Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

:KK43: değilmişim...
acaba erken mi baktın? daha 4 gün gecikmişti.. neyse bekleyeceğiz artık..

Merhaba arkadaşlar,

dün buradaki farklı yazıları okuyunca içime kurt düştü.. testi ilk defa yaptığım için hemen tek çizgi görüp çöpe attım. sanırım 5 dk. içinde belli oluyormuş..
dün akşam eve giderken tekrar test aldım evde tekrar yaptım veeeee ikinci çizgi hafif soluk şekilde çıktı:))
bugün sabahtan dr. gittim kan testi yaptırdım bakalım saat 14:30 gibi kesinleşecek..
Allah ne yazarsa o olur. Bakalım bekliyorum şimdilik..

selam kızlar.allhım hepinizin bebeilerini sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inş..

benim durumum komik biraz.doktora gitmek yerişne burdanda bi sorayım dedim. şöle başliim etrafımdaki arkadaşlarım aile dostalrımız herkes benim hamile oldugumdan şüphe ediyr göbeğim baya bi belli die.50 kilo bi bünyede o göbek abartı duruo :)son zamanlarda dikkatlerini çekmiş bide aşırı iştahlı ve çok yiiyormuşum.düşnünüce evet öyle.kilo almayada başladım 3 günde 3 kilo almışım 53 kiloya çıkmışım.neyse ben inanmasamda ısrarları üzerine gittim test yaptım daha idrarı damlatır damlatmaz tek çizgi çıktı.bunada inanmadılar kan testi yaptır diolar arkadaşım teste tek çizgi çıkıp 1 ay sonra kan testinde 2,5 aylık hamile oldugu çıkmıştı.
bende diorumki bulantım yok koulardan tiksinmyrm yani ne bilim göbeğim çıktı kilo aldm bide çok yiyorm die hamile olabilirmiyim bana saçma gelio.böle deyincede bulantı illa olcak die bişi yok üstüne adet görmüş olabilirsin diolar.
daha 3 aylık evlityim çok erken ve cesaretimde yok :KK43: ama olursada düşünmesi bile güzel eşim havaya bile girdi :)
sizcede saçma değilmi ?

tebrikleer bilgeer :)
belirtilerin neydi ya da var mıydı adet döneminden birkaç gün öncesinde falan?

darısı tüm isteyenlerin başına..
sağlıkla gelsin bebeğin, hayırlısıyla doğsun da kucağına alasın insallah..

selam kızlar.allhım hepinizin bebeilerini sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inş..

benim durumum komik biraz.doktora gitmek yerişne burdanda bi sorayım dedim. şöle başliim etrafımdaki arkadaşlarım aile dostalrımız herkes benim hamile oldugumdan şüphe ediyr göbeğim baya bi belli die.50 kilo bi bünyede o göbek abartı duruo :)son zamanlarda dikkatlerini çekmiş bide aşırı iştahlı ve çok yiiyormuşum.düşnünüce evet öyle.kilo almayada başladım 3 günde 3 kilo almışım 53 kiloya çıkmışım.neyse ben inanmasamda ısrarları üzerine gittim test yaptım daha idrarı damlatır damlatmaz tek çizgi çıktı.bunada inanmadılar kan testi yaptır diolar arkadaşım teste tek çizgi çıkıp 1 ay sonra kan testinde 2,5 aylık hamile oldugu çıkmıştı.
bende diorumki bulantım yok koulardan tiksinmyrm yani ne bilim göbeğim çıktı kilo aldm bide çok yiyorm die hamile olabilirmiyim bana saçma gelio.böle deyincede bulantı illa olcak die bişi yok üstüne adet görmüş olabilirsin diolar.
daha 3 aylık evlityim çok erken ve cesaretimde yok :KK43: ama olursada düşünmesi bile güzel eşim havaya bile girdi :)
sizcede saçma değilmi ?

eğer korunmuyorsanız olabilir canım neden olmasın..

ama kasıklarımda ağrı yok gerçi göğüslerim şiş gibi ama ne bilim belirtiler zayıf gibi . ısrarla inanmak istemeyipte öle bişi çıkarsa şok olurum heralde :) neyse bidahaki adetim geçikirse ozaman yaptıtım test :KK66:

kızlarr,

bugün dr.kontrol ettiğinde henüz kesesi oluşmamış pazartesi yada salı oluşmuş olur o zaman tekrar gel kontrol edeceğim dedi.
şimdiiiii benim neler yapıp neler yapmam gerek?? tecrübeliler lütfen yardımlarınızı rica ederim..

kızlarr,

bugün dr.kontrol ettiğinde henüz kesesi oluşmamış pazartesi yada salı oluşmuş olur o zaman tekrar gel kontrol edeceğim dedi.
şimdiiiii benim neler yapıp neler yapmam gerek?? tecrübeliler lütfen yardımlarınızı rica ederim..

tebrik ederim sen dün test yapmamışmıydın negatif demiştin sanki yoksa ben mi karıştrıyorum

tebrik ederim sen dün test yapmamışmıydın negatif demiştin sanki yoksa ben mi karıştrıyorum

evet evet dün test yapmıştım ama testin 5 dk. sonra tam yanıt verdiğini bilmiyordum:))
ben baktım tek çizgi hemen attım çöpe beklemedim hiç..sonra buradaki yazıları okuyunca 5. dk. sonra belireceğini öğrendim ve akşam eve giderken bi tane daha aldım veeeeee iki çizgi :))))
bugünde kan testi yaptırdım 350 falan çıktı 5-6 gün sonra keseyi görmeye gideceğim:))

Allah ım herkesin bebeğine sağlık sıhhat versin olacak olanlarında sağlıklı sıhhatli kucaklarına almayı nasip etsin inş.

tebrikleer bilgeer :)
belirtilerin neydi ya da var mıydı adet döneminden birkaç gün öncesinde falan?

çok saol canım :)
ya belirti aslında aynı adet döneminde yaşanan belirtiler hatta arkadaşlara diyordum kasıklarım çok kötü hep ağrıyor her an adet olabilirm diiye birde gögüslerim neydeyse 2 - 2,5 hafat önce şişmeye ve acımaya başladı..
beni adet zamanım hiç geçmezdi baktım 3 gün - 4 gün geçti biraz anladım ama emin olamadım işte..

Allah sizlere de nasip etsin inş.

bu arada ben ilişkiye girdikten sonra 20-25 dk. kalçamın altına yastı koyup ayaklarımı dikiyordum, belki etkisi olmuş olabilir..

arkadaşım bişey sormak istiyorum test yaptım bende negatif çıktı.ama adet olmadım.ağrılarım var ama adet olmadım.acaba neden?:kedi:

X