Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar allahım hepimize sabır sağlık ve gönlümüzden geçen sağlıklı sıhatli bebeği nasip eylesin.. aminnnnn. ben 2,5yıllık evliyim 1 yıldan fazladır bebek istiyoruz hemen doktora gitmedik bekleyelim dedik bekledik olmayınca doktora gittik tüm testler yaıldı ve bu ay klomenle 3 aylık tedavinin başlangıcı atıldı. acaba tutmuşmudur diye düşünmekden delireceğim. son 3 aydır adetim son olma tarihinden 7 gün önce olmaya başladı normalde 3 gün önce olurdum şimdi bundan dolayı acaba 7 gün önceyimi baz almam lazım 3 gün önceyimi arada 4 günlük fark var ama sanki zaman geçmek bilmiyor..... bir kaç fal balıkdı öylesine tabi ama ilk defa falımda bebek çıkdı ayrı ayrı iki kişi bu ay olmazsa bir dahali ay olacak iliside erkek dedi:) bu bile mutlu ediyor .. of açmalıyorum dimi ama artık başka birşey düşünemiyorum.... allahım yüce yaradanımmm bunu bu duyguyu hepimize yaşatsın... yaradanım bizleri dert vererek denemesin aminnnnnn

evet haklısın beklemek çok zor ben kimseyede anlatamıyorum sonra sorduklarında bu ayda yokmuş demek dokunuyor içime dua etmekten başka çare yok her nekadar düşünmiyeyim pskolojik olarak kendimi etkilemeyeyim diyorum ama olmuyor malesef

kendini ifade edememek en zor yanı sanırım en yakınımız eşimiz bile aslında bizi anlamıyorlar anladıklarını sanıyorlar. her ay adetimize bir hafta kala ne çektiğimizi ancak bizimle aynı sıkıntıyı paylaşan burdaki değerli bayan arkadaşlarımız anlayabilir. kelimelerin yetmeyipde tıkandığı noktayı ancak sizler tamamlaya bilir anlatılmak isteneni anlaya biilirsiniz. pazartesi hastalanmam lazım 3 gün kaldı dayanamadım evde yapılan testlerden aldım . almaz olsaydım:) iki test yaptım ikisindede silik çizik çıktı. bu ay klomen tedavisine başlamışdım. şimdi acabalar nedeni ile uyuyamıyorum. stresime ayrı bir stres eklendi. silik çiizgi stresi:) kısacası içimizdeki duyguları bizden başkası anlayamaz arkadaşlar. bizede bu stresi tek başımıza çekmek düşüyor sanırım. canabı hakkım hepimizin gönlündei evladı nasip etsin...aminnnn

herkes aklınca akıl veriyor sanki bizde yokmuş onlar büyük oldukları için daha yi bildiklerini sanıyorlar. belki niyetler iyi ama açtıkları yarayı farkedemeyecek kadar cahil ve anlayışsızlar aslında.. bu ay bebek varmı sormayın ne var sanki olsa demeyeceğiz.. iyiki burasi varda içimizi dökebiliyoruz.... ya bu silik çizgiler beni mahvetti. kan testinemi gitsem acaba bugün... yada pazartesiye kadar çıldırayımmı.. işin kötüsü cumaresi yarım gün pazar tam gün eşim evde gene stresden ona saracağım ve büyük olsılıklada derdimi izh edemeyeceim. oda istiyor biliyorum. üzülmesin diye umutlanmasın diye söylemeyeceğim ona oda derdimi anlamayacak doğal olarakda hafta sonu kavgayla geçecek. ne yapayım ya.... kan testinemi gitsem:) gidim gidim en azından ne var yok bileyim dimi.. işde böyle kendi kendine konuşan bir deli olduk resmen:) insaallah daha dünyaya gelmeden derdi başlayan strese bizleri sokan gelecekde kucağımıza alacağımız evlatlarımız hayırlı evlat çıkarlar:)

canımm silik çizgi çıkmış işte ...bence hamilesin... kan testi yaptırsana.

ya vallah içime sayende bir ferahlık doğdu Allahım razı olsun.. bebişin yoksa tez zamanda versin. korkuuyorum ama gideceğim.... kızılaya gideyim hemen yaptırayım öğlen sonucu veriyorlar yazarım...

kızlar merhaba ben henüz beş aylık evliyim.üç aydır korunmuyoruz.eşimde bende bebek istiyoruz.8 ocakta regl olacaktım olmadım.bugün 4. gün inşallah hamileyimdir.9 ocakta yani bir gün sonra test yaptım negatif çıktı.idrar testi hemen çıkmayabiliyormuş.şimdi tekrar yapmaya korkuyorum ya değilsem diye.bilmiyorumkismile.test yaptığımı eşime söylemedim üzülmesin diye.bana bi akıl verin.Güzel Allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip eder inşallah...

