Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhabalar, herkesin istediği olumlu sonuçları görmesini diliyorum...
benim beklenen adet günüm bugün ama ben dayanamayıp 4 gün önce kan testi yaptırmıştım beta hcg 28,46 çıkmıştı. doktor gebelik başlangıcı dedi ama testi pazartesi tekrarlamamı istedi bende sevinemedim bir türlü... bugün de idrar testi yapmayı düşünüyorum ama kandan idrara yeterli oranda geçtimi bilmiyorum yani tek çizgi çıksa da umutsuzluğa kapılmayı düşünmüyorum...
bu arada hafifff hafi ağrılar var, bakalım ne olacak...

cnm çıkmayabilir testte belki bendede çıkmadı ama sen yinede yap belki sende çıkar bende kan tahlili sonucumu bekliyorum 1 de alıcam umarum yükselmiştir kasıklarımda inceden ağrılar var bakalım hayırlısı beklemek zorr :KK43:

sevgili missbon, senin de haberini heyecanla bekliyorum...alkisalkisalkis

cnm eğer adet günün geçmediyse bence kanda baktırırsın bak bendede 16 çıkan idrarda çıkmadı 1 gün geçtiği halde ama sen bence dr unu dinle kanda baktır bakalım artmışmı bende merakla bekliyorum bugün alcam sonucumu

merhabalar, herkesin istediği olumlu sonuçları görmesini diliyorum...
benim beklenen adet günüm bugün ama ben dayanamayıp 4 gün önce kan testi yaptırmıştım beta hcg 28,46 çıkmıştı. doktor gebelik başlangıcı dedi ama testi pazartesi tekrarlamamı istedi bende sevinemedim bir türlü... bugün de idrar testi yapmayı düşünüyorum ama kandan idrara yeterli oranda geçtimi bilmiyorum yani tek çizgi çıksa da umutsuzluğa kapılmayı düşünmüyorum...
bu arada hafifff hafi ağrılar var, bakalım ne olacak...

herkese merhaba tekrar, idrar testini yaptım ( miratech marka:- 4 tl) ve çift çizgi çıktı :) sanırım artık hamileyim diye haykırabilirim :) ama yine de ultrasonda görmeden annelere bile söylemiyoruz bakalım hafta içinde doktora gideceğiz... alkisalkisalkis:CüvCüv::teytey:

canım tebrik ederim..saplıkla kucağın almayı nasip etssin Allah..darısı başımıza inş..öpüyorum

adet günüme 2 gün kala göğüs uçlarım acıdı.normalde uçları acımazdı. 1 hafta kala miğde bulantısı başladı. çişimi yapıyordum ve kalkınca hemen yine çişim geliyodu sanki 1 hafta öncesinde başladı bu da. Allah ım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşallah. herkese mutluluklar.

Arkadaşlar ben de uzun zamandır hamile kalmak istiyordum.Sonunda çok şükür oldu.Şu anda 7 haftalık.Ben isteyen arkadaşlara tavsiyede bulunmak istiyorum.1:KK70:oktor ne söylüyorsa onu dinlesinler çünkü bana hep dediler ki 12 ay geçmedikçe herhangi bir sorun arama.gerçekten dedikleri gibi tam 12. ayda hamile olduğumu öğrendim
2:Özellikle ben de bu belirtiler kısmında çok vakit geçiriyordum ve ister istemez etkilenip moralimi bozuyordum göğsümde sızlama yok.kasıklarda sancı yok falan ama size şöyle söyliyim benim 7. haftam ve hala hiçbir belirti yok.bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor demek ki
Son olarak arkadaşlar ben de çok istediğim için adet olmam gereken günden 2 gün önce testler yaptıranlardandım ve bilmem sizi ikna eder mi ama ne olur sabredin hiç değilse adet 2 gün geçsin.
Ben adet günü evde test yaptım silik çıktı.2gün sonra kanda değer 640 dı.ve evde o günkü test de silik çıktı.günüm geçti 4.gün doktora gittim keseyi göremedi o da kanda test istedi değer 820 oldu.Dış gebelik olabilir 2 gün sonra tekrar test yaptır dedi araya bayram girdi ve benim bayramım zehir oldu.
Meğerse hiçbir sorun yokmuş ben çooooook acele etmişim ve kan testini yaptırdığım yerler farklı olduğu için sonuçları da farklı çıkmış.

