Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar en erken gebelik belirtilri ne zaman başlar ben en son 20 eylulde hasta oldum ama son gunlerde çok uykum gelio pat diye kendimi uyumus buluorum bide ağzımda tuzlu yada bakır gibi bi tat var aslındapsikolojik desem oda olmaz bu ay olmasada olur dıodum temmuzda ters bi zamanda doğacak diye ama ..

masalcım yumurtlama gününde olabilirsin canım o zamanlarda da olabiliyor bu belirtiler

gülcecim ben vücut sıcaklaığımı ölçtüm hastalığımın 15.gününde birden yükseldi ve hala yuksek ısıda bizde birgun once birlikte olmuştuk 8 gün geçtii eger ogün tutumuşşsa 7 -8 günde yerleşio rahme ama bakalım bahar yorgunluğudur belki bu korunmadığımız 4. ayımız bu arada

herşeyin hayırlısı canım belkide dediğin gibi hamilesindir ama çok kendini şartlama...braz bekle kan testi yaptır en erken sonuç onda ..

selam kızlar reglime 6 gün var bugün çok midem bulanıyo
üşüttümmü acaba diyorum bi yandanda çokk merak ediyorum
bu kadar erkenden başlarmı diyee

selam kızlar reglime 6 gün var bugün çok midem bulanıyo
üşüttümmü acaba diyorum bi yandanda çokk merak ediyorum
bu kadar erkenden başlarmı diyee

canım üşütmüş olabilirsin bu kadar erken başlamaz belirtiler diye biliyorum ama kişiden kişiye de değişiyor tabi , inşallah umduğun gibidir canım, benim de dün regl günümdü hala olmadım ne regl belirtisi ne başka bir belirti hiçbirşey yok o yüzden pek umutlanamıyorumfisfisfis

Tekrar merhaba kızlar,

ya bişey soracağım..
dün saol kasığıma ara ara sancı giriyordu ve ağrı yapıyordu. Bugün ise yine solda nadiren var ama sağ kasığımda şimdi biraz ağrı gibi hissediyorum.
Bugün bir arkadaşla konustuk ve sol kasığın ağrıyorsa kese oluşuyor demekmiş sağ kasığın ağrıdığı takdirde ise dış gebelik (Allah korusun) olma ihtimali var deniliyormuş..
Ben bu gebelik konusunda o kadae bilgisizim ki anlatamam size biraz aydınlatılmaya ihtiyacım var..

Benim de sağ kasığımda hafif ağrılar oluyor:çok üzgünüm:senağlama şimdi dış gebelik ihtimalimi var allah korusun.

arkadaşlar reglime 4 gün var. 5 gün önce başlayan kahverengi akıntım hala devam ediyor... gögüslerim 3-4 gündür hassaslaştı ağrıyolar... ama renginde falan bir değişme yok... ne düşüneceğimi bilmiyom. sizce hamilemiyim??

arkadaşlar reglime 4 gün var. 5 gün önce başlayan kahverengi akıntım hala devam ediyor... gögüslerim 3-4 gündür hassaslaştı ağrıyolar... ama renginde falan bir değişme yok... ne düşüneceğimi bilmiyom. sizce hamilemiyim??

canım benim geçen ay kahverengi akıntım oldu 4-5 gün devam etti, reglim gecikti hatta 10 gun, goguslerimde de siskinlik ve hassasiyet vardı ama sonuc negatif :KK43: Yani hiç belli olmaz kan testi yaptır derim... Bu ay da goguslerim cok sisti hassas, kasıklarım da ara sıra sancıyor, ama beta hcg yine negatif.. En iyisi bir kan testi yaptır derim ben kesin çıkar.

selam kizlar...bi sorum var..yum.gününden 3 gün gecti...kasiklarda hafif batmalar var...aceba yumurta yerlesmesinden olabilirmi yoksa bunun icin daha erkenmi....

selam kizlar...bi sorum var..yum.gününden 3 gün gecti...kasiklarda hafif batmalar var...aceba yumurta yerlesmesinden olabilirmi yoksa bunun icin daha erkenmi....

canım olabilir, benim de yumurtlama günümden birkaç gün sonra batmalarım başlamıştı..

sonra karnımda hiç gitmeyen bir gaz oluştu ve o karındaki batmalar yerini inceden inceden, gaz sancısıyla karışık adet sancısı gibi ağrılara bıraktı..

yani herşey olabilir. ben de bunlardan şüphelenip adete 4 gün kala kan testi yaptırdım, pozitif 8.39 çıktı, sonra 2 gün kala tekrar yaptırdım 34,11 olmustu..

canım olabilir, benim de yumurtlama günümden birkaç gün sonra batmalarım başlamıştı..

