Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bnmde belrtilerim yumurtlamadan sonra basladı kasıgım d batma gaz sancısı karnmda bir sislik kokulara karsı hassasiyet var bide ayaklarım aksamları cok üsüyo atesimide ölctüm son

benim ayaklarımda üşüme değil de kendime titreme geliyordu arada..

herkeste belirtiler farklı olabiliyor, inşallah hamilesindir canım

selam kızlar,

bugün dr. gittim kontrol için keseciğim çıkmış :)) ufacık yaaa
4 haftalık olduğunu söyledi dr. 2 hafta sonrada kalp atışlarını duyabilecekmişsiz.
çok farklı bir duygu içimde benim ve eşimin bir parçası var..

Allahım inşallah herkese tüm isteyenlere nasip etsin..:Saruboceq:

07.10.2009 adet oldum fakat 1 hafta kala hafif bulantılarım olmuştu ve ben kendime uymadım adet olacakmış gibi ağrılarım devam etti ve sonuçta ayın 12.sine kadar adetim oldu normal bir sekilde fakat adetliykende midem bulanıyor ve başım dönüyor kusma ihtiyacı oluyor . bir de sol kasığımın orada hafif atmalar oluyor sanki içerden sanki dolgunluk varmış gibi geliyor bana bir de beyaz bir akıntım var su şeklinde kar beyaz ama arada sol ve sağ kasığıma kısa süreli batma oluşuyor ne bileyim ben hamilemiyim ki bana yardımcı olun kasımın 7 sine kadar eşime bir sey söylemeyi düşünmüyorum onu da kendimide ümitlendirmek istemiyorum bana yardımcı olun arkadaşlarım lütfen ::)))

kızlar ben 3 defa gebe kaldım, henuz bebegim yok, insallah su andaki gebeliğim mutlu sonuclanır.
Hepsinde ortak olan en erken belirtim midemde gurultularla uyanıyor olmamdi. Sık acikmak, uykunun bölünmeye başlaması ve göğüslerde dolgunluk (mutlaka acıyacak diye birsey yok) ve tabii annelik güdüleri, hamile kaldıgınızı hissetttiriyor.
Bir de benim adetim gecikmeden canım hep ayran çekiyordu, bardak bardak içmek istiyordum :) islak hamburgerle beraber tabi :)

07.10.2009 adet oldum fakat 1 hafta kala hafif bulantılarım olmuştu ve ben kendime uymadım adet olacakmış gibi ağrılarım devam etti ve sonuçta ayın 12.sine kadar adetim oldu normal bir sekilde fakat adetliykende midem bulanıyor ve başım dönüyor kusma ihtiyacı oluyor . bir de sol kasığımın orada hafif atmalar oluyor sanki içerden sanki dolgunluk varmış gibi geliyor bana bir de beyaz bir akıntım var su şeklinde kar beyaz ama arada sol ve sağ kasığıma kısa süreli batma oluşuyor ne bileyim ben hamilemiyim ki bana yardımcı olun kasımın 7 sine kadar eşime bir sey söylemeyi düşünmüyorum onu da kendimide ümitlendirmek istemiyorum bana yardımcı olun arkadaşlarım lütfen ::)))

Merhaba,
Bence en kisa zamanda idrar ve kan testi yaptırın. Ustune gormus olabilirsiniz, eger gebeyseniz bunu erkenden ogrenmenizde fayda var. Eger gebe degilseniz de belki yumurtalıklarla ilgili bambaska bir sorun olabilir, bence her durumda doktora basvurmanizda fayda var. Normalde hissetmediginiz bir baskı var sonucta

merhaba arkadaşlar 6 gündür çok hafif kahverengii akıntlarım var... gögüslerim acıyo ve sık sık idrara çıkıyorum. reglime 3 gün var.. ne düşüneceğimi bilemedim... lütfen fikir verin..ben 2 yıldır uğraşıyorum. 6 ay klomen , yumurtlama takibi derken 1 yıl geçti. öncesnde bir yılda normal yollarla denedik.. normalde regl dönemlerimde hiç gögüs ağrım olmazdı. kafam karmakarışıkk

Hamile olan arkadaşlar allahım sağ salim kucağınıza almayı da nasip etsin... bizim için dua etmeyi lütfen unutmayın...

kimse yok mu ya,persembe gelcek adetim de test yapsam mı

canım bence de test yapma benim günüm cuma ama bekliyorum 2 yıldır olduğu gibi hayırlısı artık Rabbim herşeyin hayırlısını versin...
bende gaz var inanılmaz ve kabızlık var bi de göğüs uçlarım çok acıyo, beklemedeyim...sengözlerimebaksanab

canım bence de test yapma benim günüm cuma ama bekliyorum 2 yıldır olduğu gibi hayırlısı artık Rabbim herşeyin hayırlısını versin...
bende gaz var inanılmaz ve kabızlık var bi de göğüs uçlarım çok acıyo, beklemedeyim...sengözlerimebaksanab

:)) bende de aynı belirtiler vardı... günüm geçtikten sonra test yaptım çıktı şimdi 4 haftalık bebişim:) hadi bakalım inşallah hamilesindir..

arkadaşlar öncelıkle herkese merhabalar....hamılelık belırtılerınde göğüsten beyaz sıvı gelmesını yasayan oldumu hıc

herkese merhabaaa...

her sıkıntıda takip ediyordum sonunda kayıt yaptım kendimi..3 aylık evliyim..erken ama bebeğimiz olsun istiyoruz araştırıyorum bu yüzden hep hayırlısı bakalıımm :))

valla bende 3 aylık evliyim cnm. bizde bebeğimiz olsun istiyoruz. valla arkadaşlar bazen işyerinde veya evde dikkat ediyorum bir anda üşüyorum sonra vücudum bir den ısınıyor mide bulantım var kusmakla sonuçlanmasada bir de sol kasığımda sanki içten dolgunluk var mesela gece yatarken eşimin ayağı falan oraya yanlışlıkla bile dokunsa sanki orada birseyin olduğu hissi oluyor sanki az da olsa cnm yanıyor can yanmasıda değil sanki kıyamıyorum gibi acaba psikolojikmi (eşimle olan örneğimi sakın yanlış anlamayın arkadaşlar ) sadece konumu anlatmak için bu örneği verdim neden böyle oluyor offfffffff :KK43:

ama daetten öncede böyleydi 1 aydır adetten sonrada devam ediyor :) idrarımın rengi koyu sarı geliyor. yanma falan yok idrarımı yaparken üşütme olsam anlarım. bir de dediğim gibi mide bulantım var kusmasamda :KK43:

X