Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kıslarrr benimm dunden bu yana oyle şiddetlii kasık ağrım varkii ağrı kesici almak zorunda kalıorum bacağıma ve belime de vuruo agrı halsizim çok sankii nefasim kesilio boyle çok ağrı olunca bebek varsada düşük tehlikesi olurmuşş reglime 3 gün var ateşim
22.gun 36.7
23.gun36.7
24.gun 36.6
böyle ağrısı olup hamile olan ve sağlıklı gebelik geçiren varmı

25.gün 36.7
27.gün beklenen regl günü...kasık ağrım devam edioo

AarkadaŞlar ben hasta olmuŞtumya 1.5 gÜn sÜrdÜ sızce ÜstÜne mı gÖrdÜm ama hıÇ gÖgÜs aĞrım yok sadece kasıklarım lÜtfen bana cvp verın

Adet gÜnÜm geÇıkmezdı 8 gÜn geÇıkmıŞtı hasta oldum oda 1.5 gÜn sÜrdÜ sızce nedırrrr

neden ağrı kesici aldın ki hadi hamileysen.

canım okadar şiddetliydiki dün dayanamadım artık doktorların hamilerere verdiği ağrı kesiciden içtim parol..ya canım pazartesi daha kadın doğum doktorum bebek düşünüoz diye bütün tetkiklerimi yaptırdı idrar kültürüne kadar jinekolojik muayenemı de yaptı olumsuz bişey yok dedi 3 gun sonra ağrım başladı yaa ondan sonra kist oluştu yada kum döküorum

aralığın 18 bu topiğe hamilelik belirtilerimi yazmıştım.
aslında psikolojik olduğunu düşünüyordum
çünkü ilişkiden 1 hafta sonra çok gariptir hamilelik belirtileri yaşamaya başladım
üstelik sürekli korunan eşim sadece bir kerecik korunmamıştı
kendi kendime bi yandan acaba hamile kalmış olabilirmiyim derken bi yandanda çok düşük ihtimal canım diyordum
1,5 senelik evliyiz sadece 1 kez kaçamak yaptık
dediğim gibi hep dinledim kendimi
belirtiler derkende normalde hep akıntım vardı genç kızken bile
gögüslerim reglime 2 hafta kala ağrımaya başlar
kendime çok bakmam üşüttüğüm için hep yaşarım bunları
ama hamileliktedede aynı belirtiler vardı ayıramadım
hep bi muammaydı benim için
bende reglimi beklemeye karar verdim
31 aralıkta regli olacaktım ve olmadım
1 ocakta test aldım ve sonuç pozitif
eşim inanmadı 2. testide yaptım oda pozitif
hamileyim kızlar
yarın kan testide yaptıracam
biraz belimde ağrı var
bide çok merak ediyorum ben 2 hafta boyunca göğüslerimden uyuyamadım çünkü resmen uçları yandı şimdi biraz biraz geçti
aca benim gibi göğüslerinin uçları yanan varmı
daha önce hiç duymadım böyle bi belirti
cvp veren olursa sevinirim

burcum göğüs uclarının normalde adet zamanı acımayıpta o ay acıması net bir belirtidir. yanma olarak hissediyo olabilirsin canım. hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin bebeğin

burcum göğüs uclarının normalde adet zamanı acımayıpta o ay acıması net bir belirtidir. yanma olarak hissediyo olabilirsin canım. hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin bebeğin

Berencim evet tatlım daha önce göğüslerim ağrıyordu ama ilk kez bu ay uçları acıdı hemde ne acı
testlerim pozitif çıktı ama ben yinede yarın kan testi yaptıracam
iyi dileklerin için çok saol rabbim isteyen herkese nasip etsin inş

Kızlar merhaba ben aŞılama yaptırdım bugÜn 16.gÜnÜm 14.ve 15.gÜn kahverengı lekelenme oldu ama adetım baŞlamadı bÖyle olup hamıle kalanlar varmı cevap yazarmısınız lÜtfen

İdrar testİne İnanmıyorum arkadaŞlar bİlĞİsİ olan varsa yardım etsİn bana hepsİ pozİtİf Çıkıpta hamİle olmayan var mı????