sonra karnımda hiç gitmeyen bir gaz oluştu ve o karındaki batmalar yerini inceden inceden, gaz sancısıyla karışık adet sancısı gibi ağrılara bıraktı..

yani herşey olabilir. ben de bunlardan şüphelenip adete 4 gün kala kan testi yaptırdım, pozitif 8.39 çıktı, sonra 2 gün kala tekrar yaptırdım 34,11 olmustu..

sagol canim cevabin icin...Insallah hamisimdir....:Saruboceq:

Allah bebisini hayrilisiylan kucagina versin ....

sagol canim cevabin icin...Insallah hamisimdir....:Saruboceq:

Allah bebisini hayrilisiylan kucagina versin ....

amin canım inşallah..
sen de inşallah hamişsindir..

olana kadar acaba olacakmı korkusu.. olduktan sonra aman bişi olmasın korkusu sarıyor.. Allahım tüm isteyenlere nasip etsin hamişliği inşallah... sonra da sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah..

canım benim geçen ay kahverengi akıntım oldu 4-5 gün devam etti, reglim gecikti hatta 10 gun, goguslerimde de siskinlik ve hassasiyet vardı ama sonuc negatif :KK43: Yani hiç belli olmaz kan testi yaptır derim... Bu ay da goguslerim cok sisti hassas, kasıklarım da ara sıra sancıyor, ama beta hcg yine negatif.. En iyisi bir kan testi yaptır derim ben kesin çıkar.

saol canım... şu an o sonucu beklerrken yaşayacağım heyecana hazır hissetmiyorum kendimi... ben bu akıntı başlayınca dr a gittim.. herhangi bir sorun olmadığını söledi.. umarım hastalanmazsın ve dr a gidince gidince bir sürprizle karşılaşırsın ve bebeğin tutunmuş olur... hemen umudunu kaybetme arkadaşım.. bebeklerimiz yakında bizimle olcak..

özgecay canım öncelikle seni çook tebrik ediyorum:CüvCüv:
senin bu belirtilerin beni çok umutlandırdı benim adetime 5 gün var 4-5 gündür benim de gaz sancısı ve adet ağrılarım birbirine karıştı sanki bide kabızlık problemim oluştu bu sırada, canım sende böyle bişey olmuş muydu ve akıntın var mıydı?
şimdiden teşekkürleryerimseniben

bnmde belrtilerim yumurtlamadan sonra basladı kasıgım d batma gaz sancısı karnmda bir sislik kokulara karsı hassasiyet var bide ayaklarım aksamları cok üsüyo atesimide ölctüm son

arkadaşlar mrb adet günümden 2 gün önce normal adet sancılarım başladı ama olmadım bugün gecikeli 2 gün oluyor arada sırada çok ince sızlama oluyor kasıklarımda sizce neden? tecrübelerinizi paylaşmanızı isterim .
birde bugünden itibaren inceden bi akıntı var
idrar testi yapmak geliyor içimden ama çokta umutlanmak istemiyorum.
2. ayımdı tedavimde sizce bunlar neyin göstergesi
şimdiden teşekkürler

özgecay canım öncelikle seni çook tebrik ediyorum:CüvCüv:
senin bu belirtilerin beni çok umutlandırdı benim adetime 5 gün var 4-5 gündür benim de gaz sancısı ve adet ağrılarım birbirine karıştı sanki bide kabızlık problemim oluştu bu sırada, canım sende böyle bişey olmuş muydu ve akıntın var mıydı?
şimdiden teşekkürleryerimseniben

evet canım akıntım vardı, hatta böyle adetime 5-6 gün kala su gibi garip bir akıntı gelmeye başlamıştı. yoğun olmayan bir akıntı.

bende de çok aşırı olmasa da kabızlık oldu evet..

kasık agrılarım da hafif hafif hala devam ediyor..

Allahım hepinize tattırsın inşallah bu mutluluğu..

arkadaşlar mrb adet günümden 2 gün önce normal adet sancılarım başladı ama olmadım bugün gecikeli 2 gün oluyor arada sırada çok ince sızlama oluyor kasıklarımda sizce neden? tecrübelerinizi paylaşmanızı isterim .
birde bugünden itibaren inceden bi akıntı var
idrar testi yapmak geliyor içimden ama çokta umutlanmak istemiyorum.
2. ayımdı tedavimde sizce bunlar neyin göstergesi
şimdiden teşekkürler

canım belirtilerin gebelik belirtilerine benziyor.. akıntı gelmesi özellikle adete yakın kesilmesi lazımdı..
bence kan testi yaptır kesin sonuç alırsın.. idrarda çıkmazsa üzülme sonra

X