Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyorum ama bugün üye oldum benim bir sorum olucak 19 şubatta regli olmam gerekiyordu ama olmadım kasıklarımda ara sıra keskin bir ağrı oluyor göğüslerimde çok şişti ve ağrıyor uzandığım zaman kasıklarıma bakıyorum sertleşme var göbek çizgibde biraz koyulaşma oldu vajinamda yumuşama ve akıntı var hamile olabilirmiyim acaba çok heyecenlıyım ümitlenmekte istemiyorum ama olmuyor biliyorsunuz sanırım 10 gün daha beklemem gerekicek ama bu süre nasıl geçicek bilmiyorum acaba en erken ne zaman belli olur umarım hamileyimdir inanın buna çok ihtiyacım var işallah hamileyimdir dua edin allah herkeze sağ salim bebeklerini kucaklarına almayı nasip etssin cvp bekliyorum

ha birde şu var tebi 10 dk tuvalete gidiyorum biraz gitmesem kasıklarım patlıycak gibi oluyor bir haftadırda bidemde bir yanma var galiba hamileyim işallah öyledir kendimi fena kaptırdım başka birşey düşünemez oldum yardım edin eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Merhaba kızlar bende yeniyim.Oncelıkle hepimizin duaları kabul olur umarım.Bende 1.5 yıllık evliyim bebiş istiyoruz.Adetime 3 gün var dun aksamdan beri bulantım var goguslerım biraz sisti karnımda acaip biseyler oluyo sanki gecen gun erken oldugunu bile bile test yaptım tabi ki negatif cıktı bi kac aydır psikolojik gebelik yasıyorum hep umutlanıyorum sonra hastalanıyorum tam bir hayal kırıklıgi simdi tekrar test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum ya beklemek cok sınır bozucu:KK43:hepimiz hamiş olalım ne olurrr

bende bişe sorcam arkadaşlar..ay anneme bile soramadığım bişey bu umarım bana yardımcı olursunuz:))ben 8 ayık evliyim ve 25 yaşımdayım..aslında eşimde bende daha erken diyoruz ama adet olunca da üzülüyoruz:))şimdi sorum şu ..ben 5 şubatta adet oldum ve 10 nuda bitti..adet bittikten sonraki 1 hafta içinde girilen ilişki sonrasında hamile kalabilrmiyim sizce?yani bu mümkün mü?aranızda bunu yaşayan var mı?vücudumda gariplikler hissetmeye başladımiçim kıpır kıpır oluyo garip bi heyecan var ama bunu anlamam için 5 marttan sonrasını bekleeyecem tabii..yine de soruma cevap verirseniz çok mutlu olurum..

bende bişe sorcam arkadaşlar..ay anneme bile soramadığım bişey bu umarım bana yardımcı olursunuz:))ben 8 ayık evliyim ve 25 yaşımdayım..aslında eşimde bende daha erken diyoruz ama adet olunca da üzülüyoruz:))şimdi sorum şu ..ben 5 şubatta adet oldum ve 10 nuda bitti..adet bittikten sonraki 1 hafta içinde girilen ilişki sonrasında hamile kalabilrmiyim sizce?yani bu mümkün mü?aranızda bunu yaşayan var mı?vücudumda gariplikler hissetmeye başladımiçim kıpır kıpır oluyo garip bi heyecan var ama bunu anlamam için 5 marttan sonrasını bekleeyecem tabii..yine de soruma cevap verirseniz çok mutlu olurum..

mrb cnm adetin düzensizse neden olmasin..cünkü nezaman yumurtlayacagin belli olmaz..

mesela benim adetim bazen 20 bazen 24 güne bi oluyor..doktorum adetin hemen 8 günü iliskye baslayin dedi , bir ihtimal varki demekki...

bide burda öyle bi topik daha var adet bitimi hamile kalanlar diye , orda herkes adetin bittigi gün temizlenip beraber olduklari zaman hamile kalmislar...

yani olma ihtimalin var ama yinede sen calismalara devam et istiyorsan :):1rolleyes:

kızlar bugün benım adetımın 23 gunu ara ara bacaklarımıda sızı romatızma gıbı bel ağrısı karnıma ani hareketlerde bıcak saplanmış gıbı oluyor sızce hamıle olabılr mıyım bırde hamıle olara bırsey sormak ıstıyorum bıcak saplaması kanında hısseden var mı varsa alt karnında mı ust karnında mı hıssedıyorlardı lutfen cevap