ya cok üzüldüm bende hamilesin zannediyordum seni ben bisey duydum adet geciktigi zaman bebek olurmus tutunamayınca sonra adet olurmussun bence sende öyle oldu tv söylemisler bunu yoksa hepsinde pozitif cıkmazdı hayırlısı olsun canım :çok üzgünüm:

eylull kullanıcısının mesajını okurken kendimi tutamadım çok ağladım hala ağlıyorum
Rabbim sen büyüksün sen yardım et sen sabır ver sen ol de oldur güzel Allahım.

slm kızlar bnmde yumurtlama tarihim gectiginden beri gögüslerm cok fena sisti ve sızlıyo adetime daha 9 gün var hadi hayırlısı bakalım

canım belki kimyasal gebeliktir pozitif cıkmıstır adetle gitmistir bebiş

merhaba arkadaşlar
benim reglim 30 günde bir olurdu ama 28 günde bir olmadığı için aslan pençesi kürünü uyguladım
oda ters tepki yaptı 36 hatta 37 ye çıktı regli günüm bende bıraktım bu ay içmedim ayın 18 de regli olmuştum en son nezaman regli olacağımıda bilmiyorum ama 4 gündür göğüslerim ağrıyo bugün fazlalaştı dokunamıyorum normalde göğüslerim ağrıdığında bir hafta içinde regli olurum bu durumda 5 gün sonra regli olursam ayın 10 na deng gelicek ama 18 den 10 na gerilermi hamile olabilirmiyim bilmiyorum ümitlenmek te istemiyorum sonra hayalihüsrana uğruyor insan ama bu durumda ilk kez başıma geliyor çok garip.

Bayanlar herkese merhabalar. Ben 2 senedir evliyim. Çocuk istiyoruz. Daha yeni çalışmalara başladık :) Jinekolog yumurtalıklarımın çok iyi çalıştığını ve hemen gebe kalabileceğimi söylemişti. Son adet tarihim 11 aralık, 20 aralıkta ilişki oldu ama sadece 1 kez. Daha sonra eşim iş için yurtdışına çıktığı bu yüzden bir kere ilişkiye girebildik. Tam yumurtlama günümdü. Adet günüm hiç şaşmaz. Bugün yarın bekliyordum ancak karnımda adet sancısından çok batma gibi bir ağrı oluyor. Arada baş dönmeleri oluyor. Belim ve bacaklarım çok ağrıyor. Acaba hemen ilk denemede gebe kalmış olabilir miyim? Bu kadar erken yaşıyanınız varmı?Cevaplarınızı merakla bekliyorum. Yarın teste gidicez ama dayanamadığımdan yazdım görüşlerinizi almak için....

Bayanlar herkese merhabalar. Ben 2 senedir evliyim. Çocuk istiyoruz. Daha yeni çalışmalara başladık :) Jinekolog yumurtalıklarımın çok iyi çalıştığını ve hemen gebe kalabileceğimi söylemişti. Son adet tarihim 11 aralık, 20 aralıkta ilişki oldu ama sadece 1 kez. Daha sonra eşim iş için yurtdışına çıktığı bu yüzden bir kere ilişkiye girebildik. Tam yumurtlama günümdü. Adet günüm hiç şaşmaz. Bugün yarın bekliyordum ancak karnımda adet sancısından çok batma gibi bir ağrı oluyor. Arada baş dönmeleri oluyor. Belim ve bacaklarım çok ağrıyor. Acaba hemen ilk denemede gebe kalmış olabilir miyim? Bu kadar erken yaşıyanınız varmı?Cevaplarınızı merakla bekliyorum. Yarın teste gidicez ama dayanamadığımdan yazdım görüşlerinizi almak için....
olabilir bende adetime 10 gün kala ayn ılarını yaşamıştıımm hamile olabilirsin inşallah hamilesindirrrr

off acayip stresliyim kızlar bugün günündü olmadım ama olucak gibi hissediyorum kendimi yarın test yapıcam bakalım ne olcak

bakalım benim durumum da 15 gün içinde belli olacak 36 günde bir olduğum için tamda kestiremiyorum
bugün 19 gün geçmiş durumda ve göğüslerime dokunamıyorum nasıl sabrecem bekleyecem bilmiyorum eşime umutlanma ama içime doğuyo galiba bu sefer bebiş geliyo dedim gözlerinin içi parladı Rabbim hayal kırıklığına uğratma sen ol de olsun inşallah.

X