Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bugün adet günüm evde yaptım çıkmadı kafam karışıo yaa kanda çıktı ben şimdi napsam dr a gitmek için erken karnımda hafif ağrıyoooo valla sevinemiyorum bile eşimde yanımda diil ayrı yerlerdeyizzz kendimi yanlız hissediyorum :))) bana yardım edin lütfennnn

kan testin pozitifmi?:1shok:

evt kan testim 16 ama bugün idrar testi yaptım çıkmadı adet olmam gerekirdi olmadım kasıklarıma belime arada kasılma gibi ağrı girio acaba dr a gitmeden yarın bidahamı kan testi yaptırayımm ???

arkadaşlar hamile kalmak istiyorum ama erken diye testte yapamadım yardım edin bana lütfen 1 aralık adetimin ilk günü idi bundan 3-4 gün önce kahve rengi leke geldi hiç olmazdı şimdi ise kasıklarıma ve belimin sağ tarafına iğne batırıyorlar gibi oluyor ani kalkışlarda başım dönüyor belirtileri olabilir mi erkenmi

bence gelen kahve rengi leke yerlesme kanamasi olabilir gunude gecmis
hamile olabilirsin cnmopuyorumnanaktan
insalah hamilesindir

1 aralıkta adet oldum ama normal adet gibi değildi çok az sürdü ve yoğun değildi çok merak ediyorum testede cesaret edemiyorum değilsem diye

evet kızlaaar.kesin hamileyim..kan testimde hcg 837 çıktı.yarın doktora gidicem.muayene olucam.darısı tüm bebek bekleyenlerin başına...kaç haftalık acaba?son adetim 31 ekim.

bende bugün kan verdim yarın alıcam 1 gün beklemek gerekio labaratuarda yaptırıorum özel hastanede çıkmadı çünkü bakalım değer katladımı bu arada ağrı die bişi kalmadı adet günüm geçti fakat evde yine yaptım bu sabah çıkmıo bi türlü umarım değerlerim yükselmiştirfisfisfis

bide uçuk çıktııı oda bi belirtiymiş sanırsamm :)))

missboncum 2 gün oluyor bende de uçuk çıktı şaşırdım rüyamda da korkmadım ama dün regl günümdü gelmedi bugünde gelen giden yok ama ben dayanamadım dün gece test yaptım tek çizgi birde testin idrar koyma bölümüne 2 damla damlattım hiç birşey çıkmadı ne tek ne çift bekledim yine çıkmadı bende biraz daha fazlacana damlattım tek çizgi çıktı anlamadım valla ne iş ... :uhm:

cnm idrarda çıkmadı benim kanda çıktı oda 16 çıktı yani bakalım bugünde yaptırdım yarın alcam katlamışmı sayı benim adet günüm dündü bugün ağrım yoktu hiç şimdi hafif kasık ve bel ağrım var hayırlısı artık bence sende kanda baktır cnm

cnm idrarda çıkmadı benim kanda çıktı oda 16 çıktı yani bakalım bugünde yaptırdım yarın alcam katlamışmı sayı benim adet günüm dündü bugün ağrım yoktu hiç şimdi hafif kasık ve bel ağrım var hayırlısı artık bence sende kanda baktır cnm

3.gün oldu hala regl olmadım bugün c.tesi yarın pazar kan tahlili yaptıramam ki :1no2: ama bugün test alıp tekrar denemeyi düşünüyorum belki çıkar ha ne dersiniz ? :CüvCüv:

cnm çıkmayabilir testte belki bendede çıkmadı ama sen yinede yap belki sende çıkar bende kan tahlili sonucumu bekliyorum 1 de alıcam umarum yükselmiştir kasıklarımda inceden ağrılar var bakalım hayırlısı beklemek zorr :KK43:

X