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyorum ama bugün üye oldum benim bir sorum olucak 19 şubatta regli olmam gerekiyordu ama olmadım kasıklarımda ara sıra keskin bir ağrı oluyor göğüslerimde çok şişti ve ağrıyor uzandığım zaman kasıklarıma bakıyorum sertleşme var göbek çizgibde biraz koyulaşma oldu vajinamda yumuşama ve akıntı var hamile olabilirmiyim acaba çok heyecenlıyım ümitlenmekte istemiyorum ama olmuyor biliyorsunuz sanırım 10 gün daha beklemem gerekicek ama bu süre nasıl geçicek bilmiyorum acaba en erken ne zaman belli olur umarım hamileyimdir inanın buna çok ihtiyacım var işallah hamileyimdir dua edin allah herkeze sağ salim bebeklerini kucaklarına almayı nasip etssin cvp bekliyorum

valla umutlandirmak istemem ama göbek cizgisinde koyulasma oldugunu duymusdum gebelik baslangicinda...

bizim burda bi arkadas yumurtlama dönemi olannsüpheli iliskiden 12 gün sonra test yapdi , daha adeti gelmeden ve silikde olsa ikinci cizgiyi gördü sonrasi hamileee tabikiakannehirkaydirigubbakcemile3

kızlar bugün benım adetımın 23 gunu ara ara bacaklarımıda sızı romatızma gıbı bel ağrısı karnıma ani hareketlerde bıcak saplanmış gıbı oluyor sızce hamıle olabılr mıyım bırde hamıle olara bırsey sormak ıstıyorum bıcak saplaması kanında hısseden var mı varsa alt karnında mı ust karnında mı hıssedıyorlardı lutfen cevap

cevap yokmu kımse yok

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ama daha önceden hap takip ediyordum. bişey sormak istiyorum ; ben ocak 9 da regle oldum çok koyu idi, sonra aynı ay 27 de oldum hiç böyle olmamıştım adetim düzenliydi her ayın 9u olurdum, 27 de olduğum reglm az sürdü 2 gün ve miktarıda azdı. ben şimdi 10 gündür sol kasığımda ara ara batma hissediyorum göğüslerim şiş ve dokununca ağrıyor, ayıptır sölemesi gazda var:) bel ağrısı var karnım şiş kasıklarım da karnımın alt tarafı şiş, bazen midem yanıyor, ekişiyor, iştahım açıldı, ama bulantım yok baş dönmeside yok sizce hamile olabilrmiyim??

Arkadaşlar bendeki belirtiler şöyle,
Adet olacakmışım gibi karnımda ara ara hafif hafif sancılar, mide bulantısı oluyor tuhaf ama akşamları artıyor gündüz değil. Bir midemde gaz geğiriyorum yani sık sık, daha önce olmazdı. İnşallah hamileyimdir. Göğüslerde bir hassasiyet yok. Ne dersiniz?

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ama daha önceden hap takip ediyordum. bişey sormak istiyorum ; ben ocak 9 da regle oldum çok koyu idi, sonra aynı ay 27 de oldum hiç böyle olmamıştım adetim düzenliydi her ayın 9u olurdum, 27 de olduğum reglm az sürdü 2 gün ve miktarıda azdı. ben şimdi 10 gündür sol kasığımda ara ara batma hissediyorum göğüslerim şiş ve dokununca ağrıyor, ayıptır sölemesi gazda var:) bel ağrısı var karnım şiş kasıklarım da karnımın alt tarafı şiş, bazen midem yanıyor, ekişiyor, iştahım açıldı, ama bulantım yok baş dönmeside yok sizce hamile olabilrmiyim??

neden test yapmıyorsun? hamile olabilirsin...

meraba arkadaşlar ben 8 aylık evliyim ve çocuk istiyorum Allah daha nasip etmedi dün pregesteron testi yaptırdım sonuç 20.70 çıktı adetime 9 dün var. ama genede gebelik testi yaptım hamile değilim kafam çok karıştı yardımcı olur musunuz

geçen hafta eşimle test aldık ve yaptım negatifdi sonuç tek çizgi çıktı bende demekki hami değilim dedim ama hala sol kasığımda batmalar oluyor hasta olacakmış gibi hissediyorum kendimi ama hala olmadım emin de değilim zaten tekrar test almayı düşünüyorum. geçen hafta yaptığım testi çöpe atmıştım evden çıkarken sonra akşam eve geldim çöpten alıp bidaha baktım sanki silik ama çok silik biz çizgi daha var gibiydi ayyyyyyyyyyy kafam çok karışık 7 aylık evliyim ve bebeğim olmasını çok istiyorum:KK43:

meraba arkadaşlar ben 8 aylık evliyim ve çocuk istiyorum Allah daha nasip etmedi dün pregesteron testi yaptırdım sonuç 20.70 çıktı adetime 9 dün var. ama genede gebelik testi yaptım hamile değilim kafam çok karıştı yardımcı olur musunuz

anisya ümidini kaybetme daha adetine 9 gün varmış bence adet gününü bekle geçince test yap sonuca bakıp moralini bozma..

X