Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım sorma benim yüzüm birden sivilcelendi neden böyle olduğuna anlamamverememiştim demek hamileymişim
canım kasık ağrılarım var adet olacakmışım gibi hissediyom çok fena aç hissediyorum ben zayıf biriyim aşırı derecede iştahım açıldı akşamları biraz da erkenden uykum geliyor bir de aşırı üşüyom başka bir belrtim yok

anladım canısı,cok sevındım senın adına canım benım...Ya aslında ıyıydım takmıyordum ama sıvılcem her regldekı gıbı cıkınca kahroldum ne bıleyım... Takıyormusum megersem :)
Kasık agrılarım suan ıcın sıddetlı deıl sabah coktu,sımdı hıssedıyorum sadece rahatsız etmıyor...Göguslerım zaten tam fecı dokunamıyorum yatamıyorum :) Karnım şişti...Ben bı üşüyorum sonra yanıyorum,suan yanıyorum :) 2 gunum kaldı normalde bak sımdı aklıma geldı goguslerımın şişi ınerdı,karnımda şiş oda ınerdı ama ınmedı...Ay neyse cok umutlanmayayım sımdı,en ıyısı beklemek...Aslında kan vercegım yer olsa durmam yrn yaptırırdm ama olmadıgı ıcın böyle cırpınıyorum...

arkadaşlar ya benim adet düzenim bozuldu en son doktora aşılama için gitmiştik ve yaptırdık daama o ay 5 hatta 6 gün önce adet oldum sonraki ay da 5 gün önce ve bu ay 3 gün geçti dün lekelenme oldu ama ondan sonrası kupkuru akıntı bile yok göğüs ağrılarım 2 gün sürdü geçti bişiy anlamadım zaten aşılamadan sonra da ilaçları bıraktım ara verdik tedaviye ama aşırı bi iştah geldi bana 2 saatte bir en az, illah ki atıştırıyorum yoksa midem kazınıyo valla dengem bozuldu yine ya, bebiş yapamadım üstüne bi ton kilo aldım geçen yazdan hiç bir kıyafetim olmuyor. ve ben bu iştahla yakında anca çuvalın kenarına lastik takar etek diye giyerim:KK43:((( engel olamıyorum midemin kazıntısına. offf yaaaa offffffffffffffffff.............

Son düzenleme:
kızlar öncelikle herkeze merhabalar ben aranıza yeni katıldımm:KK70: Bebişim olsun okdar çok istiyorum ki anlaamam 1,5 senelik evliyim ama olmadı allahıma hep duacıyımm .. kendim ve bütün bebek bekleyenler için sizde benim için dua edin :KK70: birde bu ay 2 gün gecikti bekliyorum test yapmaya korkuyorum yine hüsran olucak diye :KK43: belirti yok hiç ama tesliğe bakarsak adet belirtiside yokk öcden göğüslerim deli gibi şişedi adet olmamam 10 gün kala ama şimdi tık yok lasıklarımda haff bi ağrı var yine ben kendimi ümitlendirmiyorum belki yarın olurum diyorumm kendi kendime off offf .....SıZCE ??

anladım canısı,cok sevındım senın adına canım benım...Ya aslında ıyıydım takmıyordum ama sıvılcem her regldekı gıbı cıkınca kahroldum ne bıleyım... Takıyormusum megersem :)
Kasık agrılarım suan ıcın sıddetlı deıl sabah coktu,sımdı hıssedıyorum sadece rahatsız etmıyor...Göguslerım zaten tam fecı dokunamıyorum yatamıyorum :) Karnım şişti...Ben bı üşüyorum sonra yanıyorum,suan yanıyorum :) 2 gunum kaldı normalde bak sımdı aklıma geldı goguslerımın şişi ınerdı,karnımda şiş oda ınerdı ama ınmedı...Ay neyse cok umutlanmayayım sımdı,en ıyısı beklemek...Aslında kan vercegım yer olsa durmam yrn yaptırırdm ama olmadıgı ıcın böyle cırpınıyorum...