Selam arkadaşlar...
ben yeni üyeyim de bişey sormak istiyorum..Benim adet günüm 3 gün geçti ara sıra kasık ağrım oluyor adet olcakmışım gibi ama hala yok??en azından şimdilik...
idrar testi yaptım sabah ilk idrarla.Negatif....Acaba henüz idrarda görünmüyor olabilir mi?Aslında hiç bir belirtim yok ama gecikmemde olmazdı..ınsan heves ediyor işte..

slm arkadaşlar uzun süredir sadece okuyodum fakat sizebişiy sormak istiyorum ben 9 aylık evliyim fakat bir aydır bebek düşünmeye başladım bende regl ıma 15 gün varken adet olcakmışım gibi ağrı bu ağrı normalde regl dan 1 veya 2 gün önce oluyordu şu an 6 gün var değişikliker baya bi var yardımcı olursanız sevinirim
örneğin aksırmamda veye tısırmamda sağ kasığım şiddetli bi şekil de ağrıo çok sık her 15 dk bi lavoba ihtiyacı karnımın altında şişlik vücut ısım yükseldi göğüslerimin kenarında kabarıklar oluşuo sabahları bulantı birde su renginde bugün oldukça fazla akıntım var belkide deildir ama bunlar bende bu ay başlayan değişiklikler lütfen yardımcı olun şimdiden teşekküeler

canim ayni belirtileri bende yasadim ve simdi cok sukur hamileyim
istersen yarin sabah idrarinla bi test yap benim en buyuk belirtim gogus ucundaki
kahveringi bolgenin yanlarindaki bezeler buyudu buda sut topladigi icin oluyormus
ve diger belirtilerin hepsi adet oluncada oluyordu he birde kasik agrilarim adet olunca
adetim sokulene kadar o gun boyunca surekli agiridi simdi ise iki uc saatte bir iki uc saniye sizlama gibi girip geciyor insallah hamilesindir.

slm ben nilgün aranıza yeni katıldm 7 aylık evliyim bizde bebek düşünyrz eşim çok istiyo ama ben hazır değilm.aslında istyrm ama rahimde iltihaplanma var bebeğm olmaz diye tedirgnm.ne yapmam gerekr.

canım cvp ın için saol öncelikle bebeğini hayırlı sağlıklı sıhatli dünyaya getirmeni dilerim yalnız diyorum ya adetime da var idrar da çıkarmı bilmiyorum çıkmazsa üzülürüm yalnızsenin bildiğin başka idrar testimi bu yoksa bildimiz mi normal bildimizden için adetin 1 hafta geçsin öle belli olur diyolar hayırlısıeyvahedigeldismile

adetine 15 gün kala hamilelik belirtisi olmaz canım o ancak yumurtlama ağrısıdır yani o zman yumurtlamış olabilirsin ancak yumurtlaam olduğu zmanlarda ilişki olur ve döllenme olursa o yumurtlamadan 1 hafta sonra yerleşme olur yani en fazla hamilelik belirtisi olacak ağrıları adetine 5 gün kala yada 1 hafta kala yaşayabilirsin canım tabi adet düzenin 28 yada 30 gün civarı ise lütfen yanlış yönlenip boşa ümitlenmiş olma inşallah hamilesindir bende cumayı bekliyorum adet olmazsam test yapacağım çünki yumurta takibi yaptırdım bu ay kasıklarımda ağrı gibi ve ağırlık gibi hisler var yinede ümitlenemiyorum o yüzden hayal kırıklığı kötüdür sen hazırlıklı ol herşeye çok ümitlenme inşallah vardır