Biliyorum çok etkisi olmayacak size ama boşuna erken testler bizi çok üzüyor biraz sabır.

selam arkadaşlar hamile olan arkadaşlara allah hayırlısıyla sağlıklı sıhatli bir evlat nasip etsin benim merakım şu en erken hamilelik belirtileri ne zaman başlar psikolojik olmasından korkuyorum olabiliyormuş benim kasık ağrılarım devam ediyor belime bi an batmalar geliyo uyumak istiyorum yani ilk tutunduğu andan itibarenmi belli olur yoksa zamanmı geçmesi lazım lütfen yardım çok istiyorum allah hakkımda hayırlısını versin sizlere şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

canım bu olay kişiden kişiey değişiyo ama benimki döllenmeden sonraki 3 cü gün belirti vermişti ilk belirtiyi gögüsler veriyo uçları acıyo kaşınıyo sonra sık tuv ihiyacı ve kasıktta batmalar oluyo bi sağa geçiyo bi sola kesik kesik bel ağrısı uyku ve aşırı gazlı olmak inşallah hamilesindri canım

herkese merhaba tekrar, idrar testini yaptım ( miratech marka:- 4 tl) ve çift çizgi çıktı :) sanırım artık hamileyim diye haykırabilirim :) ama yine de ultrasonda görmeden annelere bile söylemiyoruz bakalım hafta içinde doktora gideceğiz... alkisalkisalkis:CüvCüv::teytey:

çok sevindim.. sağlıkla dünyaya getirmek nasip olsun inşllah... alkisalkisalkis

canım bu olay kişiden kişiey değişiyo ama benimki döllenmeden sonraki 3 cü gün belirti vermişti ilk belirtiyi gögüsler veriyo uçları acıyo kaşınıyo sonra sık tuv ihiyacı ve kasıktta batmalar oluyo bi sağa geçiyo bi sola kesik kesik bel ağrısı uyku ve aşırı gazlı olmak inşallah hamilesindri canım

bilgilerin için çok teşekkürler şuan kasıklarımda ağrı var dün sol bacağıma vurdu bugünde sağ bacağıma ve aşırı gaz var umutlanmakta istemiyorum sonucu sabırsızlıkla bekliyorum kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar adetimin 13.günü çatlatma iğnesi vuruldu ertesi gün yumurtam çatladı aradan 8 gün geçti şu an yine kasık ağrım var göğüslerimde biraz ağırıyor adetin 21.günündeyim hamile olabilir miyiim bu kadar erken belli olmaz değil mi

arkadaşlar adetimin 13.günü çatlatma iğnesi vuruldu ertesi gün yumurtam çatladı aradan 8 gün geçti şu an yine kasık ağrım var göğüslerimde biraz ağırıyor adetin 21.günündeyim hamile olabilir miyiim bu kadar erken belli olmaz değil mi

belli olmuyor strese sokma kendini stres tutmasını engelleyen bir faktör bir uğraş bulkendine. demesi kolay biliyorum bende umutla bekliyorum ama kendimize yapıyoruz.

kendini kasma bence.. vücudunu dinleme... dinledikçe belirti bulursun... ve bulduğun belirtiler gerçek olur... hamileysen hamilesindir zaten bunu hiç birşey değiştiremez.. adetini bekle... yanlış anlama sonra üzülme die diorum... mafoldumben en kötsü hayal kırıklığı... kendini dinlemeki bebiş gelmişse sana süpriz olsun...:CüvCüv: haydi hayırlısı arkadaşım...

merhaba arkadaşlar,
Daha yeni kayıt oldum sitenize ve benim yardıma ihtiyacım var.27 yaşındayım ve hayatım da ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadım erkek arkadaşım üzerime boşalmadı ama ben yine de çok tedirginim sanırım önden bi sıvı geliyomuş erkeklerde onun gelip gelmediğinide bilmiyorum hissetmedim en azından ve hamile kalmaktan korkuyorum içime kurt düştü.Şimdi bu ilişki durumu 7 aralıkta gerçeklerşti ve benim 21 aralıkta adet görmem gerek.eğer zamanında adet olursam böyle bir risk taşımıyor olur muyum?konuyla ilgili çok bi bilgi sahibi değilim bana yardımcı olursanız çok sevninirim.şimdiden teşekkürler.

merhaba arkadaşlar,
Daha yeni kayıt oldum sitenize ve benim yardıma ihtiyacım var.27 yaşındayım ve hayatım da ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadım erkek arkadaşım üzerime boşalmadı ama ben yine de çok tedirginim sanırım önden bi sıvı geliyomuş erkeklerde onun gelip gelmediğinide bilmiyorum hissetmedim en azından ve hamile kalmaktan korkuyorum içime kurt düştü.Şimdi bu ilişki durumu 7 aralıkta gerçeklerşti ve benim 21 aralıkta adet görmem gerek.eğer zamanında adet olursam böyle bir risk taşımıyor olur muyum?konuyla ilgili çok bi bilgi sahibi değilim bana yardımcı olursanız çok sevninirim.şimdiden teşekkürler.

bence sineği sünnet etmek gibi bir şey olur senin bu şekilde hamile kalman... burda hamile kalabilmek için her allahın günü ilişkiye giren.. yumurtlama dönemlerini kovalayan bir sürü insan var ve bunca şeye rağmen hala bebekleri olmuyor... bence o nedenle korkma... yerimseniben

X