canım yalnız benim göğüslerimde hiç bir belirti yok bilmiyorumkismile

hayran günaydın kuzum dün test almaya gittin gidiş o gidiş ne oldu test yaptın mı

canım test almaya giden ben değildim ama ben kan tahlili yaptım hamileymişim ama değerler çok düşük şuanda belki çok erken olduğu için daha 6 gün var adetime

Test alamaya giden CARMENNN di ve gidiş o gidiş hesabıakannehir

canım test almaya giden ben değildim ama ben kan tahlili yaptım hamileymişim ama değerler çok düşük şuanda belki çok erken olduğu için daha 6 gün var adetime

hayırlı olsun canım tutunur inşallah annesine dualarım seninle bende şimdi dr geldim eşimi ikna ettim sperm örnegi verdik yarın alacagız bakalım sonuç ne

1,5 yılık evliyim korunmasız 1 yıl sonrasında gebelik olmayınca dr gittik sorun eşimdeydi ve ciddiydi dr en yakın zamanda tüp bebek yaptırın dedi bahçecide tdaviye başladık benim muaynmde sorun çıkmadı gayt sağlıklıklıymışım ama rahim duvarım adetimin 17 günü çok kalın çıktı dr gebelik olabilr dedi ama ümitlenmek istemiyorum .şimdi adeti beklicez ben birkez daha muayne olmuştum o zamanda öle çıkmıştı ama adetime sadece bir hafta vardı o zamanbirde karnımda fealkt biağrı var karın ağrısı değil kasık da değil ama duramıyorum iştahım falan gitti belkide tedaviye başlıycam için sterstendir diyorum
böle bi mucize olablirmi eşimn sperm sayısı çok düşüktü
acaba hamilemiyim kiii ufff

1,5 yılık evliyim korunmasız 1 yıl sonrasında gebelik olmayınca dr gittik sorun eşimdeydi ve ciddiydi dr en yakın zamanda tüp bebek yaptırın dedi bahçecide tdaviye başladık benim muaynmde sorun çıkmadı gayt sağlıklıklıymışım ama rahim duvarım adetimin 17 günü çok kalın çıktı dr gebelik olabilr dedi ama ümitlenmek istemiyorum .şimdi adeti beklicez ben birkez daha muayne olmuştum o zamanda öle çıkmıştı ama adetime sadece bir hafta vardı o zamanbirde karnımda fealkt biağrı var karın ağrısı değil kasık da değil ama duramıyorum iştahım falan gitti belkide tedaviye başlıycam için sterstendir diyorum
böle bi mucize olablirmi eşimn sperm sayısı çok düşüktü
acaba hamilemiyim kiii ufff

eşinde bir tane sperm sayısı olmasında bile gebelik olur içini ferah tut bende bugün eşime test yapmak için dr gittii sonuç yarın ben araştırdım bu şekilde hamile kalan çok inşallah kaç gün gecikti bilgilendirsene

kızlar çok üzgünüm ya sizleri de umutlandırdım ama doktorumu aradım adet günüm gelmediği için pozitif değer hatalı olabilirmiş kullandığım ilaçlar pozitif sonuç veriyormuş şimdilik beklemedeyim anlayacağınız 1 nisan gibi dananın kuyruğu kopacak anlayacağınız

kızlar dun bunları yazmıstım

merhaba kızlar
ıkı aydır yumurta takıbı yaptırıorum gecen ay klomen ıle catlatma ıgnesı oldum.ama olmadı..bu ayda doktorum adetın 3.gunu ılk gel demesıne ragmen ben gıdemedm ve kendım klomene 3.gunu basladım.normaldede 3.gunu baslatıodu.sonra doktoru aradım gelemedıgımı soledım.ılac bıtınce gel dedı.ve bu adetın 7.gunu oluodu.8.gun gıttım.sagda bı yumurtamın baya buyuk oldugunu normalde o gunlerde bu kdr buyuk olmaması gerektıgını soledı.cuma gunuydu.ptesi gel bakarız o zmn anlarız dedı.ptesi gittim bana dedıkı yumurtaymıs ve de catlamıs bugun ılıskıye gır demıstı.o gun degerlendırdık.hanı normalde yumurta catlamasından 14 gun sonra adet olunuyor ya ben en son ayın 25 ınde adet olmustum ama erken catladıgı ıcın benım bugun adet olmam gerekıyordu ve ben olmadım sımdılık.
soyle bı durum var ..kendımden suphelenemıorum cunku bu ay ben mantar oldum ve doktor pek ustelemedı zaten yumurtada kendılıgınden catladı.mantarlıyken cocuk olması zormus.tamda o gunlere rast geldı.ıkıncısıde ben bu ay spora basladım.baktım cocuk olcagı yok spora devam edıyım dedım...sımdı kuskulanıyorum acaba spor etkılermı adet gecıkmesını?

