Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

benimde sat 8 şubat ama 26 günde bi oluyorum adet yani gecikti,merakla bekliyorum çok garip belirtiler var bakalım hayırlısı inşallah hamileyizdir

insallah canim heray umutlaniyoruz ama bundada vardir bir hayirbilmiyorumkismile

günaydın arkadaşlar ben sitede yeniyim.çok fazla bilmiyorum.benim bir sorum vardı tecrübeli arkadaşlara:)adetim 2 gün geçti.4 gün öncede test yaptım negatif çıktı.ama göğüs uçlarımda hassasiyet var.acaba hamile olabilirmiyim yoksa testi erkenmi yaptım.

meraba arkadaslar.. ben aranızda yenıyım ve sızlerın tecrubelerıne ıhtıyacım var. benım sat 11 subat.ama yaklasık 4-5 gundur artarak devam eden bulantı ve kusmam var.karnım ve vajına bolgesınde sıslıgım var.ayrıca adet sancısı gıbı ara sıra gıren sancılarım oluyor.cok ıdrara cıkıyorum ve susuyorum.agzımında tadı yok.kokuya karsı cok duyarlıyım ve uykusuzluk yorgunluk halım var esım usuttugumu ıdda edıyooo. sormak ıstedıgım bu kadar erkenden hamıllelık bellı olurmu?

bnmde günm 17 de adetin 16. günü yani ayın 2 sinde catladı bnm yumrtamda bnmde agrım var yumrtalıklarımda sanki bide akıntı hıç keilmedi adetten beri simddie bembeyaz bide 3 4 gündür feci bel agrım var bakalım insallh bebek habercisidr bunlar

herkese selam benimde adet tarihim 9mart bakalım insallah umutlanmak istemiyorum aslında 3 ay önce düşük yaptım 7haftalıktı bu ayda belirtiler var gibi ama umutlanmak istemiyorum hüsrana ugramamak için ya bide 1haftadır karnımda bir cizgi cıktı böyle bir durum gelen varmı basına yasayan oldumu?

canım sen hamilesin galiba yaa :)) ben hiç hamilelik yaşamadım ama forum sayesinde epey birşey öğrendik :)) yanıltmak istemem tabii ama sat 11 şubatsa adetine 2-3 gün var testte cıkar silik de olsa bence

merhaba canım benimde adet tariihim 9 mart 2 gün kaldı sabırsızlanıyorum.inşallah 2mizde hamileyizdir.:CüvCüv:

meraba bayanlar benim de adetim 3 gün gecikti karnım şiş ve akıntım oluyo midem bazı zamanlar ağzıma geliyo... dün test yaptım negatif... eşimde de sayı problemi vardı klomen ve trental kullanıyo acaba ilaçlar işe yaramış olabilir mi? boş yere umutlanmak istemiyorum..

canım tedavi olanlarda iğneden 17gün sonra hastalanan olduğunu duydum... ama şuan idrarda çıkmamasıdo normal

kızlar düzenli adet olurum.19 şubat da adet olmuştum.18 mart da adet olmam lazım.Fakat 6-7 mart da koyu kahva lekelenmem oldu.Eşimle 2 aydır ayrıydık ve yaklaşık 5 aydır birlikte olmuyorduk onca aradan sonra ilk kez 3 mart da birlikte olduk.ılk kez bu şekilde bir lekelenme ile karşılaştım.3-4-6-7 sinde birlikte olduk sizce 4 günde döllenme olmuş ve yerleşme olduğundanmı lekelenme oldu yoksa sık ilişkiden dolayımı.Düşüncelerinizi dört gözle bekliyorum.Bu arada lekelenmenin olduğu günün akşamı kasık ve bel ağrım başladı hala da hafif hafif sürüyor.

Beklenen adetin başlamaması

Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda koyulaşma, memebaşında karıncalanma hissi

Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet

Bulantı ve bazen kusma

Yorgunluk, uykuya eğilim, başdönmesi

Sık idrara çıkma

Vajina salgılarının artması

evet evet karnımda sancılarım oluyo, hatta geçen gün çok fenaydım ağlıcaktım nerdeyse. böyle karnım gerildi şişti felan çok fena oldum.. hadi hayırlısı bakalım kaydirigubbakcemile5

mrb bende aranıza yeni katıldım sendeki olanlar bende de oldu acaba bu hamilelik belirtisimidir... karnım şişio belim agrıo ama bulantı fln yok bende dr yumurtan catlamış hamile kalabilirsin dedi acaba hamiş olsam bile ne zaman belli olur...adetime 1 hafta var ama gecen ay 3 gün geçiktim off ne bu insan bilemio:)))bilmiyorumkismile

canım sıkma kendini aklına dağıtacak birşey bul. Yarabbim umut ediyorumki bebişini yerine yerleştirmişdir ve bebişin ondan haberdar olacağın anı bekliyordur ama kendini ne kadar rahat bırakırsan okadar iyi. Demesi kolay yapması zor hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Acabalar beynimizi içimizi yiyip bitiriyor ama doğru değil. Iğneden sonra 12. Gün kanda çıkar diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…