

cnaım olabilir bence. bir kan tahlili yaptır derim nasıl olsakanda belli olur ... benim de öle olmuştu gebeliğimin ilkide

evet. eşim de varikosel çıktı. 2 ay önce ameliyat oldu. dr lar aneliyattan 3 ay sonra hamilelik olabilir dediler. ama daha öncede hamile kalanlar varmış.

arkadaslar daayanamayıp kan testı yaptım çok sukur hamilllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...Allahım hepınıze nasıp eder ınsallah..pozıtıfı gorunce tıtremekten bı hal oldumm:)
bılıosunuz 3 gebelık testı yapmıstım(ıdrar) hep sılık cıkmıstı .eşım hep bıraz dah bekle dıyordu.dayanamadım gıttım yaptırdım...bı kaç gun ıcındede doktora gıtcem..ınanılmaz sevındım..

hayırlı olsun canım tbb

tb ederim canım muradına erdin çok şükür umut oldun bizlere eşine haber verdin mi ne yaptı ay çok heyecanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…