bugun ıdrar testı yaptım ama cok sılık o kdr sılıkkı hanı sankı normalde ısaretlı burada cıkacak dıye ısaret gıbı duruoo normalde bembeyazmı olması lazım...ve bugun adetımın gectıgı ıkıncı gunu...normalde bu kdr sılık cıkmaması gerekıyor degılmı

kızlar çok üzgünüm ya sizleri de umutlandırdım ama doktorumu aradım adet günüm gelmediği için pozitif değer hatalı olabilirmiş kullandığım ilaçlar pozitif sonuç veriyormuş şimdilik beklemedeyim anlayacağınız 1 nisan gibi dananın kuyruğu kopacak anlayacağınız
bi umut var inşallah yanıltmaz bizi benseninle beklicem 1 nisana kadar sözzzz :))):icecream:

kızlar kan tahlili yaptırırken doktor nasıl farkettin dedi bana
ben bile çok zor gördüm dedi daha çok yeni henüz 2 haftalık

tatlım oluyunca alla içimde bi heyecan oldu. bende adetimi bekliyorum tuttumu tutmadımı diye inan meraktan ölücem. çıkıyomu hemen böle kanda

eşinde bir tane sperm sayısı olmasında bile gebelik olur içini ferah tut bende bugün eşime test yapmak için dr gittii sonuç yarın ben araştırdım bu şekilde hamile kalan çok inşallah kaç gün gecikti bilgilendirsene

gecikme yok canım ayın 4 adt olmuştum yani adetime daha 12 gün var aklımda hiç öle bi durum yoktu taki dr söleyen kadar eşimde sperm sayısı düşük ama var normal yolla olamz demişler ama tabiki mevlanın takdiri ol dedinmi olur
inancım sonsuz
süt hormonumda yüksek çıkınca dedim alakası olurmu
eğerki hamileysemde ya geçen aydan üstüne görme denen şey oldu ki öle olsa dr anlardı değilmi yada adetim biter bitmez oldu kafam çokkarıştı yaa hadi hayırlsı diyorum

tatlım oluyunca alla içimde bi heyecan oldu. bende adetimi bekliyorum tuttumu tutmadımı diye inan meraktan ölücem. çıkıyomu hemen böle kanda

ya kusura bakma yazdığımı okudum hep yanlış yazmışım. heyecandan sanırım. 2 haftalıkken bile kanda çıkıyomu? bende yaptırsam çıkarmı? 10 gün oldu gerçi ama ...........

ah cnm bnmm uzulme nolur dur bakalım dr sonucta basta öyle dedıyse vardır bısey uzme kendını...
kızlar dun bunları yazmıstım

merhaba kızlar
ıkı aydır yumurta takıbı yaptırıorum gecen ay klomen ıle catlatma ıgnesı oldum.ama olmadı..bu ayda doktorum adetın 3.gunu ılk gel demesıne ragmen ben gıdemedm ve kendım klomene 3.gunu basladım.normaldede 3.gunu baslatıodu.sonra doktoru aradım gelemedıgımı soledım.ılac bıtınce gel dedı.ve bu adetın 7.gunu oluodu.8.gun gıttım.sagda bı yumurtamın baya buyuk oldugunu normalde o gunlerde bu kdr buyuk olmaması gerektıgını soledı.cuma gunuydu.ptesi gel bakarız o zmn anlarız dedı.ptesi gittim bana dedıkı yumurtaymıs ve de catlamıs bugun ılıskıye gır demıstı.o gun degerlendırdık.hanı normalde yumurta catlamasından 14 gun sonra adet olunuyor ya ben en son ayın 25 ınde adet olmustum ama erken catladıgı ıcın benım bugun adet olmam gerekıyordu ve ben olmadım sımdılık.
soyle bı durum var ..kendımden suphelenemıorum cunku bu ay ben mantar oldum ve doktor pek ustelemedı zaten yumurtada kendılıgınden catladı.mantarlıyken cocuk olması zormus.tamda o gunlere rast geldı.ıkıncısıde ben bu ay spora basladım.baktım cocuk olcagı yok spora devam edıyım dedım...sımdı kuskulanıyorum acaba spor etkılermı adet gecıkmesını?

