Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

adetim geçti 3.gün bugün.
* adet olacakmışım gibi ılık ılık ağrım oluyor zaman zaman.
*gazman gibiyim 2 gündür
*göğüslerim hassas
*akıntım sarı geliyor

umutlanmıyorum ama hiç.perşembeye kadar beklemek niyetindeyim teest için

Arkadaşlar merhaba... Bana da yardımcı olun lütfen. Biz 2 aydır bebek istiyoruz. Fakat son yumurtlama dönemimde sanıyorumki bebek denemedik çünkü bayrama denk gelmişti yanlış hesaplamadıysam. Benimde adetim bu ay 14 aralıkta yani dün olması gerekiyordu. Fakat ayın 11 inde leke şeklinde açık pembe daha önce hiç olmayan bişeyler geldi ve o gün bugündürde az az leke geliyor hala adet olamadım. Doktor geçen ay gittiğimde iltihap olduğunu söylemişti. Acaba iltihapı olanlarda böyle adet düzensizlikleri olur mu? birde yumurtlama tarihinde değilde sonrasında ve ya öncesinde bebek olması olasılığı var mı? şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

olabilir canım...

sen birkaç gün daha bekle...

yada bi test alıp dene.

çok saol cnm cvp ın için umarım sende hamilesindir.
Aslında benim hamilelikten ümidin yok daha yeni başladık falanya. (yine de allahtan hayırlısı) Fakat yaram vardı onu dondurttum. Sürekli muayne oluyorum doktora yaram geçti ama iltihap bitmedi. Korkuyorum artık kötü bişey olacak diye Allah korusun. :KK43: .

belli olmuyor strese sokma kendini stres tutmasını engelleyen bir faktör bir uğraş bulkendine. demesi kolay biliyorum bende umutla bekliyorum ama kendimize yapıyoruz.

teşekkür ederim aslında rahattım fakat 2 gün öncesine kadar.2 gündür aklımdan çıkmıyo ben öğretmenim 1.sınıf okutuyorum zaten düşünmeye fırsat yok ama eve gelince ister istemez acaba diyorum bekleyecem bakalım

kendini kasma bence.. vücudunu dinleme... dinledikçe belirti bulursun... ve bulduğun belirtiler gerçek olur... hamileysen hamilesindir zaten bunu hiç birşey değiştiremez.. adetini bekle... yanlış anlama sonra üzülme die diorum... mafoldumben en kötsü hayal kırıklığı... kendini dinlemeki bebiş gelmişse sana süpriz olsun...:CüvCüv: haydi hayırlısı arkadaşım...

aslında rahatım ama 3 gündür kasık ağrım var göğüslerim ağıryor ister istemez acaba dedim bakalım hayırlısı teşekkür ederim

adetim geçti 3.gün bugün.
* adet olacakmışım gibi ılık ılık ağrım oluyor zaman zaman.
*gazman gibiyim 2 gündür
*göğüslerim hassas
*akıntım sarı geliyor

umutlanmıyorum ama hiç.perşembeye kadar beklemek niyetindeyim teest için

hadi hayırlısı inşallah bebişin tutunmuştur sana ayyyyyyyy çok heyecanlandım ben perşembeye kadar çatlarım yaaaaaaaa

selam kızlar... yine aklım çok karışık bu aralar geçen ay 10 kasımda hastalanmıştım. hesaplara göre bu ayın 8de olmam gerekiyordu. ben hala hastalanmadım eşim bu ay çok umutlu ama bende tek bir belirti bile yok hatta adet belirtisi bile yok.cumartesi günü idrar testi yaptım negatifti. ama halen hastalanmayınca içimde bir umut susturamıyorum :KK43:( sizce belirtisiz hamişlik olurmu?

2,5 yıldır o kadar çok umutlandım ki ama ilk defa eşim bu kadar umutlu zzaten onu görünce acaba diyorum bu akşam bi daha yapim bakalım

selam kızlar... yine aklım çok karışık bu aralar geçen ay 10 kasımda hastalanmıştım. hesaplara göre bu ayın 8de olmam gerekiyordu. ben hala hastalanmadım eşim bu ay çok umutlu ama bende tek bir belirti bile yok hatta adet belirtisi bile yok.cumartesi günü idrar testi yaptım negatifti. ama halen hastalanmayınca içimde bir umut susturamıyorum :KK43:( sizce belirtisiz hamişlik olurmu?

cnm merhaba.bende 4aralıkta hastalancaktım ama gelmedi.2kez test yaptım negatif çıktı.ve bugün 12.gün hala hastalanmadım çok şükür cuma tekrar test yapıcam bakalım sonuç ne çıkçak.pztsi de kan testi yaptırcam.yalnız deilsin cnmkaydirigubbakcemile5

cnm merhaba.bende 4aralıkta hastalancaktım ama gelmedi.2kez test yaptım negatif çıktı.ve bugün 12.gün hala hastalanmadım çok şükür cuma tekrar test yapıcam bakalım sonuç ne çıkçak.pztsi de kan testi yaptırcam.yalnız deilsin cnmkaydirigubbakcemile5

böle beklemek çok zor dimi regl olsak bu ayda olmadı diorum geçiyorum böle beklemek çıldırtıyo Allahım tez günde isteyen herkese versin.

hımm birde bendede belirti yok canım.sadece nregli gelmeden önce 5-10gün önce göğüs,karın,bel ağrısı olurdu bu ay hiç biri olmadı.hadi bakalım inşallah hamileyizdir:Saruboceq:

böle beklemek çok zor dimi regl olsak bu ayda olmadı diorum geçiyorum böle beklemek çıldırtıyo Allahım tez günde isteyen herkese versin.

ewet cnm çok zor:sinifsinif: ama içimde büyük bi umut var.inşallah hayırlısı diyorum:Saruboceq:kaydirigubbakcemile5

hımm birde bendede belirti yok canım.sadece nregli gelmeden önce 5-10gün önce göğüs,karın,bel ağrısı olurdu bu ay hiç biri olmadı.hadi bakalım inşallah hamileyizdir:Saruboceq:

bende aynıyım hiç belirti yok özellikle sancı çok çekerdim şimdi tık yok :S bugun sadece kaşıntı akıntı başladı Allahım inşAllah hamişisizdir:CüvCüv:

canım ben genelde smart_gırl ün topiğine giriyorum orada çok güzel insanlarla tanıştım sende gelsenekaydirigubbakcemile5
hem senide listeye ekleyelim.:ecrin_bebek:

canım anasayfadan gebeliğe ordan hamilelik belirtilerine giriyosun.başlıklarda yazıyo birlikte soralım,birlikte cevaplayalım diye oraya gir cnm.hadi görüşürüz

X