Selam Arkadaşlar.. Adet gunumdem 5-6 gün öncesi koyu renk akıntı ardıındanda çok açık renk kanamam oldu bi kaç damla sadece. adet günüm 1 gün geçti ama halen bişey yok! Bende test yapmaya karar veremiyorum ama karın ağrısı çok sık idrara çıkma bel ağrısı baş ağrısı ğaır derecede uyku isteği bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi acaba? Ayrıca normalde adet öncesi yüzüm sivilce dolardı tam tersi çok canlı duruyo fikri olan varsa yazabilirmi lütfen

haklısın canım cvpın için saol adetim allaha şükür düzenli ben hani sadece farklılıklar oldu paylasmak istedim kaık ağrım zaten bugün basladı hayırlısı olsundediğin gibi ümitlenmemek lazım yalnız kafama takılan bişiy şu hani adet olmana yakın gelen akıntım böle katı beyazımsı olurdu şimdi su gibi gelmeye başladı kokusuz hani illaki bebek demiyorum başka bişiylerde olabilirmi ama inş bebektir olursa paylaşırım allahım her isteyenin kucağını doldursun inşkaydirigubbakcemile5

Selamun aleykum arkadaslar
Araniza yeni katildim aslinda yenide sayilmaz bi kac aydir yazdiklarinizi oukuyorum
en sonunda benimde burda olmam gerektigini hissettim
bana yardim olabilecegnize inaniyorum goruyorumki tecrubeli ablalar kardesler var ben bes aylik evliyim ve bes aydir bebek istiyorum ama olmuyor adetim evlenice ilk ay normal oldu ama sonralari duzeni degisti 33 ila 36 gun arasi oluyordu ama bu ay 36 gunden sonra bes gun gecikti dun hamilelik testi yaptim evde negatif cikti
bu zamandan sonra hamile olsam en azindan midem bulanir diye dusunuyorum ama yinede umutlanmandan edemiyorum agzimda asiri derece kuruluk var ve agzimin tadi yok kac gundur bide adet agrisi gibi ama daha hafif agrilar gelip gelip gidiyor akintimdada artis oldu midemda yanma ve eksimede var goguslerimde gerilmede var ama bunlarin cogusu adet zamanindada olurmus
sizce ben hamile olabilirmiyim
insallah cuma gunu kan testi yaptiracam ama sabretmek cok zor

kokusuz su gibi yani şeffa renkteyse yumurtluyorsun bu günleri çok iyi değerlendir hamile kalmaz şansın yüksek canım bu günlerde tam yumurtlama zamanların adetine 15 gün var sancın olmuş ve şeffa akıntım var bu çok güzel sık sık ilişkiye gir bugünlerde inşallah tutar arkadaşım istersen bizim topiğe gel paylaşımlarda bulunuruz Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum - Sayfa 1714 - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

arkadaşım bende cuma günü adet olmazsam hamile olabileceğimi düşünmeye başlıyacağım bende polikistikover hastasıyım adetim düzensiz bu yüzden ama adet düzensiliği her hangi bir neden bağlı olabilir bu çok önemlidir aslında adetin düzensizse gebe kalman zor olabilir kan testini yap inşallah hamilesindir ama eğer değilsen kesinlikle ve kesinlikle dr git sakın stres yapma hiç bir şeyi stres çok önemli şimdi farkında değilsin ama eğer stres yaparsan ilerde işler öle sarpa sararki ne ne demek istediğimi anlarsın her ay adet gecikmesiş hamilelik beklentisi derken her ay adetin gecikecek ve bud ageç yumurtladığını veya yumurtlamadığını veya kalitesiz yumurtladığını gösterir çok dikkatli ol dr a gitmeyi ihmal etme adet düzeni çok önemli daha 5 aylık evlisin sakın ne adetini düşün ne hamileliği şimdiden bunların stresine girme canım eşinle birlikte başka şeylere yönel henüz yolun başındasın çünki adetini hamileliği unut bak belki kenidiliğinden geliverir bebiş ama eğer kafana takarsan her ay adetin uzar ve her ay yumurtlaman şaşr ve sonunda sende ileri derecede polikistikover olursun sakin ol tamammı cnm ama dr a gitmeyi ihmalk etme

ins hamilesindir.bende bekliyorum 4 gunum var .ama arkadasım yenı hamıle kaldı ve belırtıler hep aynı hemen hemen.oncelıkle yumurtlamadan 3 gun sonra bıle olsa gogus ucları acımaya baslıyor kımısınde ıgne gıbı batıyor kımısınde karıncalanıyor..gogus agrıları daha erken baslıyor adet donemıne nazarn.ve kasıklarda agrı oluyor.bunlar adet belırtılerınden erken geldıgı ıcın hamılelık belırtısı oluyor cogu zaman..
Bende bunlara ek olarak mıde kazıntısı ve bagırsak gazı var bakalım 4-5 gun daha beklemem gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…