Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bozocum nasılsın bayadır siteye girmiyordum bu ay ilk kez klomen kullandım bakalım hayırlısı

bozo85 canım nasılsın? umarım bu ay hamiş kalırsın hayatım valla çok çok istiyorum. senin hamiş olmanı. allah gönlüne göre versin zaten benim bu ayda umudum yok. zaten morelim bozuk. inşallh sen hamile kalırsın da biraz moralimiz düzelir kaydirigubbakcemile5

hamişler tebrik ederim darısı başımıza inş:)))

canım nicedir gözükmüyorsun. umarım bi sorun yoktur. seni en kısa zamanda hamiş olarak aramızda görmek istiyoruz.

saol iiym sen nasılsın...güzel dileklerin için teşekkür ederim....inşllh...hiçbir zaman umudunu kaybetme

kızlar adetime 4 gün var dün test yaptım pozitif çıktı...ama hiçbir farklılık yok henüz..kantesti yaptırmadım daha.

tebrikler canımıniçi heryerden tebrik etsemde çok sevindim ..

arkadaşlar bişey sorucam yardım edermisiniz??? ben 10 gün önce ovuasyon testinde çift çizgiyi yakaldım ve gerekeni yaptık d2 gün önce tekrar test yaptım tek çizgi çıktı bugün test yaptım belirgin bir şekilde silik çizgi çıktı bu durumda napmalıyım?????

Canım benim..İkisi kalın aynı koyulukta yakaladıysan diğer günleri silikleri unut.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…