bugun ıdrar testı yaptım ama cok sılık o kdr sılıkkı hanı sankı normalde ısaretlı burada cıkacak dıye ısaret gıbı duruoo normalde bembeyazmı olması lazım...ve bugun adetımın gectıgı ıkıncı gunu...normalde bu kdr sılık cıkmaması gerekıyor degılmı
canım kk da pozıtıf ıdrar testı orneklerı dıye topık var,bence oraya bır göz at yok artık dedıgım test örneklerı var neredeyse cızgı yok gıbı...
sağol canım ya öyle moralim bozuk ki anlatamam
kıyamam sana bennnn
Arkadaşlar üzmeyin kendinizi. Eninde sonunda mutlaka olacaktır, sağlıklı olsunlar da... Ben de bugün tavsiyeleriniz üzerine hayatımda ilk kez gebelik için kan testi yaptırdım. Özel bir polikliniğe gittim 3 saatte belli oldu. Hamile değilim. Rahatladım açıkçası, iyi oldu, böyle muallakta kaldıkça insan strese giriyor. Sanırım mevsim değişimleri yüzünden regl günümde sapmalar oldu. Sizin de öyle olmuş olabilir. Bir de bu stres insana kilo aldırıyor onun da etkisi olabilir. Bebek yapma çalışmalarımızdan bu yana kilo aldım. Her ay kendimi hamile sanıyorum da :). Bugün test dönüşü üst baş alayım dedim 2 beden artmışım, yuh! Sığmıyorum dünyaya dar geliyor. Öğrendim, rahatladım ve bence yarın regl olabilirim. Şöyle önümüzü görelim değil mi?:) Spora başlayacağım ben de. Öğrendiğim kadarıyla hamilelikleri öncesinde spor yapanlar hamilelik sırasında da yapabilirlermiş. Yapmayanlara ise doktorlar tavsiye etmiyorlarmış. Doktor demişken Ankara'da işini iyi bilen birini arıyorum. Bir gidip öğrenelim artık neymiş problem. Tam 1 sene olmadıysa da deniyoruz olmuyor, olmadığını anladıktan sonra doktora gitmeyi uygun gördüm ben. Hem tırstığımdan hem de pek güvenmediğimden.

Bu arada bazılarımızın o mutlu haberi aldıklarını okudum. Umarım doğrudur ve sağlıklı çocuklarınız olur. Çocuk yapmak, yetiştirmek gerçekten zor bir şey olmalı. Herkese sabır diliyorum.

Sevgiler...

canım hayırlısı olsun....

slm arkadaşlar. bende bir çoğunuz gibiydim. hamilemiyim, karnım mı şiş böyle 8 ay geçirdim. son ayda artık umudum olmadığımdan çok rahattım yani 2 ay daha geçsin doktora gidicem diyordum. kendimde veya eşimde sorun olduğunu düşünüyordum. ama 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim. idrar testini yapınca gözlerime inanamadım. dün de doktora gittim. henüz kese gözükmedi daha 3 haftalık falanmış 10 gün sonra yine gidicem. Rabbim hayırlısını versin inşallah hepimiz için. diyeceğim ne zaman nasipse o zaman oluyor. çok kafanıza takmamaya çalışın çok zor biliyorum ama. birbirimize dualar gönderelim inşallahh....herkes en hayırlı zamanda ,hayırlı evlatlar kucağına alır inşalahh.. AMİN...

X